آشنايی مسرت بخش و خبری مهم

از پیدا کردن این وبلاگ ، در آدرس http://www.air-university.blogspot.com/ که متعلق به بچه های دانشجوی دانشکده علوم و فنون هوایی شهید ستاری ( فرماندهی آموزشهای هوایی نهاجا ) است بسیار خوشحال شدم . ارادت قلبی خود را به تمامی خداجویان دشمن شکن ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیم می کنم و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون در تمامی مراحل زندگی و تلاش را دارم .

 

حالا که اينطوری شد ، تا بحال از اين دانشگاه چی می دونستيد ؟ بريد ببينيد اصلا چيزی می دونيد ؟

 

چيز جالب ديگری هم پيدا کردم  : سايت دوربين های مدار بسته ترافيکی تهران که تصاوير آن هر ۲ دقيقه يکبار بروز می شود. اين سايت ، متعلق به فرماندی پليس راهنمايی و رانندگی ناجا است. از اين سايت استفاده کنيد. سايت بسيار جالبی است.

 

به يمن اين آشنايی ، خبری مندرج در وبلاگ بچه های نهاجا را برای شما درج می کنم :

 

آزمايش موشك فجر3 خون آمريكاييها را به جوش آورده است<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

موشک "رادارگريز" توسط ايران که به گفته مقام هایايرانی قادر به "هدف قرار دادن چند هدف به طور همزمان است"، وزارت خارجه آمريکا میگويد اين آزمايش نشانگر آن است که ايران درحال دنبال کردن "يک برنامه نظامیپرخاشگرانه" است. روز جمعه سردار حسين سلامی، فرمانده نيروی هوايی سپاه پاسدارانانقلاب اسلامی ايران، در جريان برگزاری يک مانور دريايی، اعلام کرد که ايران اينموشک جديد را که "فجر 3" نام دارد با موفقيت آزمايش کرده است.

 

وی گفت: "اين موشکبه طور همزمان می ‌تواند چند هدف را مورد اصابت قرار دهد و از كمند موشک ‌های ضدموشک هر دشمنی با دقت بالا عبور كند. اين فناوری بر مبنای گريز از سيستم‌های دفاعضد موشک و گريز از رادار‌ طراحی شده است."

آدام ارلی، سخنگوی وزارت خارجه آمريکاگفت اين حرکت "نشان می دهد که ايران يک برنامه نظامی خيلی فعال و پرخاشگرانه رادنبال می کند."وی افزود "برنامه آنها شامل تلاش برای توسعه سلاح های کشتار جمعیو همچنين سيستم های پرتاب آنهاست".

 

ايران هم اکنون به خاطر برنامه جنجال آفريناتمی خود که اصرار دارد صرفا با مقاصد صلح آميز توسعه داده می شود تحت فشار جامعهبين المللی است.شورای امنيت سازمان ملل روز چهارشنبه بيانيه ای در مورد پروندهاتمی ايران که يک ماه قبل به اين شورا فرستاده شده بود صادر کرد و در آن از ايرانخواست غنی سازی اورانيوم را معلق سازد.

آقای ارلی گفت: "فکر می کنم موضعگيرینظامی ايران، تلاش هايش برای توسعه نظامی، باعث نگرانی جامعه بين المللی است،همانطور که شواهد آن را در اجماعی که در مورد برنامه اتمی اين کشور و همچنين سايرنگرانی های عدم گسترش تسليحاتی شاهد هستيد می بينيم."

 

قابليت تقسيم :

حسينسلامی، فرمانده نيروی هوايی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ايران، درباره مشخصات وقابليت های موشک فجر 3 گفت: "كلاهک اين موشک قادر است روی هر موشكی با هر بردمتغيری نصب شود و محدوديتی در بر ندارد و چون برد آن متغير است، به نحوی كه موشکبعد از جدايی از كلاهک به چند موشک كوچکتر تبديل می شود، قادر است در آن واحد چندهدف متحرک را مورد اصابت قرار دهد."نيروهای نظامی ايران در حال حاضر مشغولانجام يک مانور دريايی به نام " پيامبر اعظم(ص)" در محدوده خليج فارس تا چابهارهستند.

 

سردار سلامی به تلويزيون دولتی ايران گفته است که اين موشک "ساخت صنايعدفاعی کشور" است. ايران در سالهای اخير چند موشک را با موفقيت آزمايش کرده است،از جمله موشک "شهاب 3".مقامات ايرانی می گويند "شهاب 3" به طور کامل در ايرانساخته شده اما ايالات متحده آمريکا می گويد اين موشک بر پايه طراحی کره شمالی ساختهشده است.

 

بنابه گزارش ها اين موشک همچنين قادر به حمل کلاهکی هزار کيلوگرمی استو به راحتی به خاک اسرائيل می رسد.مقامات نظامی ايرانی پيشتر تاکيد کردند کهبرای مقابله با کوششهای اسرائيل برای افزايش توان موشکی آن کشور، ايران نيز سرگرمبهبود سيستم موشکی خود است.آزمايش موشک "شهاب 3" حدود دوهفته پس از انجامآزمايش يک موشک از سوی اسراييل انجام گرفت.

بنابه گزارش ها اسرائيل در اواخرژوييه سال 2004 ميلادی سيستم ضدموشکی خود موسوم به "ارو 2" را آزمايش کرده بود.

/ 5 نظر / 62 بازدید
اکبرنيا

از اينکه نسبت به مسائل ارزشی اهتمام داريد تشکر ميکنم . و از راهنمايی ارزشمندتان هم سپاسگذارم (هرچند متوجه نشدم چطوری بايد از روی اينترنت آدرس داد ) . اگر با تبادل لينک هم موافقت ميکردید خوشحال میشدم .

کلاشینکف

سلام ميثم خان! نمی خواهيد کفن پوشی و تحصن را بياندازيد؟؟ زنان در ورزشگاهها ؟! معاذالله!!!؟ با اين دم خروسها چی می کني؟

کلاشینکف

http://www.kayhannews.ir/850206/2.htm#other200 !! وقتی کيهان و احمدی نژاد با هم زاويه پيدا می کنن،‌قيافه ميثم ديدنی است!! ای خدا چيکار کنم؟ اهومو پيدا کنم ؟!!

پاسداران

بسم الله . می بينم که يواش يواش کلاش داره به آبپاش پلاستيکی تبديل می شه . البته اين را باياد به شماها ياد داد که وقتی چيزی صريح و جدی و دقيق باشد ، نقد از درون جريان اصولگرايی راه می افتد. اما من با لحن کيهان و کليات نظر او موافقم و البته که تصميم گير نهايی را رئيس جمهوری می دانم . نقد کيهان نقد خوبی بود و بايستي توسر رئيس جمهور بررسی شود. ديدن قيافه آبپاش پلاستيکی بعد از جواب من ديدنی است !‌ :) روزی يکی از اشرار يهود پيش حاکم وقت زمان امام صادق عليه السلام رفت وگفت : مگر تو نمی خواهی اعتبار علمی ووجاهت شرعی صادق آل محمد را بزير سئوال ببری ؟ گفت چرا. اما او به احوال و اوضاع و ابواب مختلف علوم مسلط است واين کار ممکن نباشد. او گفت : آيا او از تقدير منطق ،‌فراری است ؟ گفت : خير. يهودی گفت : پس من ، سیبی پیش او خواهم برد و از او سئوالی در اين باب خواهم کرد که ( آيا اين سيب ،‌رزق شما است يا نه ؟ ) و اگر گفت که بلی ، سیب را بزیر پا میفکنم و اگر گفت نه ، سیب را به حلقوم او فرو می برم . اما از تو می خواهم که يارانت را با من همراه کنی تا اجرای خواسته ام ممکن گردد و در مقابل آن ممانعت نکند. حاکم ، جمعی از سربازان را ب

پاسداران

بسم الله . در پايان ، به آبپاش پلاستيکی عزيز توصيه می کنم غلاف شده و بجای انجام دادن کار رفتگران محترم ( البته در حوزه سياست ) و بدنبال زباله و خرابی رفتن ، کار يک شهردار محترم را پيش گرفته و هم بدنبال نقاط مثبت و تقويت آنها باشد و خب البته نکات منفی را هم بکاود اما بجای آنکه وسط خيابان بپاچد ( البته اگر گير آورد ) آنها را تميز و رفع کند. به این میگن مسلمانی يا حق.