فتنه گران ضد قانون ، ماسک حمایت از قانون زده اند !

وبلاگ صدرای ما نوشت :

ماجرای اکران فیلم های"گشت ارشاد" و"خصوصی" هم برای خودش داستانی شده ، متاسفانه سایت عصر ایران با انتشار مطلبی  تند ضمن حمله به نیروی های پاک و مخلص حزب الله یک اقدام دلسوزانه و تجمعی آرام یا بهتر بگوییم اقدامی جهت امر به معروف و نهی از منکر مسئولین ارشاد را با تجمعات و اعتراضات پس از انتخابات 88 تفاوت داده که واقعا یک قیاس مع الفارق است.


اول از همه چند سوال:


1-در تجمعات و اعتراض های پس از انتخابات 88 چقدر خسارت مالی ، جانی و هرج و مرج در کشور به وجود آمد ؟


2-آخر عاقبت بانیان و فتنه گران اصلی فتنه 88 چه شد؟ مگر غیر از این بود که از چشم مردم افتادند؟


3-و سوال اصلی در این تجمع آرام و مسالمت آمیز امت حزب الله و این عزیزان دلسوز کشور چه ضرر و چه آسیبی به نظام و ارشاد زده اند که شما اینگونه خود را به آب و آتیش میزنید؟

آقایون فراموش کرده اید دست های پشت پرده را در فتنه 88 ، ما نباید اشتباه کنیم و بین اعتراضات مردمی و شورشهای برخی افراد محلوم الحال باید تفاوت قائل باشیم خیلی از افرادی  که در اعتراضات پس از انتخابات 88 حضور داشتند بعد از اینکه دست های پشت پرده و دروغ بزرگ تقلب را دیدند و متوجه شدند که چه کلاه بزرگی سرشان رفته  در 9 دی به جمع ملت بصیر پیوستند      ( انگار مدیران سایت عصر ایران هنوز در روزهای غبار آلود فتنه 88 سیر میکنند نکند دلتان برای آن روزها تنگ شده؟ )

و اما در مورد فیلم گشت ارشاد اصلا این فیلم سر ته درست و حسابی ندارد در این فیلم حاج عباس و دوستانش با سواستفاده از لباس بسیج و گشت ارشاد اقدام به دریافت رشوه و زورگیری  میکنند خب یک کلام بگویید آیا در کشور ما چنین اتفاقی افتاده و یا می افتد مگر این کشور صاحب ندارد که عده ای با لباس بسیج به خاطر دریافت پول اقدام به اذیت و آزار مردم کنند کارگردان این فیلم با سوء استفاده از لباس بسیج و توهین علنی به امر واجب و یکی از فرضیه های مهم دین ما امربه معروف و نهی از منکر فقط می خواهد فروش فیلمش را افزایش دهد ننگ بر آنانی که با دروغ گویی به فکر فروش فیلمشان هستند از نظر ما این فیلم نه تنها فرهنگی نیست بلکه ضد دین و فرهنگ نیز است ، در کجای قرآن کریم و احادیث نوشته شده که با زور باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم که این فیلم می خواهد ثابت کند که فقط با زورگیری و سخت گیری امر به معروف و نهی از منکر میشود ؟

همچنین در قسمتی از متنتان طعنه زده اید و گفته اید چرا این گروه در برابر فقر کفن نمی پوشد فقط یک جمله می گویم این قشر از جامعه  که حامیان و دلسوزان اصلی انقلاب اسلامی و این کشور هستند خود درد کشیده هستند شما بروید از کارگردان هایی حمایت کنید که با ترویج دروغ و فساد مردم را می خواهند سرکیسه کنند و فروش فیلمشان را افزایش دهند شما را چه به دلسوزی قشر مستضعف ...


حرف آخر چه خوشتان بیاد یا نیاد این کشور جمهوری اسلامی است و امت حزب الله سینمایی که در آن ترویج فساد و دروغ و برخی بازیگران محلوم الحال این سینما در مواردی در گوشه ای از این دنیا اقدام به لخت شدن ، کشف حجاب و دیگر اعمالی که طی این چند سال صورت گرفته را نمی خواهیم و تحمل هم نخواهیم کرد و این مسائل و مشکلات هم از بی لیاقتی مسئولین ارشاد است یک نصیحت دوستانه فقط یک بار بی طرفانه به وضعیت سینمای کشورمان نگاه کنید : ترویج فساد اعمال و رفتارهای ناشایست برخی بازیگران و برخی فیلم هایی که ساختشان به غیر از اسراف و سوء استفاده از پول بیت المال (حق همین قشر فقیری که شما دایه دار آن هستید اما خودتان هیچ بویی از فقر نبرده اید و فقط مدعی هستید )
 
در پایان با همه ی این مشکلات  باید گفت فیلم های شاخص و بسیار خوبی که قابل تحسین است نیز ساخته می شود که انشالله در آینده شاهد افزایش آن باشیم.


قرآن کریم می فرماید: (شما به این دلیل با ارزش ترین امت ها هستید که امر به معروف و نهی از منکر می کنید. )

امام باقر(ع) در حدیثی به مهم ترین آثار امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرده و می فرمایند: (امر به معروف و نهی از منکر، راه پیامبران و شیوه صالحان است. واجب بزرگی است که با آن، فریضه های دیگر برپا می شود و راه ها امن و کسب و کارها حلال می گردد. آنچه به ستم ستانده شده، به صاحبان آن بازگردانده می شود. زمین ها آباد، از دشمنان انتقام گرفته و امور پا بر جا می شود). به فرموده آن حضرت، پایه و استوانه نماز، روزه، حج، جهاد، خمس، زکات و سایر دستورات دین، امر به معروف و نهی از منکر است.

پی نوشت :

ببینم ، این سایت عصرایران و رفقاش مثل بازتاب و کارگردانهای فیلم به این چند سئوال من هم ببینم می تونن جواب بدن یا مثل این سئوالهای دوستمون بی جواب می مونه و هاج و واج وایمیستن ما رو نیگا می کنن ؟

1- شماها نبودین که میگفتین انتقاد از خرابکاری یک نفر در یک دستگاه به معنای مخالفت با کشور وضد انقلاب بودن نیست؟! حالا چطور شده کسی آمده میگوید دو فیلم کاملا منکراتی را که امام جمعه ی پایتخت آنها را مستهجن می داند منتشر کرده اید به او انگ ضدیت با نظام ولایت فقیه و ضد قانون بودن می زنید ؟ کو ؟ کجا ؟ هم تو مصاحبه ی سجادپور دم از قانون قانون زده شده ، هم تو مصاحبه ی سعید سهیلی که با ادبیات آی نفس کش انجام شده ، دم از مخالفت با فیلمها در نظام ولایت فقیه ! زده شده هم تو مطلب تابناک و هم تو مطلب عصرایران . این تناقضات خفت بار را تا جا می خواهید ادامه بدهید ؟ ببینید این تناقضها تو قبر بدردتون نمیخوره اونجا نمی تونید عین گربه از هر طرف پرت شدید چهارپنگولی زمین برسیدا گفته باشم ! :))

2- شما مخصوصا آقای عصرایران . همچنین شما آقای سعید سهیلی . الان یه ورق آ 4 جلوی شما میگذارم بفرمایید یک صفحه در مورد ولایت فقیه مطلب مثبت و اثباتی بنویسید ببینم چیکاره اید چند مرده حلاجید ؟ زیاده ؟ خب نصف آ 4 . یالا. زیاده ؟ یه پاراگراف. بی انصاف زیاده یه خط ! زیاده ؟ تو که یه خط نمی تونی - یا نمیخای در مورد نظریه ی ولایت فقیه حرف اثباتی بزنی چی شده ولایت فقیه ولایت فقیه می کنی ؟ برای اثبات : حضرات آقای سعید سهیلی ، آقای عصرایران ، آقای تابناک بفرمایند : در زمان فتنه 88 دیدگاههایشان چه بود. بخورد تی سر صدام این که معلومه اوضاعاتن چه جور بود. بفرمایید بعد از نماز جمعه ی فصل الخطابی ولی فقیه ، موضعگیریهای حضرات تغییراتش چی بود. یالا منتظریم .

3- و اما در مورد حاکمیت سلیقه . شما دوستان ( آقای سعید سهیلی ، آقای عصرایران و آقای تابناک ) یادتان رفته رفقای شما و همفکران شما وقتی از فیلم اخراجیها - که منم ازش خوشم نمیاد بخاطر اینکه ضربات زیادی به فرهنگ اسلامی ما وارد کرد اما گفتن برخی نکات حقیقتی بود در آن ، - "خوششان" نیامد چه مجموعه ای از رفتارهای خبیثـانه را در پیش گرفتند ؟ از کپی روی پرده گرفته تا آپلود در اینترنت و تحریم کردن و فحش دادن و صفحه فیسبوک درست کردن ؟ یادتان رفته یا فکر می کنید ما یادمان رفته ؟ دستتان می رسید از پرده بر نمی داشتید این فیلمها را ؟ شماها و مخالفت با چماق ؟ شماها خود چماقید ! سعید سهیلی خودش گفت . نتیجه ی تحریم و رفتارهایتان هم که وقتی شد فروش دوبرابری فیلم ، پالان خر عوض شد و ناگهان "اصلا مگه اخراجیها مهمه؟!" ! :)) مهم نیست چرا اینقد خودته تکیه تیکه می کردی د آخه ؟ :)) چه راینقده خودتو می زدی تو رو خدا نبینین نبینین می کردی ؟ عمو جون اعتراف کن کسی گوش نکرد حرفتو !

4- بعد ، بفرمایید ببینم ، شما برای اثبات حقانیت سلیقه ی خودتان ، دو زار ، نه جان من ، دو زار استدلال هم داشتید ؟ دوزار ها. نگفتم یه صفحه آ 4. کارهای غیرممکن و دور از توانتان ازتون نمیخام . دوزار استدلال. داشتید ؟ کو؟ کجا ؟ کی ؟ ! اینجا الان در مخالفت با این فیلمهای نجس دریای استدلال وجود دارد. شماها که مخالفتهای کور خودتان را همیشه نشان داده اید ، دم از حاکمیت سلیقه می زنید؟! برو عمو برو خودتو جم کن برو خجالت بکش برو آقا برو این بازیها رو از خودت در نیار این بازیا جیی بدردبخوره که نشناسنت ! برو آقا برو پی کارت !

5- بعد ، الان همه ی حرف همه ی مخالفین این دو فیلم اینه که این دو فیلم الف : با روح شرع مقدس متضاده ب : با بندهای متعدد قانون اساسی مخالفه ج : با قانون مجازات اسلامی مخالفه د : با قانون مجازات افرادی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیرمجاز می کنند مخالفه . حرف اینه که این فیلم و سازندگان و مجوزدهندگانش در این چهار محور "غیرقانونی تولید و منتشر شده" حرف شما در جواب این استدلالها چیه ؟ میگید ارشاد مجرای قانونیه ؟ بله که ارشاد مجرای قانونیه اگه ارشاد اختیاری در این زمینه نداشت که ملت بیکار نبودن برن جلو در وزارت ارشاد تجمع کنن میومدن در خونه ی تو تجمع می کردن . اتفاقا ارشاد بخاطر خزایش در انجام وظیفه ی قانونی مورد مواخذه است حالیته ؟ می فهمی الان اینو ؟

6- حضراتی که تا دیروز هر خلافی بود می اومدن نسبت می دادن به مردم ، بعد میگفتن آقا چرا با "نظر مردم" سلیقه ی مردم مخالفت می کنید ، حالا جلوی این همه مخالفت ، دم از قانون می زنن . رو که نیست. سنگ پای قزوین . سابیده میشه مگه . حالا فعلا این رو داشته باشن !

7- حضرات یادشان رفته ، دقیقا همین حضرات ، آقای سعید سهیلی - که گرایش سیاسی اس را خودش در مصاحبه ی آی نفس کش گویانه اش با مخالفت با فیلم قلاده های طلا لو داد - و سایت تابناک و همین عصرایران ، بفرمایید ببینم یادتون رفته کمربندتونو تا دونه آخر محکم کرده بودید کمر قانون کشور رو بشکنید یه انتخابات 50 میلیونی رو در هم خورد کنین ؟ حالا به اسب شاه گفته اند یابو و دو تا فیلم ضد مبانی انقلاب ما رو میخاند حذف کنن اشک تمساح می ریزید ؟ برو عمو . شماها جز با زور باتوم و چک و لگد پلیس و بسیج و سپاه سربراه نشدید هنوز جای جای بدنهای رفقاتن جای کتکای بچه های بسیج و سپاه و ناجا هست که داشتید چه جنایتی تو این کشور می کردید. حالا شماها اومدید دم از رعایت قانون و جلوگیری از حاکمیت سلیقه می زنید ؟ اگه اشکالی هم در ارشاد هست اینه که میخاد با بی تدبیری کامل دل شما مشت جماعت فریبکار مزور رو مثلا بدست بیاره . الانم ارشاد دوزاریش افتاد که نه ، اون جوریام که میگفتن نیست و اینا. حالا شماها بیشینین سرجاتون تا دوباره صفحات سیو شده ی سایتهاتون تو دوران فتنه رو رو نکردیم . نکنه میخاید بگید مخالف فتنـــه گرا بودید؟! :))

حالا ما اینجا نشستیم ببینیم کارگردان آی نفس کش بگوی گشت ارشاد ، چه زمانی به این سئوالهای رسانه ای جواب می دهد . خودش گفت دیگه . گفت اگه رسانه ای بنویسید جواب می دیم یالا بفرما. شما خیلی مرد جواب دادنی یالا. ما هم تجمع می کنیم هم حرف می زنیم . شما جز آی نفس کش گفتن کار دیگه اگه بلدی بفرما این گوی و این میدان .

/ 0 نظر / 5 بازدید