آقای عارف بخواند ! برخورد امنیتی با دانشجویان در دولت اصلاحات !

بدنیست آقای عارف این نامه را خوب بخواند !

این نامه ، اعلام موضعگیری وزیر فرهنگ ! و آموزش عالی دولت خاتمی ( اصلاحات؟! ) علیه دانشجویانی است که در مقابل وزارت علوم تجمع کرده و به درون ساختمان وزارتخانه آمده خواستار حضور وزیر برای پاسخگویی به مطالبات خود شده بودند.

وزیر فرهنگی دولت اصلاحات ، از رئیس دولت اصلاحات درخواست می کند اقدامات امنیتی و اطلاعاتی و قضایی را علیه این دانشجویان فعال کند !

و در ادامه ، نامه ای دیگر ، بیانگر تلاش همفکران آقای عارف در مرکزیت تشکل دفتر تحکیم وحدت که بدنبال قلع و قمع تفکر مخالف خویش در دانشگاه شهید چمراه اهواز با بکارگیری اقدامات امنیتی و اطلاعاتی و فشار هستند.

نامه اول :

 

نامه دوم :

اطلاعات بیشتر در همین مورد را می توانید در خبرنامه دانشجویان حاوی همین مطلب بخوانید .

/ 5 نظر / 204 بازدید
محمد

سلام ابوذر جان آقا جان لطف کن آدرس بلاگ بنده رو و عنوانش رو تغییر بده چالش های محمدجواد cmj.persianblog.ir به وبلاگ سبیل dehdari.blog.ir این بار دومه کامنت خواهش و التماس میذارم اگر تغییر ندی ناراحت میشم ها!

توکل

سلام اول از همه گله دارم که چرا مرا متقابلا لینک نکرده ای که بی ادبی است و دور از نزاکت. دوم اینکه این کار ها را هردو جناح هم انجام داده اند و مسبوق به سابقه بوده است.لذا قضاوت یک طرفه درست نیست.از هردو طرف هم ناپسند است موفق باشی

طناز

این نامه نشان از اعتراض آقای معین به عده ای لباس شخصی است چه ربطی به سرکوب دانشجویان دارد بهتر نیست قبل از چاپ نامه را مطالعه کنید ؟ این نامه نشان از مثبت بودن آقای معین و عارف دارد.

نریمان

اینفو کلیپ سیاهه جنایت امریکا http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=7&lid=7841

آرن

لطفا وبلاگ من رو ببینید ونظر بدید