گوگل دروغ می گويد ، يا دچار مشکل فنی است؟!

وضعیت غیر منطقی ، نماد جانبداری سیاسی <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

در حالیکه شرکت گوگل ، رنک سایت http://www.ya-mohammed.com را ، صفر،  اعلام کرده است ، این سایت ، با سرچ  استرینگ ya mohammed در اولین مورد از Result  گوگل قرار گرفته است ! این موضوع ، چیزی جز دستکاری نتایج و معین نشدن نتایج بر اساس واقعیات فنی در سرور گوگل در موضوع فوق الذکر را نمایش می دهد. مدیران گوگل باید توجه داشته باشند هماهنگی جدی آنان با منافع دولتهای غربی ، بدون توجه به این نکته گوگل یک سرویس بین المللی است ؛ چیزی نیست که از نظر کاربران اینترنت مخفی مانده باشد.

 

فکر نمی کنم ، شرکت گوگل ، حاضر باشد اعتبار خود را در ميان دعواهای سياسی بين المللی از دست بدهد . اما مسيذی که اين شرکت طی می کند ، گام برداشتن در راهی به همين سمت است. 

 

بدون هرگونه شرح بيشتر ، به اين تصاوير توجه کنيد:

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
آق بابا

باسلام وارادت ماه ربيع وتقارن آن با بهار طبيعت رابه شما وخانواده بزرگوارتان صميمانه تبريك مي گويم واز خداوند سبحان عزت وصحت برايتان آرزومندم

تک تيرانداز

السلام عليک يا اباعبدالله الحسين ع با سلام وبلاگ آرماگدون با مطلبي تحت عنوان اربا ب حلقه ها و نبردآخرالزمان به روز شد.منتظر حضور سبز شما در وبلاگ و نظرات سازنده تان هستم. والسلام علي بقيه الله القائم المنتظر تک تيرانداز

پاسداران

بسم الله . آقای مقیسه انشاءالله موفق باشید. با تشکر از الطاف شما ، من نیز بهترین آرزو ها را برای شما وخانواده گرامی دارم .