اهل سنت : عبدالمالک ریگی را اعدام کنید

امام جمعه اهل سنت شهرک "کهک" شهرستان زابل با ابراز خرسندی از دستگیری شرور و تروریست جنوب شرق کشور گفت:

"عبدالمالک ریگی" واجب القتل است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه زابل، مولوی "در واخ" در جمع دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه افزود: هر انسانی که در این دنیا جنایت کند دچار خشم الهی خواهد شد.

او ادامه داد: عبدالمالک جنایتکار است و امثال وی نمی توانند در مقابل اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی ایستادگی کنند. وی اظهار داشت: استکبار بداند که حساب اهل سنت با ادعاهای عبدالمالک ریگی جداست چرا که نظام و حکومت ما اسلام است و آزادی فعلی در کشور، بهترین نوع آزادی در جهان به شمار می رود.

مولوی درواخ خاطر نشان کرد: کسانی مانند عبدالمالک افراد آشوبگری هستند که باید شناسایی و اشد مجازات برای آنان در نظر گرفته شود.

دانشگاه زابل همچنین طی بیانیه ای که نسخه ای از آن به رجانیوز نمابر شد، دستگیری عبدالمالک ریگی، شرور و مزدور آمریکا و انگلیس را همزمان با آغاز امامت امام زمان (عج) به ملت ایران بویژه مردم سیستان و بلوچستان تبریک گفت.

در بخشی از این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی و رهروان راه ایمان بار دیگر ثابت کردند که راه ملت ایران راه برحقی است و توطئه های استکبار و مزدورانش به عزم راسخ ملت ایران خللی وارد نمی کند. در سال های اخیر جنایات "تاسوکی، دارزین، نوبندیان چابهار، بلوار ثارالله، مسجد علی بن ابیطالب زاهدان و پیشین شهرستان سرباز" به دست این جنایتکار شکل گرفته است که جمعی از هموطنان بی گناه در آن به شهادت رسیده اند و دل هر انسان آزاده ای از شنیدن آن به درد می آید."مردم ایران بویژه سیستان و بلوچستان در آستانه آغاز ولایت حضرت مهدی (عج)، هفته وحدت و میلاد خجسته حضرت رسول اکرم (ص) با دستگیری این شرور معروف، اتحاد و همدلی خود را به جهانیان نشان می دهند."

این بیانیه افزوده است: ملت ایران ثابت می کنند از هر قوم و مذهبی که باشند، به ولایت فقیه پایبند هستند و از خط رهبری هرگز دور نخواهند شد و این اتحاد و انسجام در هفته وحدت مستحکم می شود.

لازم به ذکر است درحالیکه دست ریگی بشدت به خون اهل سنت بلوجستان نیز رنگین است او را رهبر یک گروه سنی مسلح مخالف حکومت ایران معرفی می کنند .

/ 2 نظر / 13 بازدید
کیانا

مجری "روبه فردا" مدیرکل صدا و سیما اصفهان شد. مبارک است ان شاالله این هم دستمزد پاچه خواری تو هم اینجا خیلی زور نزن برو یک جایی دیگه این اراجیفتو بنویس تا بیشتر از اینها نصیبت بشه اینجا تو چشم نیستی