برنامه مجمع وبلاگ نويسان مسلمان

4fy2on4.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

.

با توكل بر حضرت حق و در راستاي پيگيري اهداف عاليه انقلاب اسلامي در عرصه هاي مختلف فرهنگي و سياسي ،‌ ما ،‌ جمعي از وبلاگ نويسان ارزشي در حركتي خودجوش برآنيم تا با معرفي اهداف و برنامه هاي خود به عموم جامعه وبلاگ نويس ارزشي و ديني ، زمينه ساز جرياني مقدس در مبارزه با استكبار جهاني و ايادي آن در حوزه آي.تي باشيم . 

.

به همين منظور ، برنامه اي به همت مجمع وبلاگ نويسان مسلمان در حال برنامه ريزي جهت اجراء در تاريخ 28/10/85 ( پنج شنبه هفته جاري ) مي باشد.

.

فلذا از عموم علاقمندان وبلاگ نويس كه علاقمند به آشنايي با مجمع وبلاگ نويسان مسلمان و ارائه درخواست عضويت مي باشند جهت حضور در برنامه دعوت به عمل مي آيد:

.

زمان : روز پنجشنبه28/10/85 از ساعت 13 

مكان : سالن همايشهاي شوراي فرهنگ عمومي كشور – ميدان بهارستان ، روبروي درب اصلي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي

*****اطلاعات بيشتر *****

/ 8 نظر / 10 بازدید
مرشد

دوست عزیز ترانه سپیده پیش زمینه سابت شما بود هرروز با ان حال میکردیم ولی حالا............

پاسداران

بسم الله . از ميان نزدی به يک صد هزار بازديدی که اين وبلاگ تاکنون داشته يک نفر از مراجعان حرف شما را تاييد نمی کند و چنين چيزی پس زمينه اين صفحه نبوده است.

محمدمهدی

بسم الله سلام علیکم انشاءالله بتونم بیام! التماس دعا

مرشد

به جان خودم وقتی سایت شمارابازمیکردم ترانه زیبای استاد شجریان خوانده میشد ایران ای سرای امید بر بامت سپیده دمید بنگر کزین ره پر خون خورشیدی خجسته رسید نکنه باز اشتباه میکنم

سولدوز

اين انتخابات کی برگزار شد محمد مسيح گفته بود که انتخابات خواهد شد.

فطرس

سلام از آشنايی با شما خوشحالم ....همين. تا بعد يا حق...

بهانه

گفتم به حق كه جنت خود را نشان بده چشم مرا به گوشه اي از كربلا گشود عاشورا پيام ها و درس هايى دارد. عاشورا به ما درس مى دهد كه براى حفظ دين بايد فداكارى كرد. درس مى دهد كه در راه قرآن بايد از همه چيز گذشت. درس مى دهد كه ....... سلام با مطلبي در باره محرم با عناوين : فضايل امام حسين (عليه السلام) و فلسفه عزادارى وقسمتي از عبرتهاي عاشورا به روز شدم و منتظر نظرات سازنده شما هستم . ضمنا از محبتهاي شما به بهانه بسيار سپاسگذارم التماس دعا - بهانه