من غرب را تحسین می کنم

من به شخصه با اقدام غرب در مبارزه با حجاب و مسجد و مناره و ... کاملا موافقم !

شاید تعجب کنید. اما تا آخرش بیایید و ببینید چه می گویم :

1-      سکولاریزم تفکیک کننده حوزه اثر دین و سیاست و مبین تفکیک زندگی شخصی از زندگی اجتماعی است. دست زدن غرب به اقدامات اینگونه ، ابطال تئوریهای مبنایی سکولاریزم است. بروز احزابی همچون حزب ناسیونالیست انگلیس که تلاشهای کاملا روشنی برای اخراج مسلمانان از انگلیس را پیشنهاد می نماید ، از برکات آخرالزمان و مبین بی هویت بودن سکولاریزم و حرکت عالم به سمت آشکار شدن ایدئولوژیهای حاکم بر تمام گروههای سیاسی است.

2-      اقدام غرب در مبارزه با حجاب ، بیانگر تاثیر جدی اجتماعی حجاب در برهم زدن کلیات و چهارچوبه و شاکله ولایت طاغوت در غرب و بیانگر تاثیر حجاب در گسترش معارف الهی و اسلامی است و غرب ، اعترافی پرسروصداتر از این نمی توانست به این انگاره ها داشته باشد. از سوی دیگر ، این اقدام غرب ، اهمیت پاسداری از حجاب در سرزمین الهی را گوش زد کرده و بی حجابی بعنوان ضامن بقای حکومت طاغوت و عامل برهم زننده ولایت الهی و حجاب بعنوان ضامن حفظ و گسترش دهنده ولایت الهی و پرچم مرگ ولایت طاغوت معرفی می گردد.

3-      تلاش غرب برای جلوگیری از وقوع رفتارهای شخصی که خلاف چهارچوبه های دکترینال آن است ، امکان هرگونه بهانه جویی و تلاش برای جلوگیری از اجرای سیاستهای منطیق بر منافع ملی در همین حوزه ها در داخل سرزمینهای اسلامی و معرفی این اقدامات بعنوان اقدامات ناقض حقوق بشر و انسانیت را از غرب می گیرد.

4-      مسلما حجاب و بی حجابی اموری شخصی نیستند و مسلمانانی که در غرب حجاب خود را امری شخصی تلقی می کنند، متاثر از دیدگاههای سکولاری که در اتمسفر آن پرورش یافته اند چنین نظری دارند و این اقدامات غرب ، زنگ پایان سکولاریزم را در تمامی زوایای عالم بصدا در می آورد.

5-      بدون شک ، جمهوری اسلامی ایران ، مرکز صدور تئوری های معرفت الهی است و اجرای عملیات دفاعی در حوزه سرزمین انقلاب اسلامی اولویت اول ما است. اقدامات غرب موجب می گردد تا امکان انجام پدافند و البته حتی آفند متناسب با اقدامات معارض فرهنگی و نرم دشمن به جمهوری اسلامی اعطا شود و البته که نباید به بهانه به تناقض کشاندن غرب در حوزه سرزمینی خودش ، در حوزه سرزمینی خود ، وادادگیهایی را در حفظ منافع معرفتی خود در سرزمین نقلاب اسلامی به نمایش بگذاریم که این چیزی جز خودکشی از ترس مرگ نیست. زیرا در این صورت غرب ضمن پیشروی گام به گام در تصفیه سرزمین خود از مسلمانان ، در مطالبات خود علیه انقلاب اسلامی نیز پیشروی خواهد کرد.

6-      این اقدام غرب ، به شکل روزافزون جمهوری اسلامی ایران را بسمت مرکزیت در عالم اخلاق و معنویت سوق می دهد و ایران نیز می تواند با پیگیری سیاستهای جاذب خود برای مسلمانان مثلا براس تحصیل و ادامه زندگی ، مشکلات غرب در این زمینه را دوچندان نماید و از حقوق مسلمانان نیز به نحوی مطلوب آنان با اجرای دفاع و حتی حمله ی غیرعامل ، پاسداری کند.

7-      مهاجرت عناصر متوسل به دیدگاههای غرب از ایران به غرب و هجرت عناصر متسلک به منش اسلامی از غرب به سمت ایران اساسا به نفع جمهوری اسلامی ایران می باشد که با درنظر گرفتن موارد فوق از جمله بی آبرویی نظام سکولاریزم حاکم بر غرب ، موجبات قطبی شدن فضا بین حق و باطل و برهم خوردن فضای نیرنگ و حیله و شفافیت حداکثر محیط را فراهم می کند و روشن است که در این فضا چه کسی برنده است.

حالا شما هم فکر کنید و ببینید با این اقدامات غرب موافقید یا نه :)

/ 6 نظر / 78 بازدید
خاکی

سلام .خدا قوت موفق باشید[گل]

شیعه سیاسی(مهند حامد)

سلام ورحمت الله بحث حجاب هستش راستش از کوه برگشتم چشمام باز نمیشه فقط اومدم بگم ما مخلصیم و برم بخوابم ما با اجازتون با اسمتون لینکتون کردیم خیلی التماس دعا یازهرا س

شیعه سیاسی(مهند حامد)

سلام ورحمت الله بحث حجاب هستش راستش از کوه برگشتم چشمام باز نمیشه فقط اومدم بگم ما مخلصیم و برم بخوابم ما با اجازتون با اسمتون لینکتون کردیم خیلی التماس دعا یازهرا س

پیام فضلی

سلام و خداقوّت- در یادی از بلاگرهای ارزشی، با شعر و مطالبی زنده کردیم یادی از وبلاگ نویس ارزشی؛ دانشجوی بسیجی مرحوم «حسن نظری». همان که به گفته پدر بزرگوارشان در راه ولایت از غم و غصّه دِق کردند. به امید آنکه دوستان، دوستان را از یاد نبرند! »» دل هامان همه ابری بود... جایی باران زد و جایی رعد و برق... جمعی پرواز کردند و جمعی "پروا" ز پرواز. برای دل هایمان فاتحه بخوانیم! »» آدرس مزار داداش حسن: قطعه96 ردیف346 شماره23

پابسته

با داستانک «امانت» بروزم. یا حق.

ذذذذذذذذذذذ

خیلی بی سوادی