غرب بايد ياد بگيرد در كنار ايران اتمي زندگي كند

برژينسكي: غرب بايد ياد بگيرد در كنار ايران اتمي زندگي كند


مشاور امنيت ملي پيشين آمريكا در دوره رياست جمهوري كارتر اعلام كرد: غرب بايد ياد بگيرد در كنار ايران هسته اي زندگي كند.

زبيگنو برژينسكي در گفت وگو با روزنامه انگليسي «فايننشال تايمز»، با اشاره به برنامه هسته اي ايران گفت: در نهايت بايد نوعي سازش در خاورميانه صورت گيرد و غرب حتي بايد ياد بگيرد در كنار ايران هسته اي زندگي كند، همان گونه كه در قبال چين و متعاقب آن در مقابل هند و پاكستان ياد گرفت.

برژينسكي افزود: افرادي در دولت آمريكا هستند كه تمايل دارند ما به ايران حمله كنيم و نو محافظه كاران جزو اين دسته هستند.

برژينسكي با تأكيد بر اين كه استفاده از زور حكومت ايران را متحد خواهد كرد و تغييرات سياسي را در ايران از بين خواهد برد پيش بيني كرد كه اين كار ممكن است جلوي دستيابي ايران به تسليحات هسته اي را نگيرد و پيامدهاي متقابلي درعراق و افغانستان داشته باشد.

برژينسكي گفت: جمهوري خواهان ميانه رو انتظار تغيير سياست چشمگيري را در دولت دوم بوش ندارند. وي همچنين اظهار داشت: خوشبختانه دولت بوش از ارزيابي هاي غلط خود در سياست عراق درس گرفته است.
فايننشال تايمز در شماره ديروز خود با اشاره به برگزاري انتخابات رياست جمهوري آمريكا تنها چندين ساعت پس از برگزاري بيست و پنجمين سالگرد تسخير سفارت آمريكا در تهران از اختلاف آمريكا و اروپا در اتخاذ راهبردي براي برخورد با ايران در قبال برنامه هسته اي اين كشور خبر داد.

/ 8 نظر / 8 بازدید
faloje

اولين نکته: هرگونه انتقاد يا نصيحتی را به عنوان جنگ روانی حذف می کنی و گوئی سفسطه اصول خدشه ناپذير تو در گفتگوی متقابل است. بنده به شخصه به عنوان يک مذهبيه اصولگرا به طور کامل از رفتار و گفتار تو اعلام براعت می کنم . برادر ارزشی گوئی مثال شما نمونه بارز اين مطلب است که خير در آن چيزی است که اتفاق می افتد. در جايی گفته بودی که به دليل پزشکی نتوانستی وارد سپاه شوی و يقينا اين مساله از موهبت های خداوند نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است ( ترديد نداشته باش!!!)

faloje

نکته دوم: پاسخ های من به خودت را که در جواب انتقاداتت نوشته بودم پاک کردی با اين بهانه که نوشتن آدرس توسط من جنگ روانيست! ايرادی ندارد اختيار بلاگت را داری اما!!! پاک نکردن خزئبلات شخصی که به اسم من کامنت گذاشته نهايت بی وجدانيست.! هدف تو از پاک نکردن آن ها چه بوده ؟؟ بگوئی که فلانی چه آدم بی شعوريست!! جز اين منظور ديگری داشتی؟؟ اسم اين کار جنگ روانی به بدترين شکل ممکن نيست؟؟؟

faloje

و اما نکته آخر: تو بدبينانه انتظار پاک شدن کامنت هايت را داشتی ! اما من آن ها را فقط انتقادات سازنده يک دوست فرض کردم . گذشت زمان خلاف آن را به من ثابت کرد . تو خودت حتی در زمان نوشتن متوجه کينه و دشمنی خود بودی ( بماند که من هم ته دلم به اين مساله اعتقاد داشتم اما فرض را بر حسن نيت تو گذاشتم) بر خلاف ظواهر تو کاملا ديکتاتور مآب و انعطاف ناپذيری که البته اين خصوصيت نا مناسب تو با دانش سياسی نسبی توآم شده است و منجر به ايجاد بلاگ پاسداران شده است .

پاسداران

بسم الله .جناب فلوجه . آفرین . خوب یادگرفتی از خودت یو آر.ال نذاری . اما یک چیزی را یادت رفت ! جنگ روانی معکوس ممنوع ! ضمنا برادر خودت از شباهت تابلوی ادبیاتت به برادران اصلاحاتچی خنده ات نمی گیرد !!!!!!!!!!؟ به آقا سعسد حجاریان خدای مبحث جنگ روانی و نعل وارونه زدن سلام رسمی مرا برسان !!! دنبال طالبانیزم شیعی هستی و دم از حزب اللهی بودن می زنی ؟ برو جانم ، برو ... ضمنا راست گفتی ! درسته ! حتما باید این کامنت تو هم پاک شود ! آفرین خوب حدس زدی پسر گلم ! پس چی ؟ شروع کنی جوسازی تو صفحه ای که دارم زحمت می کشم جوسازی توش نباشه وایسم نیگاه کنم برادر ... شما همان طالبانیزم را بیا و به شیعه نسبت بده کافیه برادرجان ! قربانت! چه کسی دم از پاک نکردن کامنت ها می زند !! یک کامنت نقد برای هر پستش را تحمل نکرد و پاک کرد در حالیکه خودش هم می گوید این کامنت ها را انتقادات سازنده يک دوست فرض کردم!! ضمنا از اینکه از من برائت جستی بسیار ممنونم و از شما عاجزانه استدعا دارم از من در صفحه اول وبلاگت و اولین پست خودت رسما و علنا و با گذاشتن لینک یا نذاشتن آن به هر نحو که صلاح می دانی خیلی رسا وصریح برائت بجویی ! دستت درد نکند . خدا

پاسداران

یک کلام هم از مادر عروس ! از کی تا بحال فلوجه با من ادعای همفکری با هم راداشته ایم؟

آدینه

فعلا مشغول باشيد ببينم کدامتان آن يکی را حذف می کند . شما هنوز بلد نيستيد حتی با همفکران خود کنار بياييد چطور دم از گفتگو با انديشه مخالف می زنيد ؟

رهگذر

دوستان این هم همان عمه عروس که در پست بالایی معروف حضور شدند !‌

dariushagha

خونخوار..بیشعور..ترويست...صفات اسلامي.