ندرباره ی آقای فیلترینگ (نریمان غریب) : کشف حد مشترک -2

یک خبر بد برای آقای فیلترینگ(نریمان غریب) ! جناب نریمان خان ! دیگر کافی است کلمه ی آقای فیلترینگ سرچ شود تا ملت به نام شما در وبلاگ من برسند. جالب آنکه قبلا هم فقط کافی بود اسم تو را ملت سرچ کنند تا به وبلاگ من در رابطه با تو برسند. اما حالا ، کافی است کسی دنبال کلمه ی آقای فیلترینگ بگردد ، فورا تو را در وبلاگ من می یابد.

من واقعا از آقای اریک اشمیت ، دوست و یار گرامی جنابعالی ، بواسطه ی کمکی که اسکریپتهای گوگل علیه تو به من می کند متشکرم :)

جالب آنجاست ، مندرجات وبلاگ من ، بالای مندرجات وبلاگ تو در همین عنوان به نمایش در می آید :) جالب نیست ؟ جدی جدی بنظر بازدید وبلاگت با بازدید وبلاگ من قابل مقایسه نیست :)) حالا خوب است من مدتهاست که درست و حسابی برای وبلاگم زحمتی نکشیده ام و فقط دارم بنزین می زنم میرم میام :))

حالا برویم سراغ همان بحث خودمان در مورد ویژگیهای عملیات روانی و سیاسی آقای فیلترینگ(نریمان غریب) و مابقی نمونه هایش :

2- از نظر نریمان غریب ، فکر کردن به استقلال ، توهم است :

مشکل نریمان غریب با نظام فیلترینگ در جمهوری اسلامی ایران هرگز و هرگز این نیست که مثلا کجا ، قوانین داخلی و معیارهای فرهنگی و محتوایی جمهوری اسلامی رعایت نشده و فیلترینگ به اسناد بالادستی خود پایبند نبوده . منظور نریمان غریب از دشمنی با فیلترینگ و نمادسازی برای حمله به آن اصلا چنین چیزی نیست.

او یک منظور بیشتر ندارد. از نظر نریمان غریب ، هرکسی که به فکر هرنوع استقلال و خودکفایی و مصون سازی کشور از تهدیدات ، و تبدیل کردن تهدیدات به فرصتها باشد، انسانی متوهم است. این فرد به حدی بی شخصیت است که این نگاه خود را به تمامی حوزه هایی که کمترین سواد اکابر در این زمینه را هم ندارد و محدوده ی دانش او در مورد آنها از اخباری که از رسانه های غربی شنیده یا سرچهای ویکی پدیایی اش ، فراتر نمی رود هم گسترش داده . نمونه اش را با هم می بینیم :

این پسرک غرغروی خودبزرگ بین اما توخالی ، با قراردادن یک ویدئو از یکی از رزمایشهای موشکی ایران ، آن را مایه ی خنده و تفریح خود معرفی کرده است. این مردک خودخواه ، فکر نمی کند که این میدان ، یکی از افتخارات ملی است که حتما عامل بازدارندگی هرگونه حماقت اسرائیل علیه میهن اسلامی است. آنوقت خودفروختگی در نتیجه ی خودباختگی به جایی می رسد که چنین آدم بی محتوایی ، بادش می رود در سایه ی رزم و نبرد مجاهدانی همچون سردار سرلشگر شهید حاج حسن طهرانی مقدم بود که زیر چکمه ی بعثی های آمریکایی صفت خودش و پدر و مادرش له نشدند . حالا این دماغوی خود بزرگ بین کارش به جایی می رسد جهادگرانی مثل حاج حسن طهرانی مقدم را مایه ی خنده و تفریح دو هفته یکبار خودش معرفی کند؟

مشخص است که هیچ نیروی حزب اللهی و ارزشی ، بلکه هیچ انسان وارسته ای در ایران که با چشمانی منصف و باز رفتار این آدم پوچ را رصد می کند، با او حد مشترکی چنین نخواهد داشت ! اندیشه ای که علاقه دارد که ایرانی را به آنجا برگرداند که بقول امام راحل (ره) یک لولهنگ (آفتابه) هم نتواند بسازد و اراده ی آن در او سرکوب شود ، قطعا انگلیسی ترین اندیشه ی روزگار برای ایران و ایرانی است. حاشا که ایرانی سرفراز چنین احساسی داشته باشد.

پی نوشت : شنیدم این آقا رفته من و تو برنامه اجرا می کند در مورد فیلترینگ با چاشنی فحش ! په نه په میخواستی برود شبکه بلومبرگ برنامه اجرا کند ؟ :)) همین که اینها با این مخشان باید هم بروند فارسی وان و من و تو برنامه اجرا کنند . پیشنهاد می کنم لابلای برنامه کمی هم حرکات موزون ! انجام دهد برای جذب مشتری مفید ! است . البته نه از جنبه های جذابیتی ، کچل که دیدن نداره ! از آن جنبه که از قدیم گفته اند میمون هرچه کچل تر ، بازی ای هم بیشتر :))

/ 16 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همان -

ببینم زمان پهلوی کی باید تعمیر می کرد؟ تو یا بابات؟ چند تا مهندس داشتیم ؟ خوبه که همه دانشگاهها زمان پهلوی ساخته شد. بعدش صنعتش به انقلاب کشیده شد (نجاست) و دانشگاهها موندن. و اینطوری رکورد فارغ التحصیلان بیکار شکسته شد

همان -

انتقال تکتولوژی اول دانشگاه میخواد. ساخت دانشگاه فقط ساختمانش چند سال زمان میخواد. بعد استادش. اونهم نیست باید از خارج بیاد. مگه اینکه بابات بخواد تمام سنایع رو درس بده. که انوهم نمیتونه همزمان به 20 هزار نفر درس بده. در ضمن بابات به جز تو دهنی زدن به هموطناش کار دیگه ای هم بلد بود؟ پس تو دانشگاه درس خوند و بعد دانشگاه آتش زد؟ دستش درد نکنه تو هم مراهش رو ادامه بده. ارزش پول هنوز نیم درصدش مونده ببین میتونی همون رو نصف کنی. هنوز نصف مردم ایران شغل دارند ببین میتونی بیکاری که زمان شاه 5 تا 7 درصد بود رو برسونی 99% ؟ البته محاله چون 20% سپاه و اطلاعات در هر حالتی شغل دارند. چرند نگو بابا. خوبه یک سر سوزن چیزی نمونده ازش دفاع کنید. همه چیز ویران شده. تا بهتون می گویند هم میگویید غرب فلان وف رانسه بیسار و آمریکا بهمان من دارم از کشوری می گویم که محیط زیستش ، صنعتش ، انسانش و دارایی اش و اعتبارش بواسطه مشت و تو دهنی زدن به باد فنا رفت. اقتصادش. حالا تو یک موشک نشان میدهی قند تو دلت آب می شود؟

همان -

من اگر تعیین کننده بودم با رقابت برای کشورم پول درست می کردم نه با انحصار. نه اینکه شب عید همه سرویس ها رو ببندیم تا کارت تلفن بفروشیم و خرج انتخابات را از گرده مردم بکشیم. بعدش هم تو انگار هیچی از اقتصاد نمیدانی. اقتصاد یعنی هیچ چیز مجانی نیست. پول بلیت را هم برایت می نویسم. یا 10 دقیقه دسمتزد مینیمم قانونی میتوانی مترو استفاده کنی سراسر لندن. اگر بلیت مندت دار بخری ارزانتر. سوبسید هم در کار نیست. شما بگو متروی نو نوار تهران چقدر پول از نفت می گیرد؟ متروی لندن هیچ پولی از نفت نمی گیرد. همه چیز اینجا باید توسط تولید و مالیات تامین شود. حالا شما نفت از زیر زمین در میاری و موشک هوا میکنی و پز میدهی؟ یا ثبات ترین پول جهان را همین کشور دارد و نیم قرن است اسکناسها عوض نشده اند. البته برای تو که هرگز اقتصاد آزاد را ندیده ای و هرگز آزادی را نچشیده ای توضیح دادن وقت تلف کردن است و با علامت پوزخند (شیوه رایج مسلمانان) جواب میدهی. چاره ای هم نیست. ویروس اسلام هرجا را زد ویران میشود. مثل کل بلاد نکبت زده خاور میانه.

همین

تو به ریش خود خندای دلقک که سرت را کردند پوشک (اخه می دونید که دوستان ترشحات ... داشت)

همین

تو به ریش خود خندای دلقک که سرت را کردند پوشک (اخه می دونید که دوستان ترشحات ... داشت) راستی ابا یادت نره

همین 1

دوستان تا توانید هوا پاکیزه دارید زشراین اشرارمردم اسوده دارید {می بینید که گند زدن به ایترنت} {حال ادم بهم می خوره } البته ادم!!!!!!!!!!!!!!!!!

عماد

سلام،ابوذر عزیز وقت آدم با ارزش تر از اینه که صرف جواب دادن به این جور طرز فکرای رسیده به پوچی بشه، یه تجدید نظری تو این روشت کن

عماد

سلام،ابوذر عزیز وقت آدم با ارزش تر از اینه که صرف جواب دادن به این جور طرز فکرای رسیده به پوچی بشه، یه تجدید نظری تو این روشت کن

سهیل

بچه کونی چطوری؟[نیشخند]

مینا

این آقای غریب که آدم شده سال 84 دانشجوی دانشگاه آزاد ساوه بوده بابا حالا اینقدر ادعا داره، بیسواده بابا