اوج زمان شناسی

بسم الله .

محکم ترين پاسخ ممکن که می شد به ادعاهای روزنامه شرق و جريان مورد علاقه اش داد : وحدت تئوريک اصولگرايان آنها را به وحدت عملی می رساند ! خبری را می خواهم برايتان بزنم که عمده تان می دانيد. اما همين خبر از سوی شرق تحريف شده،

پس اصل خبررا بخوانيم :

احمد توكلی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

احمد توكلی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

احمد توکلی رسما از کاندیداتوری نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

احمد توكلی اعلام كرد: اینجانب كه همواره خواهان وحدت اصولگرایان بوده‌ام، در وضعیت فعلی بر خود تكلیف می‌دانم كه برای تقویت همبستگی نیروهای اصولگرا و دفع آن خطر بزرگ از داوطلبی كناره‌ بگیرم تا راه برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان هموارتر شده و نشاط و شادابی و امید به مردم باز گردد.

به گزارش ستاد انتخاباتی دكتر احمد توكلی، وی با صدور بیانيه‌ای دلایل انصراف خود از كاندیداتوری را اعلام كرد.

متن كامل نامه توكلی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ملت نجیب و شرافتمند ایران اسلامی

انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری، فرصت بی‌نظیری است تا در تداوم دو انتخابات شوراها و مجلس هفتم، با رأی شما دولتی عدالتخواه و مصمم، امر خطیر مبارزه با فقر و فساد و تبعیض را عهده‌دار شود و با خدمتی صادقانه آسایش، شادكامی و سربلندی بیشتری را به ملت ایران تقدیم كند.
در این روزها مشاهده می‌شود كه تكثر نامزدهای اصولگرا و تأخیر در معرفی نامزد نهایی از میان داوطلبان موجود موجب نگرانی و بلاتكلیفی مردم تحول‌خواه و علاقه‌مند به سرنوشت كشور شده است و حتی ممكن است به خطر تشكیل دولتی منجر شود كه روند 16 ساله گذشته را در ادارة قوه مجریه ادامه دهد.

اینجانب كه همواره خواهان وحدت اصولگرایان بوده‌ام، در وضعیت فعلی بر خود تكلیف می‌دانم كه برای تقویت همبستگی نیروهای اصولگرا و دفع آن خطر بزرگ از داوطلبی كناره‌ بگیرم تا راه برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان هموارتر شده و نشاط و شادابی و امید به مردم باز گردد.

بدینوسیله از مساعی خیرخواهانه برادر ارجمند جناب آقای دكتر حداد عادل برای انسجام نیروهای اصولگرا، تشكر می‌كنم و امیدوارم تلاش‌های ایشان هر چه زودتر به نتیجه برسد.

ahmad tavakoli دکتر احمد توکلی رئیس مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامیدر این روزها مشاهده می‌شود كه تكثر نامزدهای اصولگرا و تأخیر در معرفی نامزد نهایی از میان داوطلبان موجود موجب نگرانی و بلاتكلیفی مردم تحول‌خواه و علاقه‌مند به سرنوشت كشور شده است و حتی ممكن است به خطر تشكیل دولتی منجر شود كه روند 16 ساله گذشته را در ادارة قوه مجریه ادامه دهد.

همچنین بر خود لازم می‌دانم از همه شخصیت‌های سیاسی وطن‌دوست و دین باور كه در ادای تكلیف حضور در صحنه انتخابات، مشوق اینجانب بوده‌اند و نیز از همه برادران و خواهرانی كه در تمامی این ایام، ایثارگرانه و بدون هیچ چشمداشتی، در راه تحقق عدالت و آبادانی كشور، در سراسر ایران با ایجاد ستادهای انتخاباتی فعالیت كرده‌اند، صمیمانه سپاسگزاری ‌كنم.
ان‌شاءا... با حضور همه آنها راه پرافتخار عدالت‌طلبی، سربلندی ایران و اسلام را با قدرت و اراده‌ای روزافزون، ادامه خواهیم داد.

خدمتگزار ملت ایران

احمد تـوكلـی
یازدهم اردیبهشت 1384

/ 19 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shanai

يک کلمه هم بشنويد از دهن مادر عروس ( منظورم کامنت پايينیه )

shanai

جناب پاسداران حالا شرق کجای اين خبر رو تحريف کرده بود !!! ما که نفهميديم ! شما خودت فهميدی ؟

پاسداران

بسم الله . به جناب شنايی ؟ غيبت کبرا بود یا صغری ؟ :)) گفته بود - با زرنگی مخصوص خودش که توکلی بدون اينکه از نامزد مشخصی حمايت کند کنار رفت. يعنی توکلی قهر کرد. اما مگر اصلا همين الان حتی خود اصولگراها نامزد وفاقی معرفی کرده اند که از کسی حمايت کند يا نه . يعنی جهت خبر را ۱۸۰ درجه چرخانده بود. در حاليکه اصلا توکلی برای رفاق و اتحاد اصولگراها کنار رفته .

پاسداران

بسم الله . راستی جناب دی. ای. آخر قرار شد امريکايی ها بياند يا انقناف ناننجی کنيد ؟ اسم ما اومد ترسيدن جا زدن ؟ نه . قبول نيست. ما منتظر آمريکا هستيم هيچ جا نمی ريم همينجا هستيم . ببين ۲۶ سال خسته نشديد ششماه ششماه انقلاب را تمديد کرديد ؟ حالا خوبه تو می گی تا تابستون. رفقات که می گن همين الان ۱ :))

de

۲۷ خرداد تکليفتون روشن ميشه.

پاسداران

بسم الله . جناب دی ای. تکليف ما که معلومه ! :)) تکليف شما چی می شه ؟ خجالت نمی کشيد يه خورده ؟ از سال ۵۷ تا حالا می گيد تکليفتون معلوم می شه تکليفتون معلوم می شه . خب بشه . اين که ترس نداره. تکليف ما نهايتا دو بار از رو حسنک کجايی است :)) تکليف شما چی ؟ جان من تروخدا بياييد تکليف ما را روشن کنيد. عاشقانه و بی صبرانه ! منتظر ديدن روی نشسته تان هستيم . ادم اخر چقدر می تواند احمق وبدبخت باشد بعد از ۲۶ سال هنوز هيچی از اين مردم ياد نگرفته باشد. انتظار چی داری ؟ يعنی مردم در انتخابات شرکت نمی کنند‌؟ :)) يعنی چی ؟ هرکسی در اين انتخاباتها رای بياورد به نفع انقلاب است. والا بايد بقول شما تکليف ما توی دوم خرداد روشن می شد. بنده خدا. برو فکر روزی کن که خربزه آب است.

tohid

مارو يادت رفته؟ با ما تماس بگير

tohid

شتر در خواب بيند ... آقای دی

shanai

پاسداران خان ! غيبت صغري و كبري نبود ! يه جورايي سفر آخرت بود .//ولي خودمونيم خداييش به اين شرق گير الكي داده بودي ها !!؟؟ اگه سرمقاله همون شماره رو خونده باشي مي بيني ننه مرده انصراف توكلي رو عين نظر جنابعالي تفسير كرده!

پاسداران

بسم الله . دسته ءگل ! تيترش ! تيترش. يا حق