فيلمبردار صحنه اعدام صدام ؛ عامل سازمان سيا است.

این هم خبر نهایی !‌

مشاور نخست‌وزیر عراق از بازداشت عامل فیلمبرداری از اعدام صدام با تلفن همراه، خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری كویت، صادق الركابی گفت همه عوامل اجرای حكم كه در مراسم اعدام صدام حضور داشتند، بازداشت شدند و از میان آنان فردی كه تصاویر را به طور غیرقانونی با تلفن همراه ضبط و منتشر كرده بود، به مسوولیت این كار اعتراف كرد.

ركابی همچنین گفت یكی از افرادی كه صورت خود را با نقاب پوشانده و در گروه اجرای حكم بود مسئولیت تصویربرداری و پخش تصاویر اعدام صدام را به عهده گرفت.  پیش از این منقذ آل فرعون معاون دادستان كل عراق گفته بود دو نفر از مسئولان بلندپایه عراقی كه در مراسم حضور داشتند، تلفن همراه با خود برده و مراسم اعدام را ضبط كرده‌اند.  منابع خبري وسياسي عراق مدعي هستند فردی كه از صحنه اعدام فیلم تهیه كرده، وابسته به سیا (سازمان جاسوسی آمریكا ) بوده است.  

منابع خبري می‌گویند تمام صداهایی كه در این فیلم به گوش می‌رسد مونتاژ است و توسط خود آمریكایی‌ها روی شبكه اینترنت قرار گرفت تا با برانگیختن احساسات اهل تسنن عراق، بهانه لازم را جهت انجام عملیات گسترده نظامی علیه گروههای شیعی ( خصوصا جریان مقتدی صدر ) به دست آورند.

/ 17 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م.قاسمیان

سلام بابا تو هم که از خودمونی .فکر کنم تا حالا وبلاگ ما نیموده ای . منتظرتم... یاحق

حمید رضا الوندی

البته مشخص بود كه بعدا گند كارهاي آمريكايي در مياد و ميكس صداها هم ... به هر حال نبايد از دشمن انتظاري ديگر داشت بلكه بايد مواظب باشيم تا كساني آب به آسيابشان نريزند!

عباس

بسم رب الحسین .ع. ×××علی در راه خدا از کسی ملاحظه نداشت ...قهرا این حالت دشمن ساز بود و روحهای پر طمع و پر آرزو را رنجیده می کند و به دردمی آورد ××× خاکریز با کلیپ صوتی "فریادی از صحرای منائ" به روز شد . . . یا علی.

بهانه

الحمد لله الذي جعلنا من المتمسکین بولایت اميرالمومنين و الائمه عليهم السلام واقعه غدير حادثه اى تاريخى نيست كه در كنار ديگر وقايع بدان نگريسته شود. غدير تنها نام يك سرزمين نيست. يك تفكر است، نشانه و رمزى است كه از تداوم خط نبوّت حكايت مى كند. غدير نقطه تلاقى كاروان رسالت با طلايه داران امامت است. امروز (روز غدير خم) دين شما را به حد كمال رساندم و نعمتم را بر شما تمام كردم و اسلام را بعنوان دين براى شما پسنديدم. سوره مائده آيه 3. عيد ولايت بر ولايت مداران كوي علوي و فاطمي مبارك باد التماس دعا - بهانه

ياسر

سلام متن چالبی بوذ . از مرده اش هم استفاده کردند.

سبکبال

سلام عليکم .ضمت تبریک عید سعید غدیر بدينوسيله از جنابعالي دعوت ميشود تا در اردوي قم - جمکران که توسط هيئت محبان الرضا ع برگزار ميگردد شرکت نماييد . زمان پنجشنبه ۲۸ ديماه ۸۵ . براي مشاهده اطلاعات بيشتر به آدرس http://www.rasanic.com مراجعه نماييد. التماس دعا /

محمدصالح

مصاحبه و گفتگو با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره‌ی فیل تر ین گ: اگر می‌خواستیم سخت‌گیری کنیم می گفتیم سایت‌ها باید مجوز بگیرند. در وبلاگ پاسخگویی

آرش

ابوذر به نظر من تو دچار پارانویای شدید شدی. سریع به یه روانکاو مراجعه کن. من خیلی برات نگرانم.

پاسداران

بسم الله . پارانويا را کسی دچار می شود که فکر کند تحليل روانشناختی همه را در دست دارد. مثل جنابعالی. جالا می شود بفرمائی پارانويا دقيقا يعنی چی ؟ آخه اگر الان من بگم ميگی منهم همينو می خواستم بگم ! :)) يک لمه شنيده انی ور و اونور بکار می بره ! اينقدر دچار خودباختگی شده ايد که فکر می کنيد رفتار قطب فکری و اعتقادی تان - آمريکا - اينقدر پيچيده شده که غيرقابل تحليل - حتی بر منبای خبر و اطلاع - است ! آنوقت يکی نيست بگه اگه اينطوره پس شما چطری خودتونو باهاش هماهنگ می کنيد‌؟ چرا عينا مواضعی می گيريد که شب پيش سنخگوی کاخ سفيد گرفته و يا حرکاتی می کند که از همان کاخ حمايت می شوید ؟ اينجا می شود فقط قاعده نوکری بی جيره مواجبی را يادآوری کرد. !

فاطمه

کارت عاليه. مثل هميشه.