فقط بخوانید و به سبزها بخندید !

یکی از دوستان ایمیلی برای من فرستاد که ابتدا فکر کردم طنز است و جنبه جدی ندارد اما وقتی بهتر خواندم ، اول بشدت عصبانی شدم و بعد هم ؛ به فکر فرو رفتم و خندیدم.

یکی از دوستان طی ایمیلی ، از یک مسخره بازی جدید مهوع جریان سبز خبر داده . ایشان در ایمیلش برای من چنین نوشته :

...گفتم که چون صنایع دفاع مشغول هستی و یک بارم از عدم واکنش مثبت جریان باصطلاح رفرمیست به اختراعات و صنایع نوظهور ایرانی گله کرده بودی ، این عکس ها رو برات بفرستم تا ببینی...

حالا ماجرا چیست ؟

یکی از وبلاگهای خیلی پرسروصدای اپوزیسیون که من حدس می زنم مدیرش اهل استان آذربایجان شرقی باشه ، مطلبی رو تحت این عنوان منتشر می کنه : ناو عظم الجسه ایران ساخته مهندسان بومی سپاه به آب انداخته شد. آدرس این وبلاگ و این مطلبش که در واقع یه سایت ضد انقلابیه نه چیز بیشتری ، اینه : http://nedayeiranzamin.blogspot.com/2010/02/blog-post_45.html 

حالا ، پیش خودت اول میگی ماجرا چیه . می ری تو وبلاگ ، می بینی چند تا عکس توش گذاشته شده که قراره مطابق تیتر مطلب ، بیانگر برنامه به آب انداخته شدن یک ناو یا وسیله دریایی باشه . بنظر میاد زوم جناب نویسنده وبلاگ روی وسیله دریایی است که احمدی نژاد سوار آن شده و این را برنامه افتتاح و به آب انداختن این وسیله آبی نامیده .

(عکسهاهمه بسیار بزرگند.برای بهتردیدن حتماجداگانه دریافت ومشاهده کنید)

کمی به عکس ها دقت کنید : این عکس ها بر خلاف ادعای شازده ی سبز نویسنده وبلاگ مذکور هیچ ربطی به آب انداختن هیچ وسیله آبی نداره .

این عکس ، بازدید رئیس جمهور از مراحل ساخت پل شهید کلانتری در ارومیه رو نشون می ده که روی دریاچه ارومیه برای اتصال ساحل غربی و شرقی این دریاچه تاسیس شده و البته نزدیک به بیست سال طوک کشیده بوده که در دولت قبل احمدی نژاد یک باندش افتتاح میشه و دکتر در این عکس ها در حال بازدید از این پل از درون آب است. روشنه که ماجرا مربوطه به تخصص علمی احمدی نژاد و خواسته استراکچر پل رو از نزدیک مشاهده کنه.

آدم اول فکر می کنه حالا این بابای جلبکی قصد داشته حالا یه چیز طنزی بگه و رد بشه . اما با دیدن یه جمله و چند عکس که بعد از این تصاویر تو این وبلاگ درج شده آدم فککش از تعجب خشک میشه !

ولی نه !

جدی جدی این بابا واقعا یا اینطوری فکر کرده یا داره به مخاطب القاء می کنه که این وسیله ای که احمدی نژاد سوار شده یه ناو دریایی ساخت سپاهه !

زیر تصاویر سوار بودن احمدی نژاد به این وسیله دریایی - که روشنه احمدی نژاد و هیچ یک از همراهانش کوچکترین توجهی به اون چیزی که سوارشند ندارند و تمام حواسشون به منظره ی بیرون و پل شهید کلانتریه - با خط قرمز درشت دست به تمسخر شعار های ضد آمریکایی جمهوری اسلامی ایران زده و نوشته : "با این فناوری یک گام دیگر به شعارآمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند نزدیک تر شدیم" در ادامه هم این رو نوشته : "عکس هایی از یک کشتی تفریحی یک زوج در کشورهای اطراف ایران نیز در ادامه مطلب برای شما قرار می دهیم"

واقعا عجیبه !

این بابا ، جدی جدی داره در مورد اون وسیله دریایی داره صحبت می کنه ! باورش خیلی سخته . آدم پیش خودش میگه مگه ممکنه ؟ . ولی هرچی جلوتر می ری مطمئن میشی که اشتباهی در کار نیست. بله . زیر این جملات ، تصاویری از یک کشتی تفریحی گذاشته و این وسیله ی آبی رو با این کشتی ساحلی مقایسه کرده . نگاه کنید :

آدم چیزی رو که می بینه باورش نمیشه !

یعنی اینقدر حماقت؟!

تعجب بیشتر !

بله ! تعجب بیشتر . بیشتر هم ممکن است. چرا ؟ چون فقط بایک مرور ساده می شود دید چه حجمی از حضرات جلبک در شبکه های اجتماعی خودشان این مطلب را "عینا" بازنشر داده اند. بالاترینی ها ، فیس بوکی هاو  فرند فیدی ها از این زمره اند !

تصاویری که این دوست ما از فرند فید فرستاده گویای همه چیز است !

 

جز یک ذهن بشدت تحقیر شده و بیمار ، فکر نمی کنم ذهن دیگری دست به چنین جفا و حماقتی بزند ! حالا واقعا ملت ایران برای دستگیری چه کسانی باید به پلیس بین الملل نامه بنویسد ؟ چند تصویر از دستاوردهای واقعی دفاعی و علمی میگذارم تا چشم هرآنکس که نمی تواند ببیند کور شود:

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1031487
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1031483

اینم برا کسانی که دلشون برای دیدن شناورها و ناوهای ایران تنگ شده :)

اینم رئیس خودم سردار سرتیپ دکتر وحیدی در حال سخنرانی :) مخلصیم رئیس !

آها ، اینجا فک نکنم بتونین گیرم بیارین :)) خودمم بیچاره شدم خودمو تو عکس گیر آوردم :))

این می دونین موتور چیه ؟ این ، موتور ماهواره بر است.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1029429

و حالا ، می رسیم به مبحث شیرین  Field Control در حوزه مخابرات و رادیو :)

اینجا کسی زیاد اجازه نداشته چیزی رو بگه :) دلشون بسوزه هیچ اوضاع خوبی براشون تو این وضع نیتسش ! :)

 

این شیلتر مجهز اگه گفتین چیکارس ؟ :) نمیگم بسوزن :))

اینم راهنمایی :) بازم نمی تونین بگین ؟ :))

یا حق :)

/ 8 نظر / 28 بازدید
عباس

بابا تو که قند عسل بودی و مایه خنده خیلیها، تو که باید عقلت میرسید :)) تو که هی عشوه میای تو وبلاگت و طنزهای یخمکی مینویسی تو دیگه چرا خودتی به نفهمی و خنگی زدی تا بعد بگی آره این سبزها قصدشون طنز نبوده و فلان و بهمان! یه کم اون دوگوله رو به کار بنداز خودت میفهمی! مثلا همون بالاترینی که اشاره کردی برو ببین در چه بخشی قرار داده شده: سرگرمی! یعنی چی؟ یعنی طنز، یعنی جک، یعنی غیرواقعی حالا تو خودت رو هی جر بده :)) راستی میگم مبارکه این همه پیشرفت در هوا کردن موشک، ما که اینقدر پیشرفت کردیم چرا نمیتونیم قطعات هواپیما بسازیم (که ادعا میکنیم میسازیم!) و دیگه شاهد این همه سقوط هواپیما و کشته شدن مردم بعلت فرسودگی هواپیماهامون نباشیم (خب جون مردم در مقابل موشک و ایدئولوژی چه ارزشی داره نه؟)

عباس

ژس آمار عجیب و بالای سقوط هواپیما در ایران همگی (یا با تخفیف: عمدتا) بعلت اشتباهات خلبانان بوده؟ این که بدتر شد برادر، به جای این کارها بودجه بذارید تا خلبان درست حسابی آموزش بدید... جالبه همچین آمار بالایی در هیچ جای دنیا که این همه ادعا داشته باشه قابل قبول نیست اما خب نظام اسلامی (که قرار بود به انسان ارزش بدهد) فعلا وقت نداره با موارد بی اهمیتی مثل جان انسانها وقتش رو تلف کنه!!! کل وجود این نظام والای اسلامی با این نوع پارادوکسها پر شده! در ضمن محض اطلاع جنابعالی، عمده سقوطهای هواپیماها به این دلیل اتفاق می افته که چندین و چند مورد معمولی و غیرمهم خرابی قطعات و دستگاهها با همدیگه توی یک زمان اتفاق می افته و به همین علت نتیجه اش سقوط هواپیما میشه و نه اینکه یه دو مورد (خرابی یک قطعه یا بی توجهی خلبان) باعث سقوط میشه

عباس

در ضمن در مورد روسی بودن هواپیماهامون گفتی (که ارادت خاصی به روسیه داره این نظام نه شرقی نه غربی) خب اینو راست میگی ما مجبوریم ارابه های روسی رو بخریم چون به خاطر حماقت سیاستمدارهای ما و آمریکایی نمیتونیم بویینگ یا ایرباس بخریم و همونهایی هم که داریم قطعاتش رو نمی تونیم تعمیر کنیم خب حالا این کجای حرف من رو نقض میکرد که گفته بودم چرا جای موشک هوا کردن قطعات هواپیماها رو تولید نمی کنیم (این حرفها و بهانه های روسی بودن هواپیماها و بهانه تحریم صنعت هوایی کشور حرف خود همین مسئولان است و نمیشه منکرش شد)

آرش

علیرغم اینکه من اصلا از نظراتت در مورد سیاست خوشم نمیاد ولی با این پستت خیلی موافقم. دم ایرانی ها گرم که هر چند تحت فشارند ولی در توسعه صنعت و تکنولوژی الحق و والانصاف خوب میرن جلو. مرسی

ناصر

قل موتوا بغيظكم؛ بگذار از خشم و حسد بميرند . ملت راه خود را مي شناسد و نيز قدر رئيس جمهور خدوم و فرزندان دانشمند خويش را و از آن فراتر ، امام حكيمش را .

عالی بود خسته نباشید خدا قوت

hadis

http://www.youtube.com/watch?v=5GR3KyiXhdY

یه ایرانی

کاش به فناوری دروغ نگفتن ،مظلوم نمایی نکردن،مخالفان خود را دشمن خدا ننامیدن و مسلمان واقعی نه ظاهری بودن هم دست پیدا می‌کردیم انشاالله در روز قیامت هم خندان باشیم!