حزب الله ! بگوش ! فرمان از فرماندهی کل رسید !

حزب الله ! بگوش باش. امر از فرماندهی کل قوا رسید !

هیچ کس ، هیچ کجا ، هیچ اقدام یا حضور بدون ماموریت یا سمت قانونی نداشته باشد. همه، آماده ، با گوشهای یتیز و سینه هایی با جوش و خروش.

حجت بر همه تمام شد.

آماده باشید

دستور فرماندهی معظم کل قوا صادر شد. حجت بر همه تمام شد.

مسئولان سه قوه دریافته اند که مردم در چه جهتی حرکت می کنند.

تمام شد.

از حالا دیگر فقط باید منتظر بود. منتظر عمل مسئولان به تکالیف قانونی.

حواستان باشد.

هیچ اقدام خودسرانه ای را اجازه وجود ندهید. هر حرکت خودسرانه ای پیشگیری و خنثی کنید.

تکلیف مشخص است.

همه ، آماده باشند. دستگاه قضایی قرار است به تمامی تکالیف قانونی خود منطبق بر مر قانون عمل کند. مابقی مسئولان هرکس هم مسئولیت خود را انجام دهد.

/ 10 نظر / 7 بازدید
پیام فضلی

سلام »» فیلم از همان هایی ست که غروب عاشورا بدن عزیز زهرا را نیز برهنه کردند! »» دیدن- ندیدنش با خودت؛ ولی اگر نگویی که با اصحاب عاشورایی حسین(ع) چه کردند، خیانت کرده ای! چه با زبانت، چه با نگاهت، چه با قلمت، چه با شِعرت، و چه با... ...نگویی خیانت کرده ای برادر! ------------------------------------------------------- پست آخر وبلاگ جنبش را ببينيد و اطلاع رساني كنيد! دير نكنيم!!

سرگردان

با سلام قصد داریم با جمع آوری آدرس وبلاگها و سایتهای مخالف فتنه، بزرگترین دایرة المعارف جنبش مردمی عاشوراییان را در فضای سایبر ارائه دهیم. وبلاگ شما نیز یکی از این سایتها می باشد که در لیست این دایرة المعارف ثبت شد. با لینک کردن صفحه دایرة المعارف و همچنین معرفی سایتها و وبلاگهای برتر در این زمینه ما را یاری دهید. آدرس دایرة المعارف: http://sar-ab.blogfa.com/post-92.aspx ضمنا درج وبلاگ شما در لیست مذکور باعث افزایش بازدید وبالا رفتن ارزش پیج رنک بلاگتان می شود. با تشکر فراوان

س

حالا "معظم" نمينوشتي چه فرقي مي كرد؟ اگر فرق ميكنه سه چهار تا معظم بنويس جلو اسم اون قاتل قدرت طلب كه هنوز محاكمه نشده اما فسادش عالمگير شده.

محمد هادی

سلام قولا من رب الرحيم امروز فيلمي توي سايتي ديدم كه ملت خداجوي حامي موسوي دارن يه بسيجي رو در روز عاشورا عريان مي كنن لينكهاشو مي زارم تورو خدا توي نظرات بزاريد تا دست اين آقايون بيشتر رو بشه. اگر آقاي كروبي براي حرف تجاوزشون مدرك ندارن ما براي حرفمون اين سند رو مي زاريم... آقاي موسوي ان شا الله به حق فاطمه زهرا با همين طرفدارت محشور بشي http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://ahestan2.persiangig.com/video/ashusabz.wmv http://www.youtubemp4.com/watch?v=t-J22uCY0IE آدرس سايت http://sabzeardakan.mihanblog.com/ اللهم العنهم جميعا

صالح

بسم الله _ سلام امیدوارم دستگاه قضائی به تکالیفی که از خیلی وقتها قبل انجام نداده بود عمل کنه . تا مردم آرامش بگیرن.

مسیح

از دور دست آقا ابوذر عزیز را میبوسم،این اقدامات خودسرانه و بعضا آگاهانه و مغرضانه اگر نبود مطمئنا این قوم لموی هیچ بهانه ای نداشتند..

sadra

بچه ها پیشنهاد می دم یه سری به این سایتها بزنید . بعد می فهمید چرا بعضی ها این سبزی ها رو مرتبط با منافقین می دونند. http://www.inmemoryofmartyroffreedomnedaa.blogspot.com/ http://www.azadi.17108.selfip.com/pages/index.aspx اینا شعارهای مریم رجوی است:"همبستگی انسانی و ارزشهای انسانی بالاترین قدرت و ثروت این مقاومت است." "محرم ماه قیام و آزادی"

سیاوش اردلان

سلام ابوذر از حرفت من این طور فهمیدم که داری میگی قبلا خودسری نمی کردید حالا هم رهبر میگه با اینکه شماها هیچوقت خودسری نکردید مبادا یه وقت خودسری کنید. درسته. یعنی از شما خواسته کاری رو نکنید که هیچوقت نمی کردید؟

سیاوش اردلان

ابوذر خوشحالم بالاخره به این نتیجه رسیدی که اهمیتی نداره چون خیلی رو این قضیه انرژی و پرسشگری به خرج دادی. حالا تو هم جواب من به جوابت رو بچسب: خودت کلمه خودسری رو بکار بردی وقتی نوشتی: "هیچ اقدام خودسرانه ای را اجازه وجود ندهید. هر حرکت خودسرانه ای پیشگیری و خنثی کنید". یعنی تو داری درباره اونچه که در آینده امکان داره اتفاق بیفته حرف می زنی نه اونجه که در گذشته اتفاق افتاده. فهمیدم. پس من از تو این نتیجه گیری رو به یاد میسپارم که حضور نیروهای مردمی فاقد سمت قانونی در صحنه (گه قبلا خودسری نبود) از این به بعد خودسری محسوب خواهد شد....ببینیم و تعریف کنیم...امیدوارم این باعث نشه رفاقت هائی که داری به هم بخوره