ماجراهای من و موسیو !

چند وقتیه با یک کامنت گذار طرفم که مدتی تمرکز روی توهین به اسلام و شخص حضرت امام علی النقی علیه السلام داشت وبا فشاری که در کامنت ها دریافت کرد و تاکیدی که اینجانب بر هویت ضد دینی او کردم ، با اسم موسیو کامنت گذاشت.

یکی از کارهایی که کامنت گذارها می کنند ، ایشان هم انجام می دهد و برخی دوستان صاف وساده ی ما نمی فهمند این است که کامنت گذار دنبال آن است که چیزی که از نظر او مهم است مورد توجه قرار بگیرد. برای همین ، ممکن است چیزی را لابلای متن ، نام کامنت گذار ، ایمیل یا آدرس قرار دهد که با  سیاست رسانه ای شما هماهنگ نباشد. مثل فحاشی به اهلبیت که توسط این آدم در نام کامنت گذار انجام می شد. بر این اساس من خیلی مواقع براحتی و فوری کامنتهای ایشان را پاک می کنم. این بارهم به ذات اسلام و در حقیقت خداوند متعال توهین کرده که از همه ی مسلمانان و ذات احدیت نیز پوزش می طلبم و کامنت او را پس از انتشارش اینجا، حذف خواهم کرد.

کامنتها و جوابهای کامنتها گاهی بسیار بسیار زیبا و جذاب می شوند. ادبیات زشت و رکیک این جناب ، وقتی در کنار استدلالهای بچه مسلمانها قرار می گیرد چقدر قشنگ می تواند ذات استکباری اینها را بیرون بریزد. لذت بخش است و برای تامل و دقت بیشتر دوستان ، یکی از این کامنتها را از بخش کامنت ، به صفحه پست ها منتقلشم می کنم تا همه بتوانند بخوانند.

و اما اصل ماجرا :

من در مطلبی با عنوان رفرمیست ایرانی شرمت باد شرمت باد   در مورد همسو شدن رفرمیستهای ایرانی با جریانات سلفی و وهابی عرب سخن گفته نمونه ای را بیان کرده بودم که کامنت گذار موصوف بشدت بر آشفت و به رسم همیشگی اش وارد میدان فحاشی شد :

البته بر اساس شریعت اسلام باید قبل از فرستادن به سوریه اگر دختر باشند توسط یکی از پاسداران مومن و انقلابی [ کلمه ی قبیح ] شوند و اگر مدکر باشند [ کلمه ی قبیح] شوند. البته نمیدانم این خاص شیعیان است یا وهابیون هم چنین سنتی دارند. بهر حال علما ی شیعه و سنی در برخی امور فقهی مانند [ کلمه ی قبیح ] اختلاف نظر فقهی دارند. ننگ بر ذات کثیف[ کلمه ی قبیح توهین به اسلام ]   -

نویسنده:موسیو


پاسخ:
وهابیون و سلفیون محترم سعودی ، فعلا در داخل کشور ، خط سر بریده شدن پاسداران از دهه 60 تا حالا با کاشی و شیشه نوشابه ی شکسته را داده اند وامثال شما هم که ای ول و دست مریزاد که همیشه گوش بفرمان بوده اید و در گرفتن انتقام از سپاه و سپاهی و پاسدار و بسیجی که کم کاری نفرموده اید و اگر کسی چنین حرفی زد سمت خودم راهنمایی کنید که منکر شوم و تایید کنم که سنگ تمام گذارده اید.
نویسنده: ابوذر - ٢٠/٩/۱۳٩۱ - ۸:۵٢ ‎ب.ظ
[حذف]
[ویرایش]

/ 2 نظر / 7 بازدید
vahid

انیمیشن جانور قندهار درباره پهپاد به دام افتاده آمریکایی حتما ببینید http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=7458

مجتبی

سلام دستت درد نکنه.بعضی مطالی وبلاگت را داخل وبلاگم گذاشتم.اشکال که نداره؟