سایز گردن به استاندارد گوگل!

روح الله مومن نسب / سه شنبه، ۲۴ دی ۹۲، میهمان هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بودم تا دو ساعته پایگاه‌های آمریکایی و تأثیرات مخرب آن‌ها بر جامعه اسلامی را برایشان تشریح کنم. دقایق داشت به ۱۲۰ می‌رسید و من، هر بار قصد می‌کردم سندِ جنایتِ بشری گوگل را رو کنم، سؤالی برای اساتید پیش می‌آمد و مجبورم می‌کرد به پاسخ بپردازم و دست آخر هم آن سند و توضیحاتش ماند برای الآن و اینجا!

اغلب شما احتمالاً برای خودتان در گوگل، هویت مجازی ساخته‌اید و سال‌هاست ساحت های زندگی مجازی خود را به دست گوگل سپرده‌اید؛ تحلیلِ غلطیِ اینکه انسان بخشی از هویت و حیات خود را در تسلط دیگران قرار دهد، بماند برای بعد! اما اگر روزی بعد از اینکه از خواب بیدار شده و به سراغ جی میل، گوگل پلاس یا دیگر، به اصطلاح سرویس های گوگل رفتید و متوجه شدید هیچ اثری از هویت مجازی شما باقی نمانده است، نه به دنبال توضیح بگردید و نه زیاد نگران شوید؛ احتمالاً خواسته یا حتی ناخواسته، دولت آمریکا یا رژیم صهیونیستی را «نقد» کرده‌اید.

تعجب نکنید! شرکت گوگل که مدیران اصلی و مؤسسان آن صهیونیست هستند، اخیراً رسماً اعلام کرد که تعداد زیادی از کاربران خود را به جرم‌هایی مثل «گردنکلفتی»، «نقد دولت» و «دلیل نامشخص» حذف کرده و از این به بعد هم کسانی که مرتکب این جرم‌ها شوند، حذف می‌شوند!

اینجاست که حکمتِ حکم دیگری از قرآن حکیم برایمان روشن می‌شود؛ آنجا که خداوند متعال در آیهٔ ۱۴۱ سورهٔ نساء «قاعده نفی سبیل» را فرمان می‌دهد و می‌فرماید: «لَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکَافِرِینَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ سَبِیلًا» یعنی «خدا تا ابد اجازه نداده که کافران کمترین تسلطی بر مومنان داشته باشند» و فقهای شیعه و اهل سنت بر اساس این آیه مبارکه و روایات بسیار دیگر، هر گونه ارتباط و داد و ستدی که موجب سلطه بیگانگان بر مسلمانان شود را حرام می‌دانند.

به نظر می‌رسد اکنون وقت آن رسیده که یوقِ کفر را از گردن خود برداریم، گوگل و دیگر پایگاه‌های آمریکایی را تحریم و سرویس های ایرانی مشابه را جایگزینش کنیم و از شیطان بزرگ در فضای مجازی، برائت جوییم.
/ 6 نظر / 17 بازدید
مریم

چند ماه رفته بودی خودتو گو وگور کرده بودی! چی شده دوباره دور برداشتی! اما مطمئن باش ما نمی ذاریم دوباره شماها بیاین و سوار کار بشین. اینو مطمئن باش! بروی دوباره توی سوراخت قایم شو! هشت سال مملکت رو به هم ریختین کافیه!

مریم

ببین پروفسور، تو هر چی که بخوای می تونی توی " سرویس های ایرانی مشابه" بزاری چون همانطور که گفتم با " زبون" سروکار داری نه " دندون" !![نیشخند]

رامین

از وقتی بودجه مجمع فعالان کم شده صدای ابوذر هم دراومده. وایبر بده، گوگل جیزه. فیس بوک که اصلا. انشالله در انتخابات بعدی مجلس نمایندگای را انتخاب می کنیم تا با داس حساب مجمع فعالان را تسویه کنند. راستی حاجی این عکسه چیه این آقای مومن نسب گذاشته پر آمار و این حرفهاست؟ بزرگ نمی شه ببینیم چیه؟

گمنام

سلام ازتون خواهش دارم به وبلاگم بیاین و پست جنگ نرمو بخونین و توی وبلاگتون قرار بدین اللهم عجال لولیک الفرج

سیب سرخ

با سلام ان‌شاءالله مطلب خوبی بود موفق باشید و عاقبت به خیر یا علی

barooni76

سلام متاسفانه اون دختردوباره وبلاگ درست کرده