آقا گرگه !

بسم الله . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

گفت: شوراي حكام در يكي از بندهاي قطعنامه اخير خود از ايران خواسته است كه هرچه زودتر، پروتكل الحاقي را به تصويب مجلس برساند.

گفتم: ولي مجلس هفتم که رسما موضع خودش را نسبت به ان.پی.تی در صورت ادامه نقض تعهدات توسط اروپا اعلام کرده !

گفت : شايد بنده های خدا خبر ندارند مجلس ششم و نماينده هايش مدتهاست جای خودشان را به مجلس هفتم داده اند !

گفتم: شده ماجرای آقا گرگه که رفت در خونه شنگول و منگول، زنگ زد.  يكي از توي خونه پرسيد كيه؟ آقا گرگه صداشو نازك كرد و گفت؛ منم مادرتون ! چند لحظه بعد، يك شير با زير پيراهنی در را باز كرد و گفت دادش ، شنگول و منگول چند ماه پيش اسباب كشي كردند و از اينجا رفتند، آقا گرگه پا به فرار گذاشت و شير داد زد، حالا كجا؟ بودی يه چايی قند پهلو !! :))

/ 19 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . بنده خدا جان . خيلی بامزه بود. خدايی قشنگ بود. جدی می گم دمت گرم .

همون بنده خدا

برای این خبر هم جوابی داری ابوذر؟(آقای احمدی نژاد و مبارزه با فامیل گرایی و رفیق بازی) ریس جمهور مردمی ایران برای مبارزه با فامیل گرایی دو اقدام اساسی انجام داده است. اول باجناق بزرگ خود را به ریاست نیروی انتظامی به جای قالیباف رساند و لابی لازم برای تصدی این پست را با رهبری نمود و دوم باجناق دیگر خودش را به عنوان وزیر رفاه معرفی نمود . احمدی مقدم و هاشمی هر دو باجناق ریس جمهور ميباشند.(ادامه دارد)

همون بنده خدا

ادامه) ایشان برای مبارزه با رفیق بازی هم دو تا از دوست های قدیمی خودش یعنی احمدی و سعید لو را برای وزارت تعاون و نفت معرفی کرده احمدی از همکلاسی های احمدی نژاد در دانشگاه و هر دو از اعضای انجمن اسلامی علم و صنعت بوده اند این آقای احمدی تا حالا یک پست دولتی هم نداشته است. حرکت سوم ایشان برای مبارزه با باند بازی فعال کردن باند علم و صنعت بوده است . ببینید چند تا از وزرا از بچه های علم و صنعت از دهه پنجاه و اوایل شصت یعنی دوره فعالیت این آقا در دانشگاه علم و صنعت ميباشند. هر کسی در این کابینه است یا از بچه های علم وصنعت است یا از سپاه و اطلاعات ، نه البته بعضی مشترک است. این بنده خدا سپاه و اطلاعات و دانشگاه علم و صنعت را هفتاد میلیون آدم می بیند یا فکر می کند که برابر با هفتاد میلیون ایرانی است.

غلامرضا همداني

آخه بنده خدا انتظار نداری که احمدی نژاد بياد و باز همون هايی که هشت سال دارند مملکت رو فلان می کنند رو باز سرکار بياره . هر آدمی که ميره يه پستی ميگيره کسی رو می آره سرکار که بهش اعتماد داره . نه هر ننه قمری که بقيه بخوان . احمدی نژاد می گفت که من صندلی ها رو قبل از انتخابات نفروختم . کاری که خاتمی کرده بود تا ۳ مرحله مديريتی رو فروخته بود . اين يه کامنت رو خيلی احمقانه اومدی . خداييش ميگم . ياحق

آرش

آره بنده خدا این همدانی راست میگه. یعنی انتظار داری احمدی نژاد بیاد مملکت مملکت رو دوباره بده دست اونایی که بهشون اعتماد نداره فلانش کنن؟ خوب معلومه که اینکارو نمیکنه.بجاش میده مملکت رو دست اونایی که بهشون اعتماد داره و فک و فامیلشن فلانش کنن که جايه دوری هم نره. عجب ساده اي تو. البته خداييش زود نميشه قضاوت کرد ولی چيزی که از اين کابينه بر مياد ايندفعه بد مملکت رو فلان ميکنن. صدای خود راستها هم در اومده.

پاسداران

برای همون بنده خدا : چيز ثابت نشده رد نمی خواهد . ضمن اينکه فرماندهی نيرهای مسلح را فقط رهبری تعيين مي کند. مشاورت لازم را هم می تواند از گروه مشاوران نظامی اش بگيرد.ضمن اينکه درجه و مدرک تحصيلی وتخصص بايد ملاک اول باشد. کدام يک از شرايط دو نفر فوق الذکر با پست منصوبه نسبتی ندارد؟! ضصمن اينکه فقط يکی منصوب رئيس جمهور است. و بهرحال بدون توجه به همه اين حرفها شما اول بايد انتصاب اين آقايان را به دکتر ثابت کنی بعد هم بقيه حرفهای من را جواب بدهی. اين چه جور خبری بود؟ خبر بايد منبع رسمی داشته باشد. بگو شایعه تا تازه بشنويم . جتی روزنامه های شايعه پراکن هم چاپش نکرده اند. دکتر سعيدلو هم آدم متخصصی است. نظرت چيه دشمنانش را بگذارد. دوستی که شرط ااول همکاری است. حرفهای قشنگ قشنگ ميزنی . يعنی معين اگر می آمد يا هاشمی ، دشمنانشان را ميگذاشتند؟! :)) تيم قبلی هم هيچ غلطی سر هيچ آدمی نمی تونست بياره. فقط می توانست جيب خودشو و تيم های کناريشو پر کنه.

امید

ابوذر! چی باید ثابت بشه؟ اینکه زنهای رییس جمهور و فرمانده نیروی انتظامی و وزیر رفاه خواهر هستند باید ثابت بشه؟ این مگه ثابت کردن میخواهد؟ البته مگر آنکه شناسنامه هاشونو قبول نداشته باشی و بگی که جعلی هستند. و یا اینکه شناسنامه ها را صرفا یک پوشش بدانی و مدعی شوی که آنها خواهر واقعی نیستند! و یا مدعی شوی که آنها طبق شناسنامه خواهر نیستند و... بالاخره من نفهمیدم که منظور تو چیست؟ به هر حال این شایعه وجود دارد که اینها باجناقند و البته این غیر قانونی نیست و اگر هم باشد امثال اون بنده خدا که مجری قانون نیستند که تو خواستی ثابتش کند و سند و مدرک بیاورد و در ضمن دسترسی به اسناد برای وی مقدور نیست. (ادامه دارد)

امید

(ادامه) حالا اگر این خبر که البته در صورت صحت غیرقانونی هم نیست به مذاق آقایان خوش نیامده میتوانند تکذیب کنند و سند هم ارائه کنند. اونها که به مدارک خودشون دسترسی دارند و البته مردم هم اسنادشون رو میپذیرند و آنها را جعلی و پوششی نخواهند دانست. اما اگه صحت داشته باشه باید بگیم چه خواهرای مقتدری! در واقع مملکت رو دست سه تا خواهر میچرخه! اما در مورد قسمت دیگه از حرفات منظور تو اینه که فقط همینها متخصصند و بقیه مردم یا غیرمتخصصند و یا دشمنش هستند؟

چاوز

سلام............وقتی بوی گل آمد.........آقا چاوز آمد...خوش آمد.......من ازخودم تعريف نکنم .کي تعريف کنه ....يه چند وقتی نبودم. يعنی بودم ولی وقت نداشتم ازاين به بعد هم کمتر وقت دارم .شما ببخش اين خوبه اخوی که از افرادی که آقای احمدی نژاد پيشنهادکرده دفاع کنی ولی روی بعضی از اونها شبهات زيادی هست بعضی هاشون قبلا امتحان پس دادن نمرشون خوب نبوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فعلا

پاسداران

بسم الله . آها ! حالا شد .درسته ! شابعه ، نه خبر :) کدام شناسنامه ؟ اول برويد سراغ جواب دادن به سئوالهای قبلی بعدش نوبت اين سئوال است.