منقل و کباب ، واسه انقلاب !‌

این روایت طعنه آمیز پایگاه اینترنتی گویانیوز است که ارتباط کاری ویژه ای با سازمان سیا دارد و حتی آگهی های استخدام جاسوسی برای این سازمان را منتشر کرده است.

یکی از شبه اپوزیسیون های مقیم خارج به مبارزه بدون خشونت اشاره می کند و در گویا نیوز می نویسد: اگر یک کم به پر و پای خودمان بپیچم ناراحت می شوید؟ معلوم است که نمی شوید چرا که شما یک انسان مدرن و فرهیخته هستید که از ابتدای طفولیت با اینترنت و ماهواره سر و کار داشته اید و از فلسفه پوپر و هرمنوتیک گادامر بهره گرفته اید (حالا اگر معنی هرمنوتیک گادامر را نمی دانید چیزی نپرسید چون خود من هم نمی دانم. حقیقت اش به کار بردن این اسم به نوشته آدم کلاس می دهد).جون؟! چی می خوام بگم؟ یعنی چی چی می خوام بگم؟ خب دارم مبارزه بدون خشونت می کنم دیگه. من از جین شارپ انواع مبارزه مثل روش اسکناس و... را یاد گرفتم. بعد براساس همین آموزه ها دوشاخه اتو را کردم توی پریز و پدر حکومت را درآوردم. در فاز بعدی مبارزات ام رفتم سر چهارراه ولیعصر ساندویچ گاز زدم. این ها در مرحله عمل بود.

نویسنده گویانیوز ادامه می دهد: در مرحله نظر و تئوری آمدم جواب عطاءالله مهاجرانی را دادم. اومدم او را شیر کردم که مثل موسوی و کروبی برود جلو، یا در لندن ترورش کنند یا برگردد ایران بگیرندش و من بگویم جان تو، جان تو، اون تن بمیره اگه حکومت جرئت کنه تو را بگیره، ایران را قیامت می کنم. مگه ندیدی موسوی و کروبی را گرفتند چه قیامتی بر پا کردم؟ چقده این چند روزه تلفن زدم به مخالفان که شورای هماهنگی سبزها از شما دعوت می کند روز سه شنبه به خیابان بیایید (حالا این شورا چی هست و کی هست خودم نمی دونم.) داریم می ریم که از امام حسین تا آزادی را پر کنیم (تخفیف هم نمی دیم مثلا از انقلاب تا آزادی یا از امام حسین تا انقلاب! حالا دعوت بکنیم لابد تا خود سرخه حصار آدم جمع می شه!) جون؟ چی؟ چرا شاکی می شی عزیز، دارم مبارزه بدون خشونت می کنم دیگه، تو برو جلو، من از عقب هواتو دارم! حالا بچه ها! از امروز طرح داریم. همه می ریم خرید سبز بکنیم. ببینید من همین الان دارم می رم توی خیابون.

این رسانه ضدانقلاب آنگاه از قول مبارزان مجازی می نویسد: هوی خودنویس آدم فروش! آهای صاحب وبلاگ پارسانوشت که نشستی کانادا داری اپوزیسیون قهرمان و مبارز ایران- که من باشم و دوستای فیس بوکی ام- را مسخره می کنی. اوی مزدور! بس نیست این همه مخالفان ملت را دست انداختین؟ چه تونه شماها؟ مزد بگیر کیهان شدین؟ دارین تخم نفاق میان سبزها می کارین و کیهان راست و چپ نوشته های شما را منتشر می کنه؟ ما ده هزار تا کوکتل مولوتف درست می کنیم. می ریم خیابان (صنم جون الان می آم. دارم انقلاب می کنم. بذار این دو کلمه را هم بنویسم، اومدم. تا شما وسایل را بذارید تو ماشین من اومدم. سیخ کباب و منقل یادتون نره). بله. من الان دارم می رم خیابون. می رم که برنگردم. نامرده کسی که پای کامپیوتر نشسته باشه. زنده باد روز زن. زنده باد کلارا ستکین (این را از ویکی در آوردم. کی هست این یارو؟) پیش به سوی مبارزات خیابانی. (اومدم عزیز. اومدم خانم! آه. نمی ذارن انقلاب کنم.)

پی نوشت :

اینم سندش : http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&hs=goD&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=site%3Agooya.com++%D9%85%D9%86%D9%82%D9%84+%D9%83%D8%A8%D8%A7%D8%A8+%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%8A&aq=f&aqi=&aql=&oq=

 

/ 4 نظر / 75 بازدید
عبرت

سلام بر جهادگران عرصه جنگ نرم وبلاگ عبرت با مطلبي تحت عنوان " در خدمت و خيانت فتنه گران" که به واکاوي و کنکاش در اثرات مثبت و منفي فتنه 88 مي پردازد به روز شده است نظرات شما مطمئنا مبين و روشنگر راه اينجانب مي باشد در ضمن در صورت تمايل در وبلاگ خود به عبرت لينک دهيد و من الله التوفيق عبرت http://ebrat.blogsky.com/1389/12/15/post-178/

حسن عبدالصمد

سلام آقا ابوذر .مطلبي راجع بعه امر به معروف و نهي از منكر نوشته ام خوشحال ميشم نظرتون رو بدونم. يا علي مدد

شاهد

سلام.خیلی زیبا نوشتین.من هم تازه شروع کردم.بهم سربزنید.خدانگه دار.

i i hate ur weblog