آمريکا پشت دستش را داغ خواهد کرد

بسم الله .  

یادم نمی رود زمانی که حضرت آیت الله مصباح در نماز جمعه از توزیع چمدانهای دلار بین فعالان سیاسی اپوزیسیون خبر داد ، آقای ابراهیم نبوی در مطبی مثلا طنز ، به شکایت از – احتمالا- شمس الوعظین به سازمان CIA پرداخته بود که "آقا پول ما را بدستمان نرسانده ، هپلی هپو فرموده اند"  

آن موقع شاید جای این سئوال از آق ابرام بود که بپرسیم "از کجا فهمیدی به تو هم باید می دادند ؟ از کجا فهمدیدی آیت الله مصباح آن پول را هم میگه ! " اما آن چیزی که برایم مثل روز روشن است اینکه آقای اوشان ، فکرش را هم نکرده بود که روزی ، اینقدر ماجرای پول گرفتن آنها از آمریکا و هلند و انگلیس و آلمان و یه دوجین ارازل واوباش دیگه اینقدر علنی شود که مجبور شوند التماس کنند ، دادا یه چیزی منتشر کن ما را تبرئه کن !  

عجب !  

0,,2300016_4,00.jpgاینها که تا دیروز صفحات وبلاگها و وبسایتهایشان پر بود از توجیهات در خصوص پول گرفتن از دشمن و اندر مزایا و صحت این عمل شنیع غیرقابل توجیه فصلی بپرداختند و از آمریکا هم می خواستند که " بابا جان ، اصلا بیا علنی ریز پرداختها رو بده ، اسم ها رو هم منتشر کن . مگه چیه ؟ حالا پول گرفتیم که پول گرفتیم ، دزدی که نکردیم ! اندازه پول ، کار می کنیم . حلال ، طیب و طاهر ! پول عرق ریخته از شیر مادر حلال تره ! "، حالا آمده اند و دیده اند که نع ، مثل اینکه نگرفت ! حالا باید یک جوری از زیر کل ماجرا در بروند و آمریکا و مابقی رفقا باید یکجوری ماجرا را صافمالی کنند ، رادیو دویچه وله آلمان یک مصاحبه کرده با رامین احمدی و او ( که از حرفهایش معلوم است جیبش از دلارها ورم کرده ) می گوید که فعالان سیاسی حق دارند که منابع خود را مخفی کنند و با درخواست علنی شدن کمکهای مالی آمریکا مخالفت کردند! حالا این آقای احمدی ، چیز دیگه هم میگه خیلی جالب و محل تامل ! میگه : " بابا ، مخفی کردن شبکه فعالان و سمپاتها هم حق مسلم ماست ! " این یعنی چی جون دایی ؟ یعنی اینکه این پول تا اون پایین مائینها هم توزیع شده ! گرفتی چی شد ؟ بابا بخدا حق دارند دیگه ! مثل اینکه دیگه با این پول دارند بچه هاشون رو هم عروس و داماد می کنند ، ریز هزینه ها خیلی مفصل شده و شبکه هواداران گروهها رو هم در بر گرفته !!! 

54b3wq9.jpgحالا ، در همین حیث و بیص ، که بین احمدی - بعنوان مخالف لو دادن اسامی- و عمادالدین باقی – بعنوان طرفدار افشاگری و بیشرفی با کمال پررویی ، در رادیو دویچه وله دعوا بالا گرفته و کار به افشای پتهء اطلاعاتی امنیتی سابق آقای عماد الدین باقی رسیده و آقای احمدی هم میگه آقای عماد الدین باقی داره به نمایندگی از سیستم های امنیتی جمهوری اسلامی این درخواست رو مطرح می کنه – چون دیده صاف مالی اثر نداره ! – ناگهان در این میان ، آمریکا می زنه یه لیستی رو منتشر می کنه که یه جوری بین موضوع رو با سبیل قرمزی ( بر وزن ریش سفیدی ! ) حل کنه و از یک طرف کلیات سرفصل های مصرف بودجه ها رو بگه و از یک طرف دیگه ، اسم ها رو منتشر نکنه.  

حالا ، حضرات موندن با این لیست منتشره محترمه چه کنند !  

از آنجا که از روی این اطلاعات کلی هم که منتشر شده ، کاملا معلومه که مثلا فلان بودجه که داره میگه ، از این طریق آخرش به دست کیا رسیده هرچند تو متن اسم اونها نیست. چون مثلا از فعالان اینترنتی اپوزیسیون دم می زنه و مثلا از جریانات حقوق بشری در ایران و جریانات فمینیستی ( خب اینها که معلومه کی هستند ! :) ) اینها بدجوری گرفتار شده اند.  

sam4.gifاگر منکر لیست بشوند که چند تا اتفاق می تونه بیفته . اولش اینکه ممکنه عمو سام کفری بشه بگه : " مرتیکه حالا دیگه پول رو می خوری تا قرون آخر بعد هم منکر میشی ؟"  چون بالاخره آمریکا به وجهه داخلی یا خارجی یا در بین صهیونیست ها هم نیازر دارد تا به آنها نشان بدهد حتی برای براندازی ایران بودجه تصویب کرده و به دست عناصر برانداز فرهنگی و سیاسی داخلی هم رسونده . حالا اینها اگه انکار کنند ، خیلی بدفرم و دردناک ممکنه اوضاع فیمابین ارباب و نوکر خراب بشه که خب البته خیلی نافرمه و حتی امکان تست کردنش برای حضرات نیست. جون دایی ریسکش خیلی بالاس ! دوم اینکه مشکل اطلاعاتشون حل نشده باقی می مونه و بازهم امثال ما زبونمون دراز می مونه که : " بیا ! اینقدر خیطه که مجبورید انکارش کنید! "  چون واقعا با وجود کلی گویی ، کاملا شفاف است. یعنی ماجرایی که بود حل نشده باقی می مونه و یک وضعی پیش میاد که اگر آمریکا این لیست رو از بیخ منتشر نمی کرد بیشتر به نفع اپوزیسیون می بود چون می تونستند از همون بازیهای ابراهیم نبوی ای در بیارند. 

و اگر تایید کنند که ، خب هیچی ، مثل الان ، خودشون قبر خودشون رو کنده اند ! خب وقتی بصراحت نوشته فعالیتهای اینترنتی، یا نوشته فعالان حقوق بشر ، یا نوشته فعالان فمینیستی ، خب ببخشین اینها که معلومه کیان و کی ها خط و جهتشون هم جوریه که با تبلیغات بین المللی آمریکایی هدایت شده توسط BBG هم همخونی داره، اونوقت ، همینی میشه که الان هست و حالا دیگه قیافه ابرام خان نبوی دیدنی است که حالا باز باباشمل بازی در بیار و تئاتر رو حوضی اجرا کن که بعله پول ما رو ندادن و بالا کشیدن و اینا ! :) 

حالا از این صریح تر هم تو متن هست.

به متن اطلاعیه نگاه کنید :  

دفتر سخنگوی وزارت امور خارجه دولت آمریکا روز گذشته (۴ ژوئن) در گزارشی که در اختیار خبرنگاران قرار داد، اقلام مخارج مربوط به پروژه‌های گسترش دمکراسی در دو کشور ایران و سوریه را در سال مالی ۲۰۰۶ به اطلاع عموم رسانید. 

طبق این اطلاعیه، در سال مالی گذشته، کنگره آمریکا در وهله اول مبلغ شش میلیون و پانصدهزار دلار را به عنوان «صندوق  دمکراسی» (Democracy Funds) برای ایران و سوریه اختصاص داد. سپس در مرحله بعد تقاضاکرد که مبلغ ده میلیون دلار دیگر توسط وزارت امور خارجه صرف برنامه‌های مربوط به دمکراسی و حقوق بشر در ایران گردد.   

جدا از این دو مورد، خانم کاندولیزا رایس وزیر امورخارجه آمریکا از کنگره مبلغ ۷۵ ملیون دلار به  عنوان «متمم اضطراری» (Emergency Supplement) برای ایران تقاضا کرد. در پاسخ، کنگره آمریکا تنها مبلغ ۶۶ میلیون و صدهزار دلار را برای این منظور تصویب کرد. این مبلغ شامل اقلام زیر می شود:  

۳۶ میلیون و صدهزار دلار برای هیأت کارفرمایان پخش [رادیو تلویزیونی] (Broadcasting Board of Governors) یا BBG. این بودجه شامل هزینه‌های صدای آمریکا به فارسی، رادیو فردا و رادیو اروپای آزاد / رادیو آزادی (PFE/RL) می گردد. 

۲۰ میلیون دلار برای برنامه‌های دمکراسی در ایران از طریق برنامه «اقدام برای همکاری در خاور میانه» (Middle East Partnership Initiative) در «دفتر امور خاورنزدیک».

این مبلغ شامل تلاش در پشتیبانی از فعالانی است که در ایران خواهان آزادی‌های ابتدایی مدنی نظیر حق بیشتر بیان و حقوق بیشتر برای زنان هستند:  

۵ میلیون دلار برای فعالیت های اینترنتی و نظایر آنها. 

۵ میلیون دلار برای اقدامات آموزشی و مراودات فرهنگی، از طریق «دفتر امور آموزشی و فرهنگی».  

تقاضای رئیس جمهور از کنگره برای سال مالی ۲۰۰۸ مبلغ ۱۰۸ میلیون و بیست و یک هزار دلار است. این بودجه دربرگیرنده ۷۵ میلیون دلار  کمک اقتصادی (Economic Support Funds) است که قرار است صرف گسترش برنامه‌های دمکراسی در ایران بشود.  ۲۸ میلیون و بیست و یکهزار دلار به برنامه‌های رادیو تلویزیونی (BBG) یعنی صدای آمریکا به فارسی و رادیو فردا اختصاص دارد. پنج میلیون دلار باقیمانده برای «برنامه دیپلوماتیک و سفارتخانه ای» (Diplomatic and Consular Program) صرف خواهد شد. کنگره آمریکا تا این تاریخ هنوز این بودجه را تصویب نکرده است. 

نوشته رادیو فردا و رادیو آزادی و فعالیتهای اینترنتی و امثالهم . خب اینها هم که معلومه کدوم اپوزیسیون ایرانی توش کار می کنه. دیگه رسما یعنی کارمند وزارت امورخارجه آمریکا شده اند. حالا گیرم شناسنامه شون ایرانی باشه  .مثل منافقین  که رسما در چارت سازمانی استخبارات ( وزارت اطلاعات عراق ) تعریف شده بودند. این حضرات هم الان معلوم شد در چارت وزارت امورخارجه آمریکا و دفتر تبلیغات بین المللی آمریکا (BBG) قشنگ تعریف شده اند !  

من حتم دارم که آمریکا پشت دستش را داغ خواهد کرد !

اپوزیسیون نگران نشوند. :)

نه از پول دادن ، که آن را چاره ای نیست ! :) پشت دستش را داغ خواهد کرد که که دیگر از این سند مند ها منتشر نکنه . هم اپوزیسیون رو دچار هزار تا مشکل جدید کرد ، هم مشکلات قبلی خودش رو که حل نکرد بلکه خرابتر هم کرد !

/ 15 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . زینو خان : تنهایی گفتی ؟ :))

پاسداران

بسم الله . فرید خان/ خوش آمدی/ همه خوش آمدند/ همین /

پاسداران

بسم الله . نیما جان . سلام .کاملا درست می گی. از همه جهت. :)

مجاهد

سلام عليکم.. آقا ابوذر خداييش ديگه نظارت استصوابی اينجا خيلی کولاک کرده.! مومن خدا خب يه چند تا نظر هم غير از فرمايشات خودت بذار. اينجا قسمت نظرات خواننده هاست نه نظرات شما که.!! احيانا اينو تاييد نکنی بهتره.!! يازهرا(س)./

پاسداران

بسم الله . و عليکم السلام برادر ! :) نظارت استصوابی سرجای خود. اينجا همه کامنت ها الان تاييدشده .اما خب من کيهان تحت پرشين بلاگ هستم دیگه ! نظرهای خوانندگان را هم جواب می دهم :)

مهدی

مشکل چيه که نه بهما سر می زنی نه کامنت میذاری ؟

پاسداران

بسم الله . وقت وبی وقت سر می زنم . اما اگه نظری داشتم می نویسم . اگر سرزدن کمه مال کمبود وقته برادر. موفق باشی :)

احمدي نژاد fans

سلام ما خيلي وقته شما رو لينكيديم.. شما هم يه سري به ما بزن اگه قابل بوديم مارو درياب..

پاسداران

بسم الله . سلام . مطالب شما ارزشمند و خوبه . اما با سبک درست کردن فنز و اين حرفها که خصوصا الگوبرداری از مشارکتی ها است خيلی آبم توی يک جوب نمی رود برای همين بی سروصدا از کنار نام وبلاگتان می گذرم . والا مطالب خوبی داريدو انشاءالله موفق و موثر هم هستيد. من در همين سطح به تاييد کامنت می پردازم . من رو هم دعا کن برادر :‌)

بودن

سلام مصباح يزدی همونيه که مريداش رو با سخنراني هاش در نمازجمعه و جاهای ديگه تحريک به قتل ميکرد و همونيه که با انداختن شايعه بيماری خامنه ای ميخواست در انتخابات خبرگان پيروزی به دست بياره.بنده خدا بدجوری تو حسرت رهبر شدن داره ميسوزه. راستی ابوذر هنوزم که حرفای زشت ميزنی.بابا تو هم مثل اونايی که فحش ميدن ميشی.