برگزاری مراسم مجمع فرا

به حول و قوه الهی ، مراسم اولین گردهمایی مجمع فرا که در حقیقت اعلام وجود و رسمیت یافتن این تشکل بود، دیروز با ضریب موفقیتی فوق تصور اولیه همکاران آن انجام شد. می توان گفت حاشیه سازیهای انجام شده علیه این تشکل تاثیر بسزایی در انتشار خبر وجود این تشکل داشته و استقبال حضار از محتوای آن و استقرار اکثریت آنان تا پایان مراسم که به شکل یکپارچه از ساعت 17 تا نماز مغرب وعشاء ادامه یافت ، دال بر آن است که این حرکت توانسه گام اول با قوت و سلامت بردارد.

 

کیفیت محتوا در این مراسم در حدی بود که پانل زیرساخت و امنیت با حضور دو شرکت خصوصی مهم فعال در زمینه امنیت ارتباطات و داده ها که از عناصر مهم در سندیکای تولیدکنندگان افتا هستند برگزار شد و پانل ابزارهای وب و بازی نیز با حضور عناصر بخش خصوصی شاخص وفعال در این زمینه شکل گرفت.

استقبال از محتوای برنامه به حدی بود که نمایندگانی از دو گروه موضوعی در فناوری اطلاعات وارتباطات از عدم اختصاص وقت برای برگزاری پنلی با حضور آنان در صحنه ی مراسم اعتراض کردند که اعتراض آنان با موافقت و تایید مهندس صرامی مدیرعامل فرا مواجه شد و از این فعالان درخواست شد تا با حضور خود در جمع فرا، و با شرکت در کارگروههای تخصصی ، ادامه این مسیر را که در فرا محقق خواهد شد یاری کنند.

برای عناصر این تشکل از خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون در راستای نیل به اهداف نظام اسلامی و کمک به برداشتن گامهای بزرگ در توسعه صحیح دانش و فناوری اطلاعات و ارتباطات از حیث محتوایی و ابزاری را خواستارم .

گزارش تصویری

گزارش تصویری

گزارش تصویری

گزارش تصویری

گزارش تصویری

/ 1 نظر / 10 بازدید
پيشگويي

سلام برادر خوبم خوشحال ميشيم در خدمت باشيم آپديت شدم