پيامی از درون جبهه استکبار به سران جبهه استکبار

بی‌شک مقام امریکا از بین رفتنی است                                                                 ۲۳ فروردين ۱۳۸۵

 

اگر ایران جزو پنچ کشور صنعتی جهان نیست، اگر در شورای امنیت دارای حق وتو نیست . ولی می‌تواند اورانیوم غنی کند آن هم با غلظت سه ونیم. چرا نباید غنی کند؟ چرا نباید بمب اتم داشته باشد؟ چرا نباید سلاح هسته‌ای نداشته باشد؟ نکند همان بحث «سلاح اتمی، تقوای اتمی» محمد قوچانی است؟ کاملن درست است ایران تقوای اتمی ندارد. از دیروز ادبیات‌ گفتاری‌ ایران با جهان عوض شد. حالا هر کسی بخواهد برای ایران عشوه کند با سلاح اتمی فک‌ش را پایین می‌آورد.

اگر هند و پاکستان سالهاست با موشک‌های بالستیک برای هم خط و نشان می‌کشند ایران ثابت خواهد کرد که آنها جراتش را ندارند. وقتی ایران اولین نقطه در دنیا را بعد از جنگ‌جهانی دوم با سلاح اتمی مورد حمله قرار داد گوشی دستتان خواهد آمد. دیگر اسراییل هم مثل شارون از دیشب سکته کرده و ببینیم شائول موفاز الدنگ باز هم ایران را تهدید بدون عمل می‌کند یا ایران بهشان نشان خواهد داد با بمب اتمی باید چگونه رفتار کرد ؟

از بچگی به ایرانی ها یاد داده اند «توی دعوا وقتی می‌تونی بزنی بزن» دیگر کری خواندن ندارد که. این یکی از دیالوگ‌های معرکه سرجیو لئونه در خوب، بد، زشت هم هست. پیشنهاد می‌کنم برای دیدن اینکه قرار است چه سرنوشتی بر سر جهان بیاید یک بار دیگر فیلم گوست داگ جیم جارموش را ببینید. آن صحنه‌های انیمیشنی که در فیلم استفاده شده به خوبی پایان جهان را به همه نشان می‌دهد.

صدای کوبیدن طبل می آید                                                                                       ۲7 فروردين ۱۳۸۵

 

امروز صبح در محل اجلاس سران در تهران ]کنفرانس حمایت از فلسطین- ابوذر[ جمعی از شرکت کنندگان ، در مورد نقشه حمله ایران به تاسیسات اتمی اسراییل صحبت می‌کردند. این حمله به صورت گسترده به تمامی ساخت‌ها و زیر ساخت‌های اتمی اسراییل صورت خواهد پذیرفت. این حمله گسترده بدون اعلام قبلی و به عنوان پیش دستی و در پاسخ به حمله‌‌ امریکا و اسراییل [به تاسیاست اتمی ایران] که در صدد انجام دادنش هستند به وقوع خواهد پیوست. همچنین احتمال به وقوع پیوستن حمله تلافی‌جویانه القاعده به خاطر کشیدن کاریکاتورهای پیامبر اسلام در زمان برگزاری جام‌جهانی در خاک آلمان خیلی بیشتر شده است.یادتان باشد به وقوع پیوستن جنگ اجتناب ناپذیر است.

·          متن هایی که خواندید ، متن سخنرانی یکی از اعضای  تندروی لابی aipac در نیویورک در کنفرانس سالانه اخير (۲۰۰۶) این لابی، در ضرورت توجه به وضعیت ایران و توجه دادن قوای بین المللی صهیونیزم به غفلت آنان از خطر ایران در بزرگنمایی و شایعه پراکنی و تبلیغات و جنگ روانی و طرح ادعای تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای و همچنین تذکر به 5 عضو دائم مسلح به سلاح اتمی درشورای امنیت ، همچنین آمریکا در حرکت جهان بسمت زوال فرهنگ آمریکایی در صورت عدم ایستادگی خشونت بار در مقابل ایران ، نیست !

·          این متن ، متن سخنرانی یکی از اعضای مجلس عوام انگلیس عضو حزب کارگر (به رهبری تونی بلر  نخست وزير جنگ طلب فعلی انگليس )، در جلسه رسمی مجلس این کشور پیرامون وضعیت پیرونده اتمی ایران و چالش های پیش روی جهان غرب در صورت عدم برخورد قهرآمیز با ایران هم نیست !

·          متنی که مطالعه کردید ، جملات یکی از اعضای رادیکال مجلس رژیم اشغالگر قدس در اخطار به حکومت مطبوع خود و همچنین آمریکا و تروئیکای اتمی ، بعلت عدم برخورد قاطع و مطابق با نگاه صهیونیستی به معادلات جهان هسته ای و کنترل کامل ایران ، نیست !

·          فکر می کنید متن کیست ؟

·          من جای تمام آنجایی که صاحب متن ها ، از لفظ ما یا ضمائر متکلم مع الغیر استفاده کرده بود ، لفظ ایران را گذاشته ام . با این راهنمایی شاید فکرتان کمی روشن شود. ببینم می توانید حدس بزنید یا نه ؟ فکر می کنم آنوقت کمی بشود در مورد دشمن بودن یا نبودن برخی ها راحت تر حرف بزنیم . کمی فکر کنید تا بعدا بگم ...

پی نوشت :

-          آنروزی که حرفهای ما برای بسياری ثابت شود ، خيلی دير است. چون آنموقع از امثال من فقط يک سنگ قبر در قطعه شهدا باقی مانده تا برخی ، سر خود را روی آن بکوبند و از ما عذرخواهی کنند .  آنوقت یادشان خواهد آمد که چه کسانی به دشمن بخاطر عقده های شخصی بهانه جنگ افروزی می دادند و چه کسانی ، حقیقتا دشمن .

-          یک سایت به فهرست سایتهایی که فیلتر نیستند اما الکی گفته می شود فیلتر هستند توسط رفقای الپر اضافه شد. آقايان اصلاحاتچی ضد فيلتر ! نمیخواهید بگویید که بعدا قرار است فیلتر شود که؟! چون خبرش را اعلام کرده اید ! والا از کجا خبر دارید؟!! این سایت ، سایت امشاسپندان است. نگاه کنید ببینید آن مافیایی که گفتم ، چقدر فعال است. بايد ببينم به فهرست الپر هم اضافه شده يا بعدا اضافه خواهد کرد .

/ 24 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی شهيدی

بسم رب الشهداء اخوی اگه صلاح ديدی رحما رو هم در فهرست دوستان قرار بده ياعلی

حسين مخلص ابوذر

ياعلی. دوبار دلم هوای تو کرده بگو چه چاره کنم؟ سلام ابوذر جان بابا دمت گرم نه به مسيجام يه نيگاه هم نميندازی. نازتو خريدارم. اما بعد يه خواهش دارم و اونم اينه که اگه هيچ دليل خاصی برای رنگ زمينه قهوه ای - زيتونی خودت نداری رنگش رو بردار چون اکثر اوقات برای خوندن مطالب صفحه بايد اونا رو سلکت کنم تا تفاوت رنگ ژيدا کنه و بتونم بخونمش . مدارت برقرار و ژاينده باشی

حسين مخلص ابوذر

ياعلی قبيليه رو گفتم تا يادم نرفته چون چند وقتی بود که ميخاستم اينو بگم اما در مورد تايپ من زياد دقت نمی کنم چون به کدپيج ۲۰۰۰ عدت کردم يه کم سخته که در موارد خاص روی کدپيج ۹۸ برم. مساله ای که يه کم نگران کننده است دوباره باز زیپ کيسه های لاشه های متعفن خيليا باز شده و مواد عفونی خودشونو به عنوان افاضات در اين کامنتها ميذارن. بابا شما هم که ميخوان خودتون مهم جلوه بدين به مقام معظم رهبری گير ميدين که؟ پس رطب خورده منع رطب نميتونه بکنه اگر چه بگيم مصداق منع رطب باشه. مدارت برقرار و پاينده باشی و سرافراز

حسين

حدود ۲ماه پيش شبکه ۴ تلويزيون انگلستان برنامه ای يک هفته ای درباره ايران پخش کرد. خبرنگار شبکه ۴ تلويزيون انگلستان در ايران، خبر از ۴ نامه محرمانه از وزارت امورخارجه و سفير ايالات متحده در عراق به آقای دکتر لاريجانی با مضمون تقاضاي کمک در حل مسئله عراق خبر داد...آقای جک استرا در مصاحبه تلويزيونی با کاندوليزا رايس، اعلام کرد که بريتانيا توانائی ياری آمريکا در حمله نظامی به ايران رو نداره و خواستار ادامه مذاکرات با ايران شد. کاندوليزا رايس اذعان کرد مذاکره با ايران درباره عراق نياز آمريکاست. معاون سابق وزير خارجه آمريکا پيش بينی روزی رو کرد که آمريکا مجبور به مذاکره با ايران ميشه و غنی سازی در ايران رو قبول ميکنه. سناتور های آمريکائی به دفعات خواستار مذاکره با ايران و کنار اومدن با ايران درباره مسائل هسته ای و عراق شدند. حالا ميخوام ببينم اين خانوم يا آقای (!)‌سيما بازم ميتونه بگه که ايران دنبال مذاکره هست يا نه!‌ گرچه، در دروازه رو ميشه بست، دهن مردم رو هم اگر بشه بست، دهن اين جيره خورهای غرب رو نميشه ؛)

نی نوا

پس از پدر و مادر کاظم اخوان، پدر محمدتقی رستگار مقدم، این بار مادر سید محسن موسوی آرزوی دیدار فرزندش را به سینه سرد خاک برد .http://aiadamha.blogfa.com

پاسداران

بسم الله . وعليکم السلام . ما رو که راه ندادن ! اما ما هم دوسشون داريم وهم تبريک می گيم ! بخيل هم نيستيم ! :) موفق باشی .

نسل خمينی

ابوذر خان ! سلام دوم اردیبهشت، سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ خار چشم دشمنان و منافقان را به همه ی نسل خمینی تبریک میگیم.

پاسداران

بسم الله . چه پسر با ادبيه اين اميد ! اينقدر بهت سلام می کنه تا يه فحشی چيزی حواله اش شود ! :) پسر برو تو هوا گرمه ميچايی ها !! :))

بزمانه

درود بر ايرانيان مسلمان و غيور که می روند تا بر کرسی آقايی دنيا بنشينند. هرکی جيگر نداره بشينه سر جاش

پاسداران

بسم الله . عليک السام امير آقای آزاد از هفت دولت ! :))