هولو پرخوری ! : ۶- سکته مغزی! رهبر صهيونيست بر اثر پرخوری

بسم الله .

د بترکی ! خب کمتر بلمبون !

نام شارون داشت به فهرست کشته شدگان هولوکاست اضافه می شد هاااا ! :)) <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

جرج دبلیو بوش، رییس جمهور ایالات متحده، روز سه‌شنبه 20 دسامبر به آریل شارون،نخست وزیر اسراییل، كه در پی یك سكته مغزی در بیمارستان بستری شده و روز سه‌شنبهمرخص شد، تلفن زد تا به او نصیحت كند دست از پرخوری و شكمبارگی برداشته و لاغر شود!

 

به گزارش «جام جم»، روزنامه «معاریو» نوشته است شارون اندكی قبل از این كه دریكشنبه شب دچار سكته شود و به بیمارستان انتقال یابد برای شام چند كباب مختلف، چنداستیك با سس، كتلت‌های گوسفند، چند سیخ گوشت سرخ شده، انواع سالاد، كیك شكلاتی وانواع كیك و شیرینی بلعیده بود! «معاریو» افزوده است، این یك شام عادی شارون است! به گزارش خبرگزاری فرانسه، جرج بوش در این تماس تلفنی به رفیقش شارون گفت: «ورزش كن، غذای سالم بخور و كمتر بخور».

 

/ 3 نظر / 6 بازدید
tanha

داداش درخشان در اقدامی کم نظير از شهدای شيميايی تجليل کرد. البته شايد بخاطر دوستان ايرانی اش باشه ولی به هر حال جالب بيد.

پاسداران

بسم الله . من هم آن مطلب مورد اشاره شما را خواندم . تنها برداشتی که نکردم همين بود. ايشان از من هم تجليل خواهد کرد اگر وفقط اگر حرفی گير بياورد که عليه انقلاب واسلام باشد ! :))

حج کاظم

مهنس من یواش یواش دارم به تو هم شک می کنم. من همیشه از دکترمون دفاع می کنم ولی تو کامنتهای منو پاک می کنی! ما شنیده بودیم منافقین از کفار بدترند. البته انشاالله که من اشتباه می کنم. رییس جمهور مردمی و خاکی ایران محبوب همه قلوب است. او با پادشاه عربستان شانه به شانه راه رفته و حجرالاسود برد یمانی را بوسیده است. او همینطور با هولوکاست به شدت مخالفت کرده است. این ضرت انقلاف بی ناموس هی از هولوکاست دم می زند. پشت همه آنها را به خاک می مالیم. ما مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهیم نواخت. "ما میتوانیم" زنده باد دکتر احمدی نژاد و درود خداوند(ره)بر او. مهنس به والده و همشیره سلام فراوون برسون.