اين هم يک پست تکراری

بسم الله .

گفتم شايد دوست داشته باشيد اولين پست من را بخوانيد. خودم آن را روی صفحه اول می آورم .

 

پس از مدتها فکر کردن و فکر کردن و فکر کردن ، بعد از اينکه موضوع را جدی ديدم و با تعدادی از بزرگان و دوستان هم مشورت کردم که شايد اين روند سه ماه و بيشتر طول کشيده ، بالاخره خودم را راضی کردم تا در قالب وبلاگ حضور پيدا کنم . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

چه می خواهم بنويسم ؟ البته حرفهای مهمی وجود دارند .اما عمدتا آنچه را که در اطراف خودم ناگفته خواهم ديد می گويم . آنچه که از مردم و مخصوصا اهالی جامعه سايبر نتيکی پوشيده مانده و يا مخفی شده است.

من ، از ريشه ها و علل انقلاب اسلامی خواهم گفت .

از اينکه امام خمينی چه کسی بود و چرا و چگونه انقلاب کرد .

از پهلوی ها بسيار خواهم گفت. از اينکه که بودند و حالا از جان ما چه می خواهند .

از آنچه که نهايت آرزويم است ، کسوت سبز سپاه ، و دوستانی از دوستانم که در اين کسوت اند ودرد دل آنها .

از شهدا خواهم گفت و شوقم به آنها.

از امام و مقتدايم ، حاج سيد علی خامنه ای خواهم گفت.

از علما و خواص اهل حق خواهم گفت.

از خواص اهل باطل خواهم گفت .

در مورد مسائل مبتلابه جامعه مان ، جامعه اسلام و اينکه ما در اينجا يعنی ايران چه بايد بکنيم ، خواهم گفت.

و از ...

اما ، من کی هستم .

اهل تهران ام . 24 سالم تمام شده و می روم که بزرگتر هم بشوم ! . در حال مدارسه! (همان درس خواندن بر وزن مطالعه !). کار هم می کنم . گرافیک .و ... خانواده متوسط به بالا و ... دیگه چی بگم !

خصوصیات اخلاقی : فکر می کنم بی ادب نیستم. عجول هم شاید نباشم . به این راحتی ها هم مثل اینکه خسته نمی شوم .  شیطونی های مخصوص دورانی جوانی را هم دارم . و ... بقیه را باید دوستانم بگویند.

خصوصیات فکری : شدیدا معتقد به نظام اسلامی هستم ( البته مشکلات را می بینم و انکار نمی کنم . چه کسی انکار می کند که من دومی اش باشم . اما بی انصافی هم نخواهم کرد. ) معتقد به فرهنگ مهدویت هستم و فرهنگی بسیجی و مشتاق درک فرهنگ شهادت و خود شهادت. اللهم ارزقنا. مواضع سیاسی اصولگرایانه را می پسندم و خودم هم از این قماش (!) هستم . البته عضویت در هیچ گروه سیاسی مشخصی ندارم .

افراد مورد علاقه : ایت الله مصباح ، آیت الله جوادی آملی ،آیت الله مجتهدی تهرانی ، ایت الله امجد ،، حاج منصور ارضی ، حاج صادق آهنگران ، سید مرتضی آوینی ، رحیم پور ازغدی ، دکتر عباسی ، دکتر بلخاری ، دکتر قدیری ابیانه ، پروفسور محمد لینگهاوزن ، مباحث نظری و تئوریک و ...

شاید با من آشنا شدید . اگر نه که ان شاء الله از لابلای مطالب سلیقه من را پیدا خواهید کرد. تا یار چه خواهد .راستی هرکس از دست من عصیبانی شد ( بخاطر مواضع و تفکر من ) می تواند آرزو کند من را ببیند وبزند . خدا ان شاء الله توفیقش بدهد . ! سر خم می بسلامت شکند اگر سبویی .

/ 10 نظر / 6 بازدید
Sepehr Sarmadi

I just want you to know that I hate you and people like you. Please go to hell.

پاسداران

بسم الله . در مورد جناب سپهر سرمدی: خسته نباشيد. در مورد مهدی جعلی:قضاوت با دوستان .

Mahdi

مبارک باشه برادر. تو هم ايشالا خوب می‌شی. معمولا اين هذيان گفتن‌ها ماله ۳۰-۳۵ سال اول زندگيه.

پاسداران

بسم الله .بی خود نيست شرلوک هلمز های دوم خردادی توی اين هشتاسـال کارشان شده گاف دهی و کار بجايی رسيده که اسم یکی شان شده اکبر گاف ! ببينيد چی گفت :::جالب اینجاست مخالفان شما از ترس امثال شما آمده اند اینترنت و شما اومدی داری از مردم که خدای نکرده کتک نزنند خواهش میکنی ؟‌ :)::: اين بنده خدا احتمالا عينک مطالعه اش را که احتمالا نمره اش يک چيزی بين ۳ و ۴ بوده نزده بوده ! برو . برو بالام جان پست مربوطه را دوباره بخوان ! مرغابی را از آب می ترسانی ؟ ضمنا . مخالفين ما از وقتی فهميدند جواب ترور و بمب و موشک و کودتا و ۱۸ تير و امثالهم بشدت از جنس خودشان خواهد بود آمده اند اينجا . ما هم با اجازه شما ، هرجا بروند درخدمت گذاری بهشان کم نمی گذاريم وچنان خدمت ! گذاری ای در حقشان انجام دهيم که خودشان تصديق کنند. فعلا .

Mahdi

راستی نهيليست هم که هستی بدبخت! مشتاق مردنی؟

Sherlock Holmes

آقا نظام اسلامی است چرا باید بترسی از این کتک بخوری ؟ از نظام میترسی کتک بخوری یا از مردم ؟ میدونی جالب اینجاست مخالفان شما از ترس امثال شما آمده اند اینترنت و شما اومدی داری از مردم که خدای نکرده کتک نزنند خواهش میکنی ؟‌ :) میدونی یکم فکر کنی "تفکر" شما از بدنه جامعه جدا شده و برای همین به خامنه ای چسبیدی و از اون بت ساختی تا با نگه داشتن اون بتونی آرمانها رو نگه دارید :) وگرنه چرا باید کسی که پشتش گرمه از همه جهت بیاد اینجا از کتک خوردن خودش صحبت کنه ؟! دوست عزیز پیشنهاد میکنم کتاب ((چه کسی پنیر مرا جابجا کرد ؟)) اثر ((اسپنسر جانسون)) رو بخونی ! با دقت بخون !

An iranian people

مرگ بر حزب الهی تروريست.

An iranian people

لطفا کلمه خدا را به زبان نيار که بزرگترين لطمه رو به نام خدا ميزنی. حيف نام خدا نيست که از دهن آدم بی شعور و بی منطقی مثل تو در بياد؟

پاسداران

بسم الله . نه . اين دو تا کامنت پايينی بودنشان سودش بيشتر از برداشتنشان است. راستی پس جناب پر منطق ! تو نام خدا را بيار با اين دهان پر از فحش !