وقتی خودتون اينجوری می گيد...

اين ها را کی نوشته ؟

کسی غير از حسين درخشان؟!

همه‌ی حرفها درست، یک نفر برای من توضیح بدهد اگر گنجی هنوز پس از چهل و سه روز در اعتصاب غذاست پس چطور می‌تواند راه به راه نامه های به اين بلندی بنویسد؟پس یا واقعا گنجی سوپرمن است و بدنی بیش از معمول قوی دارد (آدم‌های عادی پس از حدود سی و سه روز بیهوش می‌شوند)، یا اینکه کسی دیگر این نامه‌ها را برایش می‌نویسد. حالت سوم را هم نمی‌گویم که بیشتر از این فحش نخورم.

مثل تمام جريانات ضد انقلاب ، در حوزهء وبلاگ هم ، ضد انقلاب وقتی دو نفر است اختلاف می کند و وقتی ۳ نفر می شود ، انشعاب ! اصلا من کاری به بحثهای سبک و بی مغزشماها ندارم . می خواهم بپرسم اگر اين حرفها را از يک حزب اللهی می شنيديد چی می گفتيد ؟

 

گنجی که عمری را در مسئوليتهای مهمی در وزارت فخيمهء اطلاعات سپری کرده و در کنفرانس برلين هم خود ضد انقلاب نگذاشتند حرف بزند ، چون سابقه ء سپاه و وزارت اطلاعات داشت ، حالا شده کسی که برايش لوگو می سازند و نظام را تهديد می کنند !

بقول يکی از بچه ها خانم جيمزباند حقوق بشری هم از پشت بام بيمارستان ميلاد با کمک يک احتمالا سارق يا هر چيز ديگر بوسيلهء يک شاه کليد از راه پله های اظطراری بيمارستان می خواسته بالا ی سرش حاضر شود . خب يکی هم بمن بگويد چرا. چرا يواشکی ؟ چرا دور از چشم ماموران و مردم ؟ چرا وقتی دستگير شده چهرهء خود را پوشانده ؟

ماجرا چيست ؟ اين بنده خدا که زبون بسته اسم هم ندارد بجای اسم برای خودش ... را انتخاب کرده آمده و ما را در صورت مرگ گنجی ، تهديد می کند .

چه خبر است . خب اگر خبری هست زودتر بگوييد ! بازی ترور جديدی را شروع کرده ايد ؟ سعيد حجاريان دوم قرار است ساخته شود ؟ قتلهای زنجيره ای بعدی ؟...  مطوئنا خبری است . زودتر بگوييد که گوش ماها حسابی تيز شده .

/ 14 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . راستی بد ندیدم اسم آقای عباس عبدی را هم که جا انداخته بودم که از مدیران وزارت اطلاعات در دوره آقای هاشمی و قبل از آن بودند را متذکر شوم .

آرش

پس تو تحلیلات براساس اطلاعات یولداش و حذب کمونیست کارگریه؟ من که برا هیچ کدوم از اینا زیاد اعتباری قائل نیستم. یولداش الان 30 ساله که تو سان فرانسیسکه زندگی میکنه و زیاد اطلاعی از وضع وزارت اطلاعات نمیتونه داشته باشه. حذب کمونیست کارگری و فلاحیان هم که موضوعشون مشخصه. منابع موصق تو اینان؟ بابا ما بیشتر از این حرفا روت حساب میکردیم.

آرش

عباس عبدی تو وزارت اطلاعات بوده!!؟باز هم از اون حرفای فضایی زدی ها.

آرش

فکر کن آمر اصلی قتلهای زنجیره ای و متهم شماره یک ترور میکونوس بگه فلانی رو چون با زندانی ها بدرفتاری کرده بود اخراج کردیم! این دیگه از اون جک های روزگاره ها! مرسی ابوذر که مارو میخندونی باعث میشی روز مفرحی داشته باشیم.

پاسداران

بسم الله . آرش جان . صد البته که اين جور منابع فقط بخاطر هر نوع اعتباری که پيش شما دارد شاهد مثال شدند. اما کسی که در صفححه ء يولداش اين حرفها را زده بود او نبود. بلکه يک کامنت بود که او پاسخ داده بود. ضمن اينکه در پاسخش هم موضوع را چون به د تواتر رسيده است انکار نکرده بود. گفتم و صد بار گفتم که اگر صحنه کنفرانس برلين يادت بيايد اين چيزها را انکار نمی کنی. چرا اين کار را ادامه می دهی نمی دانم . اما بگويم برای اين موضوع شريف نيوز و فارس نيوز و بازتاب منابع خوبی برای اخبار اينترنتی از نظر من هستند که برای اينکه با شما استنادی صحبت کنم بايد از منابعی که سمت سوی نگاه شما را دارد بياورم . در مورد عباس عبدی هم بی خبری شما مانع از آن نيست که اين موضوع واقعيت داشته باشند. اتفاقا آقای عبدی هم مسئوليتهاي بزرگی هم در وزارت اطلاعات داشته اند. حالا چون شما می گويی نمی دانستی من بايد انکار کنم ؟ يعنی چه ؟ اين که چيزی نيست . آقای سازگارا هم سابقه ء اطلاعاتی دارد. چی بگويم . آیا تقصير من است که شماها کاناليزه ايد ؟

پاسداران

بسم الله . ضمن اينکه من با مفرح بودن روزت مخالفتی ندارم و خوشحال هم می شوم اگر ضرری برای بقيه مسلمانها نداشته باشد تو هم به علتی شاد شوی . اما شادی از روی بی خبری هم شادی عجيبی است.

آرش

صحنه کنفرانس برلين دقيقاْ يادمه. کسی گنجی رو متهم کرد که تو سپاه بوده نه تو وزارت اطلاعات. ضمن اينکه به هر چيز ديگه ای هم متهم ميکرد فرق زيادی نميکرد. از نظر اونهايی که تو کنفرانس برلين شلوغ کردن همه کسانی که غیر خودشون فکر میکنند خائن و مذدور هستند و از جمهوری اسلامی پول ميگيرند دقيقاْ مثل روزنامه کيهان که از نظرش همه مزدور و جاسوس آمريکا هستند. ضمناْ این نکته رو برا من روشن کن: ایا هر چيزی تو کامنت يولداش نوشته شده باشه و يولداش تکذيب نکرده باشه حتماْ درسته؟ يا فقط اوناييش که در تائيد حرفهای توست درسته؟

پاسداران

بسم الله . اولا گنجی را متهم به سابقه ء اطلاعات سپاه کرد. تازه خب اين که بايد از نظر شماها بدترباشه . ضمنا کجا کیهان همه را دشمن و خائن می داند ؟ چندبار کیهان خوانده های ؟ عزيز من آرش جان . سايت کيهان را حسين درخشان خوب می خواند . کسان ديگری هم هميشه می خوانند . شما هم لطفا بخوان .

پاسداران

بسم الله .يادم رفت : يولداش نه تنها تکذسب نکرد بله بدون تاييد يا رد بحث ديری را مطرح کرد که عين بحثش را برايت کپی کردم . چرا اين بحث ساده عادی را عين آدامس کش می دی ؟

آرش

یک :از نظر من تو اطلاعات سپاه يا وزارت اطلاعات بودن به هیچ وجه بد نيست. ولی واقعيت رو به هر حال نبايد تغییر داد. دو: من گاهیْ کيهان ميخونم. مخصوصاْ به قسمت نيمه پنهانش خيلی علاقه دارم. سوماْ: آخه برادر من تو داری از توی کامنت يه وبلاگ فاکت مياری. برا تاييد يه خبر داری به يه وبلاگ که هر کسی ميتونه يدونه درست کنه رفرنس ميدی؟ یعنی هیچ جایی معتبر تر از وبلاگ گیر نیاوردی؟ یولداش مگه تو وزارت اطلاعات بوده که بدونه گنجی اونجا کار میکرده یا نه.