منبع حماقت را یاااافتم !

ای خــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا!

واقعا که با چه جماعت نادان و بی خبرو بی اطلاع و پیاده ای ما طرفیم !

سه سال بیشتر است که زندانی بنام زندان حشمتیه نداریم و وجود خارجی ندارد ، ساختمانش هم دیگر اصلا زندان نیست ، کاربری اش هم به جایی فرسنگها دورتر از محل قبلی منتقل شده ، آنوقت چو انداخته اند بین این بدبختهای بی نوای درمانده ، که چه نشسته ای ! لامپهای خانه ی میرحسین خاموش ََشده و در حشمتیه زندانی شده است !

یکی نیست بگوید ، آنکسی که به شما گفت لامپهای این خانه را می پاییده ، نگفت که چگونه این بازیچه های گناهکار را به زندان بردند که او ندیده ؟!

حالا من چقدر دنبال ریشه ی این ماجرا گشتم خدا می داند !

حالا بگویم که پیدا کردم !

آقا!

منبع اولیه ی این خبر احمقانه ، کودکانه ، بچه خر کننانه و چیچیانه ، جناب سایت وزین کلمه می باشد ! میگی نه ؟ نیگا کن : این آدرس سایت کلمه است که در ان این خبر مسخره و کودکانه را نوشته : http://www.kaleme.com/1389/12/09/klm-49729

آدرس این عکس هم از صفحه ی کلمه این است : http://s30.aks98.com/files/67259506174181037109.jpgمی توانید عکس را درشت ببینید .

فقط ببینید این دروغ شاخــــدار بین رسانه های اینها چگونه منتشر شده : http://www.google.com/search?q=+kaleme.org+%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA+%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%87+%D8%A7%D8%B2+%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9+%D9%85%D9%88%D8%AB%D9%82+%D8%A8%D9%87+%DA%A9%D9%84%D9%85%D9%87%D8%8C+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%D9%88&btnG=Search&hl=en&client=firefox-a&hs=Kl1&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&sa=2

آخه یارووو !

حشمتیه کجا بود ؟ چی می گی تو ؟ نکنه وسط اتوبان صیاد شیرازی زندانیش کردن ؟ رفتم براشون کامنت گذاشتم اینم عکس کامنتم :علامت قرمز کنار کامنت منه . آخرین کامنت روی این مطلب. آدرس تصویرشم اینه که بتونین واضح ببینینش : http://s30.aks98.com/files/70963713120763926929.jpg

نتیجه ؟

فوری مطلب را از صفحه اصلی کشیدند پایین !

خب ما هیچی. ما چیکار داریم روی صفحه اصلی شما چی هست چی نیست. مال بد بیخ ریش صاحابش ! اون بدبختهایی که به خاطر این خبر چاخـــــآن ،‌روز دهم اسفند چماق خورد در پشتشون ، اونا رو چیجوری میخواهید جواب بدید ؟ آهان . یعنی نمیخواید بهشون بگید گند زدید‌؟ یعنی اینجوریه ؟ :) ! :)

یه جوری متن رو هم نوشته هر بدبخت بی خبری بخونه میگه تمومه مو لا درزش نمیره ! عجب نامردایی هستید شما کلمه نشین ها که اینجوری با اونهایی که به شما اعتماد دارند بازی بازی می کنید ! ای عجب. ببین متن رو چه جوری نوشته ! آقا بخونین . بخونین . :

چکیده :طبق آخرین اطلاعات رسیده از منابع موثق به کلمه، میرحسین موسوی و مهدی کروبی، به همراه همسران خود، زهرا رهنورد و فاطمه کروبی، دستگیر شده و به زندان حشمتیه تهران منتقل شده‌اند...

میرحسین موسوی و مهدی کروبی، به همراه همسران خود زهرا رهنورد و فاطمه کروبی، دستگیر شده و به زندان حشمتیه تهران منتقل شده‌اند.

طبق آخرین اطلاعات رسیده از منابع موثق به کلمه، بازداشت و انتقال آنها به زندان قطعی است اما زمان دقیق انتقال آنها همچنان مبهم است.

پیش از این و در دو هفته گذشته، مقامات کشور در مورد محدودیتها و نحوه‌ی حصر همراهان جنبش سبز سکوت اختیار کرده بودند. این مساله به مبهم شدن فضا و گمانه‌زنی‌ها دامن زده بود. دختران میرحسین نیز بارها با مراجعه به کوچه اختر، با پاسخ‌های مبهم و متناقض روبه‌رو شده بودند، و امکان هیچ‌گونه تماسی نیز برای ارتباط با پدر و مادرشان فراهم نشده بود. همچنین چراغ‌های خانه نیز در این چند روز خاموش بوده است. به نظر می رسد عدم اجازه تماس با  خانواده‌ی موسوی و کروبی برای مطلع نشدن آنها از مکان موسوی و کروبی بوده است. این  بی‌خبری و نیز مسئولیت‌ناپذیری مقامات در پاسخگویی، به برخی اخبار در روزهای گذشته دامن زده بود.

از سوی دیگر، سحام نیوز سایت نزدیک به مهدی کروبی نیز اظهارات یکی از همسایگان مهدی کروبی را نقل کرده بود که می‌گفت: نیمه شب پنج شنبه شاهد حضور هشت ماشین ون نیروهای امنیتی در مقابل ساختمان و ورودی پارکینگ منزل آقای کروبی بوده و پس از دقایقی همگی به همراه یک ماشین که از داخل پارکینگ درآمده محل را ترک کرده‌اند.

در این حال امروز و پس از اظهارات متناقض و مبهم دادستان کل کشور در مورد حصر و اعمال محدودیت بر آقایان موسوی و کروبی و همسرانشان، آنچه مشخص شده، این است است که: نخست‌وزیر هشت سال دفاع مقدس و رییس دو دوره مجلس شورای اسلامی به همراه همسرانشان و به دستور مقامات عالی کشور بازداشت و به زندان حشمتیه تهران منتقل شده اند.

حالا این از این . نگاه کنید :

١- اخبار تا وقتی بررسی نشود اطلاعات نمی شود. نوشته آخرین اطلاعات !

٢- نوشته زندانی شدن قطعی است ! رو رو برم !

٣- اینهمه اطلاعات ! موثقققققق !! دارن ، اونخت ساعت ندارن ! ای خدا. آخه کم ببند همیشه ببند !

۴- شماها که با سی سال انقلاب دائم ابراز مخالفت می کنین بفرمایین ببینم چطوری دم از دفاع مقدس و دو دوره ریاست مجلس می زنین ؟ بذارین حساب کنیم با هم : حدود یکسال که ملیا بودن و ضرتشون قمصور شد بدست خودشون سندرغیت خود را جر دادند. بعدشهم که منهای دولت شهید رجایی که شیشماه بیشتر نبود ، دوست عزیزشن حاجاقا بنی صدر تشریف گندشونو داشتن . بعدشم که منهای چند مقطع خیلی کوتاه ، حاجاقا میرحسینشون تشریف داشتن . بعدشم که حاجاقا اکبر بهرمانی تشریف داشتن . بعدشم که حاجاقا ممدآقای خاتمی تشریف داشتن . این سی سال سی سال که میگین چی بوده ؟

یعنی هر جک و جوونوری تو بگیا این خبر رو به نقل از کلمه ی لال مونی گرفته زده!

حالا کلمه رو داشتی ؟

بیا . بیا این ور بازار ،‌ببین روی این اوهن البیوت کلمه ، چه کاخ های دروغ و تحلیل آبکی که نساختند. بیا :

ایــــــــــــــــــــنو حال کن :

اینه دیگه . رسانه هاشون همین شماهایید که اینجوری میشه دیگه . همینه دیگه .

همینجوری پشت سرهم واسه خودش بااااااافته و بااااافته ها.

بابا! الو! یارو! حاجی! برادر! اخوی! عمو! دایی! ‌مشتی! اوهوی! یوهوی! پیشته! فیشته! اهم! مه هم!

نخیر! حواسش به ما نیست.عینا دار هاز رو دست بی.بی.سی می نویسه . متن متن بی. بی. سی فارسیه. 

بعد ببین بی.بی.سه چه می کنه وسط زمین! باریکللللا شماره ی ده !‌ رفته با کی مصاحبه کرده ؟ ای دل آدم درد می گیره از خنده !ای دل آدم درد می گیره از خنده !کسی که تو دوره مجلس ششم رفته از این زندان بازدید کرده ! یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارو !چه ربطی داره سال ٨٩ به سال مثلا ٧٨ و ٧٩ ؟ ای خدایا !

بخدا رسانه ندارن اینا : یه بی.بی.سی ناقابل . یه صدای آمریکای جمع و جور مستضعفی ! یه رادیو فردای خودمونی کوچول موچول !‌یه رادیو زمانه فسقل نقلی ! یه یورو نیوز ! یه رادیو اسرائیل !‌یه بالاترنی بی اهمیت ! یه جرس ! یه کلمه! یه فیسبوک! یه توئیتر ! یه فرندفید ! یه ! یه ! یه !

بی.بی.سی : + + + + + بازم لیست کنم یا بسه ؟

/ 0 نظر / 109 بازدید