تابناک جان . بیشین سرجات داداش جان !

اولین ابهام من این بود که این سران نظام که همه حوزه های کشور را اتحاد و همدلی و و و و توصیه می کنند کی هستند ؟ یعنی ما چند تا سر در این نظام داریم که در حال حاضر فقط سمت و سوی منافع ملی را گرفته اند؟  اگر منظور ، سران قوای سه گانه است که خب اینها با هم اختلافی ندارند و دیدگاههایشان هم در خصوص مسائل اخیر یکی است . هر سه نفر قائلند قانون شکنان طلبکار نظام شده اند. هر سه نفر قائلند اگر در گوشه ای از کشور کسی از قانون تخطی کرده در هر لباسی هست باید با او برخورد شود. هر سه نفر هم قائلند که انتخابات در نهایت سلامت برگزار شده . پس لا اقل در مورد مباحث اصلی این روزها ، من خصوصا بین این سه نفر که اختلافی نمی بینم و البته این دیدگاه را منطبق بر دیدگاه رهبری معظم انقلاب اسلامی هم مشاهده می کنم.
می ماند آقای رفسنجانی ، رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام . خوب ، ایشان خودش یک طرف دعوا بود. ضمن انکه اصولا مخالف یک طرف انتخابات بود ، کل طیف همراهش ، حاکم کامل طرف مقابل ماجرا بودند. ایشان هم ، هرجا طیف اطرافیانش رو به انزوا و افول بودند ، تحرکات خودش را با برایند به نفع آنها برنامه ریزی کرد. اصولا ، ما از ایشان هم ، دعوتی به وحدت ندیدیم و البته ایشان تقصیری هم نداردو  وحدت بین ایشان و طرف مقابلش ، محتاج تغییرات ماهوی در یکی از دو طرف است ! خصوصا در آن نمازجمعه خاص. پس نه بنده و نه تابناک ، قاعدتا منظورشان از افراد دعوت کننده به وحدت ایشان نیست . البته ایشان پس از سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری در نمازجمعه قبل از ماه مبارک و همچنین نماز عید فطر، از مسئولان خواستند که دعوا ها را کنار بگذارند. البته من که متوجه نشدم که ایا ایشان منظورش این بود که می خواهد دعوا ها را کنار بگذارد ، یا فقط آدرسی نامشخص می دهد ؟ روشن است که البته ، همین رفتار کاملا دیر ، جای تقدیر دارد. چرا که بالاخره مشخص کرد ، فصل الخطاب نهایی ، رهبری انقلاب است و کسی نمی خواهد و نمی تواند که در عرض جهت تعیین شده از سوی ایشان گام بردارد. و البته چه جالب رسانه های ضد انقلاب که که حیثیتشان را روی آقای رفسنجانی قمار کرده بودند ؛ با بوی سوخته ی دماغ خود مواجه شدند ! بله. این نتیجه اثبات این امر است که بزرگترین ظرفیت سیاسی این نظام سیاسی ، شخص ولی فقیه است و این امر ، در سازوکارهای سیاسی و التهابات اخیر، بشدت هرچه تمامتر و در میدان عمل ، کاملا ثابت شد. البته ایشان اخیرا ، موضعگیری های بشدت مثبتی را در دستور کار خودش قرار داده که فقط موجب نا امیدی ضد انقلاب است و در همین چهارچوب ارزیابی میشه .
پس بالاخره مشخص نشد کدام "همه سران نظام" همه را به وحدت دعوت کرده اند ؟ و بعد ، این وحدت ، بر سر چه مسائلی است ، آن سئوال سخت دوم است که کاملا مبهم است ! مشخص نیست ، کسانی که هنوز دم از امر موهومی بنام "پیگیری حقوق حقه و مطالبات ! " می زنند ، با چه کسی و ر سر چه مسائلی قرار است به وحدت برسند ! افرادی که هنوز با وجود عدم ارائه حتی یک برگ ناقابل آ 5 مستندات ، مدعی ابطال کل انتخاباتند ، وحدت در چه سطحی و با چه کسانی و در چه موضوعاتی را مطرح ، یا لا اقل قبول می کنند ! حالا فکر نمی کنم منظور تابناک این باشد که نظام ، یکطرفه بدود و دست حضرات را ماچ کند ! آنموقع که حضرات با این رفتارهای خجالت آور ، ملت را بی شرمانه به جان نظام و انقلاب انداختند ، هیچ غلطی نتوانستند بکنند ، حالا که نظام بهرحال به اینها هشدار داده است که در لبه ی بیرون رفتن از محدوده تحمل و بردباری و مدارای نظام هستند و برای عموم مردم هم ، خدا را شکر ، فضا آنچنان شفاف شده که اغتشاش سبز ، آن به سرش آمد در روز قدس ، که آمد ، حالا نظام ، یک طرفه ، دنبال التماس کردن به این حضرات باشد ؟ نظام که در اوج آن التهاب و فتنه ، با صداقت و شفافیت و صراحت ، کشتی را به این ساحل آرام رساند، حالا که سلامت و صلابتش رشن شده ، چنین کند ؟ 
معلوم نیست حضرات به چه فکر می کنند ! 
یک چیز جالب دیگری در همون خط اول ، توی ذوق می زد ! نوشته : " سران نظام ، همه حوزه های نظام را..." چی را ؟ همه ی چی را ؟ همه ی حوزه ها ؟! کلمه ی جدید التاسیس جالبی در ادبیات سیاسی برای تعریف اجزاء و وجوه مختلف نظام است ! یعنی می دانید چی ؟ یعنی بخاطر آنکه هیچ جور این عناصر اغتشاش سبز در داخل نظام قابل تعبیر نیستند ، و البته که خودشان هم خودشان را در بهترین شرایط "اپوزیسیون قانونی" می دانند ، باید دست به خلق چنین الفاظ غریبه (!) زد تا یکجوری تنگی قافیه جبران ، و حضرات ، زورچپان ، بخشی از نظام معرفی و دیگران و ایشان ، به وحدت پیدا کردن با یکدیگر دعوت شوند ! آنهم توسط کی ؟ قبلا معلوم شد که آنهم مشمول قضیه پیدا کردن پرتغال فروش است ! 
اصولا می بینید که ، من اصلن به خبر ایرنا که مورد ادعای آقای تابناک است تا حالا وارد نشده ام . مسئله ، الان مربوط به متن خود تابناک است. به حشو و زوائدی که به مطلب خود ، چسبانده. 
حالا ، ببینیم این ماجرایی که این همه اشک تمساح دوستان تابناک را –Powered By : "Piaaaz" ! -  سیل آسا در آورده ، چیست ؟ 
ایشون می فرمان ، "رفتارهای برخی رسانه‏ها، همزمان با روز قدس موجب برهم خوردن فضای عمومی راهپیمایی روز قدس شد" 
یعنی مثلا یک رسانه کاری کرده ، که وحدت مردم در روز قدس بهم خورده . هینه دیگه. نه ؟ معنای دیگه ای که نمیده ؟ می ده ؟ 
خب ، بهرحال اون چیزی که همه دیدند و دوستان تابناک هم – توکل بر خدا ان شاء الله – دیده اند ، این بود که :
ما یک جمعیت عمومی و مردمی داشتیم که:
1- 99.9 فضا را در اختیار داشتند
2- شعارهایشان در چهارچوب شعارهای نظام و مطابق حرکت هرساله شان در حمایت از آرمان قدس بود
3- اصلا بحث انتخاباتی نداشتند و برایشان مهم نبود به چه کسی رای داده اند
4- برای نماز جمعه آمده بودند 4- روزه هم بودند و هیچ ادوات روزه خواری هم با خودشان همراه نکرده بودند و البته که تظاهر! هم به روزه خواری نداشتند
5- صورتهایشان را نیز با اشیاء و ادوات و وسائل و امکانات و ترفند ها و شگردهای مختلف مخفی نکرده بودند
و البته ، یک اقلیت :
1- کاملا پر سر و صدا
2- بی تربیت و بد دهن
3- عمدتا بی روزه و البته متظاهر به روزه خواری و بی اعتقاد به نماز جمعه و اداب اولیه مسلمانی مثل حجاب اسلامی و روزه !
4- با اهداف کاملا انتخاباتی و با ارتکاب و ایجاد کنتراست عمدی با بقیه مردم و بدون هدف مربوط به نماز جمعه
5- و با شعارهای صد درصد ضد انقلابی ، انحرافی و در مسیر یکصد درصد مخالف نظام و کل جمعیت مردمی ،
6- و با رفتارهای تعمدا تشنج ساز کننده مانند درگیر شدن با مردم و پلیس و بسیج و ارتکاب حماقتهای غیرقابل درکی مثل گروگان گرفتن پرسنل افسرارشد از نیروی انتظامی پس از کتک زدن آنها و کتک زدن مردم عابر پیاده ناهمسوبا خودشان
و و و
در صحنه حاضر شده بودند.
پس ، یک جمعیت مردمی داریم که اصولا و تماما ، کاملا با وحدت کامل صرفا با دو هدف راهپیمایی روز قدس و نماز جمعه به اقامت مقام معظم رهبری به میدان آمده و یک جمعیت اقلیت مسخره و بیمار داریم که تعمد عجیبی در جدا نشان دادن خود از مردم دارد و تلاش وافری کرد که در میان مردم حاضر در صحنه ، کاملا قابل مشاهده شود ! 
خوب . 
صورت مسئله چیست؟  
میخواهیم یک راهپیمایی نشان دهنده وحدت ملت ایران را برگزار کنیم . 
مردم کاملا با همدلی در صحنه حاضر می شود . جماعتی با اهداف تعیین شده از سوی ضد انقلاب ، با اصرار حداکثری بر کنتراست با جماعت عمومی مردم ، در صحنه حاضر می شود و سعی می کند این تفاوت خود با مردم را کاملا علنی نگهدارد و این امر را در:
1- البسه و نشان های سبز
2- در رفتار توهین آمیز و فحاشی و بی تربیتی و بد دهانی
3- در درگیر شدن با مردم و نیروی انتظامی و گروگانگیری و کتکت کاری و آتش بازی 
4- در روزه خواری علنی
5- در نماز نخواندن ! 
بروز کامل دادند! 
خب ، می فرمایید چه کار باید کرد ؟ یا باید جمعیت 99 درصدی ، برای ایجاد یک وحدت صوری ( بدون وحدت نظری ! ) خود را به رنگ جمعیت کمتر از یک درصدی در آورده ، لباس آنان ، شعار آنان ، رفتار آنان و روزه خواری انان را تکرار کند ! ، یا اینکه جمعیت کمتر از یک درصدی به رنگ جمعیت مردمی در بیاید؟
خوب ، حالا وقتی اولی نمی شود ، و دومی هم ، خب نمی شود ، چکار کنیم ؟ چکار کنیم ؟ هان ؟ 
خب ، یک کار می کنیم . نگاه می کنیم ببینم کدام جریان مدافع انقلاب و نظام و ارزشهای ان و مطابق با سیاستهای رسمی و عمومی نظام عمل می کند. این یک حماقت بزرگ است که جمعیت به آن بزرگی را منتسب به مثلا فقط دکتر احمدی نژاد بکنیم . خیر. این جریان فقط منتسب به انقلاب اسلامی هستند. پس بابام جان . بازتاب جان . تابناک جان . این ملت بودند. نه فقط طرفدارهای احمدی نژاد ! اینها طرفداران انقلاب اسلامی بودند. طرف مقابل هم ، هر چه بود ، این نبود. نبود دیگه. حالا چرا زور می زنی ؟ 
حالا میشه پرسید ، کدام نوع وحدت ، مد نظر آقای بازتاب تابناک صفت است که ایشان تا قبل از مطالب ایرنا ، آن را در جمعیت دیده ، بعد ، ملت در همان جمعیت از طریق موبایل – حتما دیگه ! والا دیگه جوری ؟ - رفته اند روی ایرنا ، دیده اند و خوانده اند – مطالب به ادعای بازتاب ، موجب تفرقه را ! – و بعد ، وحدت مد نظر بازتاب تابناک نژاد ، از بین رفته ، و بقول ایشان ، "موجب برهم خوردن فضای عمومی راهپیمایی روز قدس شد" ؟
اینجا باید گفت : 1- وحدتی بین مردم و این اغتشاش سبز ، برقرار نبود . نبود که نبود. 2- افتراقی بین خود مردم ، نبود که نبود. 3- اگر هم وحدت نامعلوم و مبهم مورد نظر جناب بازتاب تابناک پور وجود داشت ، چطور می توانست خبرهای روی تلکس ایرنا ، آن را بر هم بزند ؟ نکند قرار بود ملت همه موبایل داشته باشند ، همه به اینترنت GPRS مجهز باشند ، همه بروند به سایت ایرنا ، همه تحت تاثیر قرار بگیرند و همه ، وحدت را بهم بزنند ؟ 
آخـــــــــــــــــــــــه چرا اینقدر خزعبل می گویید ؟!
حالا ، حرف جناب بازتاب تابناک پسند چیه ؟ میگه مثلا خبر هو شدن ضد انقلاب رو ، نباید کسی منتشرمی کرد. خبر درگیر شدن ضد انقلاب با مردم و پلیس رو کسی نباید منتشر می کرد. خبر شعاردادن مردم علیه میرحسین موسوی ، کروبی و خاتمی رو کسی نباید می گفت. خبر شعارهای ضد انقلابی حضرات و شعارهای اصیل مردم و تفاوت و رویکرد معکوس آنها نسبت به هم رو کسی نباید می گفت ! 
چرا ؟ 
چون اگه بگیم ، اونوقت ضد انقلاب و رسانه های بیگانه ی حامی ضد انقلاب از آن استفاده می کنند !
چه استفاده ای عمو جان ! ؟ خود ضد انقلاب تلاش حداکثری در ایجاد کنتراست دارد ، رسانه های ضد انقلاب خودشان دارند از رسانه های خیابانی خودشان استناد می کنند، همه تلاششان همین است. حالا می گویید بیایم چه کنیم ؟ 
بگوییم نه ، همه مردم یکپارچه شعار ضد انقلابی سر دادند ؟ یا بگوییم اصلا اغتشاش سبز نیامد ؟ یا اصلا در مورد وی سکوت کنیم ؟چکار کنیم که هم صداقت را رعایت کرده باشیم ، هم منافع ملی را ، هم حرف شما را ؟ 
خب نمیــــــــــــــشه دیگه ! داری پرت و پلا میگی ! انگار ضد انقلاب می ایسته ببینه ایرنا چی میگه ! ایران مورد استفاده برای رسانه های رسمی + عموم افراد خودی انقلاب و نظامه ! تمام ! شما میگی ایرنا نگه ! یعنی بی.بی.سی اگه ایرنا نگه ، نمی گه ؟ یعنی اونوقت همین شما ، ایرنا رو به سانسورچی بودن ، متهم نمی کنی ؟ نمی کنی ؟ واقعا نمی کنی ؟ 
عجبا !!!
حالا اینا به کنار.
گیرم که اینطور.
گیرم که ایرنا هم همه این چیزهای حقیقی رو که مردم خودشون با چشمای خودشونم دیدن و جنابعالو هم نتونستی منکر بشی ، نگفت و سانسور کرد. 
آخه خودت هم که گفته ای ! خودت هم که نوشته ای ! 
آقای تابناک ! اعتراض شما به عملکرد ادعایی تان در رابطه با ایرنا ، با خبر کد 64753 ( و مهر تاریخ: ۲۷ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۳ ) منتشر شده ! اونوفت خود شما ، در خبری با کد 64731 ( با مهر تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۸ ) -یعنی فقط چهار ساعت قبل از اون ! - یادت رفته چی نوشتی ؟ 
مگه شما در خبر شماره 64731 ننوشتی که : 
 
این خبر تکمیل می‌شود؛
گزارش‌های گوناگون رسیده از راهپیمایی روز قدس در تهران.
در مسیرهای راهپیمایی، هرچند گروه‌ها و اقشار گوناگون، با سلایق گوناگون سیاسی حضور داشتند، ولی همگی با هدف حفظ وحدت و حرکت در راستای منافع ملی به میدان آمده بودند. خبرهای جدید رسیده، حکایت از درگیری‌های پراکنده در نقاط گوناگون و پس از پایان مراسم راهپیمایی دارد که متأسفانه صدماتی را نیز در پی داشته است... نکته جالب توجه در شعارها، استفاده اکثریت مردم از شعارهای وحدت بخش بود که عرصه را برای تفرقه افکنی تنگ می‌کرد؛ مثلا استفاده از شعار «هم غزه هم لبنان جانم فدای ایران» که پیش از این به گونه‌ای دیگر ـ نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ـ توسط برخی ابداع شده و در میان بخشی از جمعیت به عنوان شعار اصلی تکرار می‌شد... گروه بسیاری (؟!؟!؟) از راهپیمایان به نام «جنبش سبز» نیز که بیشتر در مسیر میدان هفت تیر تا بلوار کشاورز را در اختیار داشتند، در طول این مسیر به تظاهرات پرداخته و به دلیل اعتراض خود که از زمان پس از انتخابات تاکنون ادامه دارد، در نماز جمعه شرکت نکردند... با وجود پایان یافتن سخنان دکتر احمدی نژاد جمعیت بسیاری از گروه‌های گوناگون در خیابان جمال زاده همچنان در حال شعار دادن هستند و بین گروه‌های مختلف مردم، بحث‌هایی می‌شود... در خیابان کارگر شمال خیابان انقلاب، درگیری‌های محدودی گزارش شده که تعدادی مصدوم بر جای گذاشته است... حمله برخی عناصر تندرو به سیدمحمد خاتمی نیز با مداخله مأموران انتظامی و حفاظت از خاتمی روبه‌رو شد و تنها عمامه خاتمی از سر وی بر زمین افتاد...
کدخبر: ۶۴۷۳۱
تاریخ: ۲۷ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۸
 ------------
اونوقت ، پس چرا تو این خبر بعدی ، یعنی خبر کد 64753 ( و مهر تاریخ: ۲۷ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۳ ) اومدی نوشتی : "باید حتی برخی دیده‏ها را در چنین صحنه‏هایی نادیده گرفت و چنین القا (!!!!!!!) کرد که اختلاف شدیدی میان گروه‏های مردمی وجود ندارد" 
یعنی دروغ بگیم دیگه.
حالا کاری نداریم . بگذریم که میگی بین گروههای مردمی ! آدمهای هدایت شده از سوی احزاب و رسانه های بیگانه شدند گروههای مردمی !‌ گروه مردمی هیچ اختلافی نداشت. گروه سیاسی هم که خودش تاکید فراوان داشت که جدا دیده شود ! تمام ابزارها را هم برای این کار استفاده کرد .
مرد حسابی ، تو خودت ، هم خبر از درگیری های منجر به صدمات دادی ، هم خبر از شعارهای ضد انقلابی عناصر هدایت شده از سوی ضد انقلاب و تفاوت کامل و تضاد آنها با شعارهای کل ملت ، هم از نماز نخوندن این حضرات ، درگیر شدی بخشی از مردم با خاتمی –البته راست و دروغش پای خودت !- مجروح شدن تعدادی از مردم در اثر اقدامات اغتشاشگران و و و  رو که نوشتی که ! 
البته کاری نداریم ، لابلای همین کد خبر ، لای خود همین کد خبر ، چند تا جمله عجیب و غریب بی معنا و متضاد با کل این خبر هم نوشتی که مایه تعجب و نشون دهنده سیاست زدگی بیش از حد اتاق خبر شماها داره و آماتوری بودن خبرنویسی های تابناک رو به رخ می کشه . چی نوشتی ؟ مثلا اینا رو: 
"گزارش‌های رسیده به "تابناک"، حاکی از مسالمت آمیز بودن راهپیمایی و عدم بروز درگیری می‌دهد... هر چند گروه‌ها و اقشار گوناگون با سلایق گوناگون سیاسی حضور داشتند، ولی همگی با هدف حفظ وحدت و حرکت در راستای منافع ملی به میدان آمده بودند..." 
باباجان ننویسید اینجوری. حیثیت برای تیم خبری تان برجا بگذارید . شده اید یک سایت عجیب و غریب! کسی برای شما ارزش محتوایی قائل نیست. فقط سایتی هستید که روی خط جنجال حرکت می کنید. ایرنا کار عادی خبریش رو کرده ، سعی دارید آتو بگیرید علیه قوه مجریه ، اسم این کار رو هم دفاع از وحدت هم میگذارین ! 
حالا ، یک سئوال بزرگ ! 
بالای این خبر ساعت 18شما ، یک جمله عجیب دیدم .
دیدم نوشته :
خوراکی چرب و نرم برای بیگانگان !
 
یعنی چی اونوقت ؟ 
بیگانگان که خودشون رسانه هاشون تو صحنه بودن . تمام تلاششون هم که کردند. آقای بی.بی.سی و جناب وی او آ هم از داخل دستور نمی گیرن . نکنه اخبار ایرنا منبع اونها بوده ؟ یااینکه اخباری که شما زدی و دولت رو توش مخالف وحدت معرفی می کنی. هان ؟ کدوم ؟ والا این جزئیاتی که شما نوشتی رو هم باید نمی نوشتی !
حالا ما باید با امثال شماها چه کنیم ؟ 
آقای تابناک . بیخیال شو از این چرند گویی ! باشه ؟ دس ور دار.

/ 3 نظر / 9 بازدید
بودن

3-اگر قرار است آقای هاشمی با مجلس خبرگان و مجلس تشخیص مصلحت کارکردی داشته باشد، باید نشانه هایی از آن به زودی آشکار گردد. وگرنه مردم ایران و مصالح ملی باردیگر بازیچه و یا قربانی حفظ خود او خواهد بود. 4-حضور پررنگ تر فقهایی چون منتظری، صانعی، دستغیب، بیات زنجانی و دیگران در کنار مردم قابل تقدیر است. اما نباید فراموش کرد که ام الفساد این همه بدبختی و فلاکت و ستمی که در این سی سال دیکتاتوری بدتر از دیکتاتوری شاهان بر این ملت رفت، این اصل من درآوردی ولایت فقیه است که از حوزه در آمده است. این اصل ضد قرآن با هیچ منطقی قابل قبول نیست. آخر مگر یک فقیه چه دانشی می آموزد که امروز به درد جامعه بخورد؟ بنا بر آموزه های روشن قرآن، "احکام" بدوی دوران وحشیگری اعراب مکه و حومه آن را بایستی برای همیشه به عنوان ننگ بشریت در زباله دانی تاریخ دفن کرد. بهتر است به جای هدر دادن عمر روی آنچه برای جامعه ای دیگر و زمانه ای دیگر آمده است، به اسلام یونیورسال و صلح در خود و ترویج صلح در جهان پرداخت.

تماشا

بالاخره يه سري سايت پيدا كردم كه بجاي فحاشي و خودخواهي و كاسه ليسي برا آمريكا يي ها و صهيونيست ها و كاسه ليسي براي كاسه ليس هاي اونها يعني اروپايي ها براي ايران و به خاطر ايران اسلامي حرف ميزنه كاش تو اين ايام آشوب كه بسيجي ها داشتن تو چرخ گوشت دشمن خارجي و منافق داخلي و فريب خورده ها له ميشدن بجاي خوندن هر روز بي بي سي دروغ گو و چند تا سايت سبز منافق مزدور خارجي دروغ گو امثال اين جور سايت ها رو كه بچه مسلمون هاي ايراني نوشتن مي خوندم آره من داغم به كل جهانم ميگم كه از كنار ولايت كنار نمي ريم حتي اگه به خيال خودشون رسواي جهانمون كنن و خونمون رو بريزن حتي اگه كسايي كه از خون جووناي اين مملكت صورت رنگ و رو رفتشون رو سرخابي كردن به ما تهمت بزنن حتي اگه .....

تماشا

خطاب به بودن تو این مدت ظاهر شدن چهره ی درونی نفاق در ایام اغتشاشات امثال شما رو خوب شناختم دلیلی جز فحاشی و منطقی جز لجبازی های بچه گانه ندارید قبلا کلی غصه می خوردم که وای چقدر مخالف داریم ولی با آشنایی با طرز تفکرتون دیدم کف رو آب هر چقدر هم زیاد باشه با یه باد می ره هوا همین طوری که الان رفت.