عقل و تدبیر ، فتنه کش است.

 جناب آقای احمدی نژاد.

جناب آقای لاریجانی.

دست مریزاد.

تشکر می کنم .

لطفا به دفاتر عریض و طویل،‌دستور بفرمایید، واکنشهای رسانه های بیگانه و ضد انقلاب به رفتارتان را برایتان بولتن کنند. هرچه می توانید روی بازتاب اقدامات طرف مقابل، با ماژیک فسفری خط بکشید. بعد،‌ با هم "تبادل" بولتن کنید. حالا هر بولتنی که دست شماست، آینه ی رفتار شماست!

1- آقای احمدی نژاد، دم شما گرم،‌ هر سه رایی که به شما داده بودیم حلالتان، ما که قلبمان، اعصابمان، روحمان زیر فشار رفت. فرض می کنیم، فرض می کنیم بقول آقای لاریجـانی، کسی از اقوام آنها خطایی کرده . ربطش به ارتباطش کو؟ تنها ربط ممکن این است که شما ادعا کنید رئیس مجلس بر این اساس آفای مرتضوی را در مسیر استیضاح برده ! آیا ،‌ این توهین مستقیم در روز روشن به رئیس یک قوه در نظام جمهوری اسلامی ایران ، آنهم از تریبون زنده ی مجلس،‌ در راستای تبعیت از "ولایت" ، همان ولایت ناقصی که هر بار می گویید و فقیه را از آن می اندازید، در راستای همان است ؟

دکترجان. شرمنده، دیگر نه به شما و نه به هیچ دوستی از دوستان شما که مورد حمایت شما قرار گیرد رای نمی دهم.

2- آقای لاریجانی، دست شما درد نکند، هرچه تبلیغ انتخاباتی برای شما در انتخابات 84 کردم حلالتان. آخر از خدا که پنهان نیست از شما هم که پنهان نیست، از خلق الله هم پنهان نیست، فقط محض یادآوری گفتم بگویم یادتان هست تا ثانیه ی آخر تصویر شما کنار وبلاگم بعنوان کاندید شورای هماهنگی اصولگرایان نشسته بود و آن را در فضای وب از وبلاگم بر نداشتم چون کاندید "اجماعی!" اصولگرایان بودید؟ این چه یخه گیری بی نمکی است که سر ماجرای آقای مرتضوی ایجاد کردید؟ چرا اینقدر به عزل مرتضوی مصرید ؟ چرا شما و دوستانتان در مجلس روی مرتضوی اینقدر تولید حساسیت می کنید؟ به فرض که احمدی نژاد قانون را دور زده. به فرض که نوار بی معنا و بیهوده ای را پخش کرده . ولی آیا آن ادبیات زیبا! ی شما خطاب به رئیس جمهوری ، توهین مستقیم به رئیس قوه ی مجریه نیست ؟ اینها همه در راستای تبعیت از همان ولایت فقیهی است که گفتید با وجود او بن بست نداریم ؟‌

شرمنده دکتر جان. حتما شما و رفقایتان در لیستهای انتخاباتی من جایی ندارید.

آقای دکتر احمدی نژاد. آقای دکتر لاریجانی. در انتخابات پیش رو هرچه در توان داشته باشم، تا وقتی توبه نکرده اید، در آگاهسازی مردم برای انجام انتخابی بهتر ازشماها، دریغ نخواهم کرد.

حالا راه بیوفتید دنبال پیدا کردن مقصر !‌

و اما،

دوستان عزیز نمایندگان محترمی که،‌ دور آقای رئیس! جمع شده، ماچ و بوسه، تبریک و تهنیت گویان ، به ایشان ، "شاد" کردن دل رهبری را تبریک گفتید.

لطفا خودتان با افتخار ، مشخص کنید هرکدام از این عددها که زده ام بنامتان، کدامتان است. میخواهم شما را هم در همان لیست آگاهسازی بگذارم . تا مردم ما بدانند چه کسانی واقعا زیر علم رهبری سینه می زنند و چه کسانی زیر علم خودشان !

از دوستانم هم می خواهم به من برای معرفی فهرست این نمایندگان خدوم و زحمتکش که برای رضای خدا و انجام تکلیف کاندید شده و تبلیغات! می کنند کمک کنند .

این فهرست را هم خودم هم کامل می کنم.اما نام این دو نفر را حتما باید پیدا کنم . اینها سربازان خط مقدم رعایت نظرات ولی فقیه در برنامه ی امروز بودند. حتما باید پیدایشان کنم:

 

شناسایی این نمایندگان خدوم و زحمت کش :

(هرکدام را اشتباه کرده ام بفرمایید تصحیح کنم)

مدال طلای خدمتگذاری به مردم و تبعیت از خط ولایت فقیه :

آقای حبیب آقاجری : ایشان به خدی مشغول به تلاش برای حرکت در خط ولایت فقیه است که همانطور که در عکس اول از این دوتای بالایی می بینید ، تلاش فراوانی شده ایشان کنترل شوند. چرا؟ بهرحال باید برای خط ولایت فقیه تلاش کرد.

از ایشان بواسطه ی این همه تلاش تشکر می کنم.

به ایشان و دوستان ایشان هرگز رای نخواهم داد و به مردم خوزستان هم سفارش می کنم ایشان را از فهرست نظر خود کنار بگذارند.

مدال نقره ی خدمت گذاری و تلاش در راستای منویات ولی فقیه :

هنوز ایشان را پیدا نکرده ام . پیدا کردم فوری می گذارم .

حالا :

شاگرد شماره 19 مکتب ولایت فقیه : اگر اشتباه نکنم، آقای سید حسن حسینی هستند که از پیروزی بر جبهه کفر و استکبار جهانی بشدت خوشحال هستند. به ایشان هم تبریک می گوییم. هرگز به این دوست بزرگوار رای نخواهم داد.

 

 

 

 

 

شاگرد شماره 20 مکتب ولایت فقیه : اگر اشتباه نکنم، ایشان آقای حامد قادرمرزی هستند. به ایشان هم تبریک می گویم.

 

 

 

 

 

 

شاگرد شماره 22 مکتب ولایت فقیه : آقای محمد قسیم عثمانی هستند. به ایشون هم تبریک می گویم.

 

 

 

 

 

 

شاگرد شماره 3 مکتب ولایت فقیه : آقای کمال الدین پیرموذن با کمک دوستان شناسایی شد. ایشان در هنگام تذکر دادن هم با لحن زشت هم فعال بودند. حاچ! کمال به شما هم تبریک میگم.

 

 

شاگرد شماره 4 مکتب ولایت فقیه : آقای سید رمضانی شجاعی کیاسر را هم خودم پیدا کردم .

 

 

 

 

 

 

شاگرد شماره 18 و 11 مکتب ولایت فقیه : حاج آقا روح الله بیگی . حاج آقا دوجا حضور فعال دارند. هم خوشحال از انهدام تانک استکبار،‌ هم در حال تکبیر. حاجاقا التماس دعا. تبریک میگم.

 

 

 

 

 

شاگرد شماره 23 مکتب ولایت فقیه :  حاج عزیز اکبریان از جمله رزمندگان خط شکن انهدام تانک دشمن هستند کاملا خوشحال ! حاج یونس خدا قوت دلاور !

 

 

 

 

 

شاگرد 21 مکتب ولایت فقیه : حاج رجب رحمانی اینم تصویر ایشون هست.

 

 

 

 

 

 

 

 

خدا توفیق بدهد مابقی دوستان را هم پیدا می کنم.دوستان کمک کنید بقیه را هنوز پیدا نکرده ام.

 

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
بنده خدا

شماره 3 کمال پیرموذن

یه بنده خدای دیگه

سلام دلاور نوشتی: دکترجان. شرمنده، دیگر نه به شما و نه به هیچ دوستی از دوستان شما که مورد حمایت شما قرار گیرد رای نمی دهم. شرمنده دکتر جان. حتما شما و رفقایتان در لیستهای انتخاباتی من جایی ندارید. به موسوی و کروبی و خاتمی و هاشمی هم که رای نمیدی لابد چون اونها سران فتنه اند یه پیشنهاد دارم ایندفعه به خود آقا رای بده! آخه نظراتش از همه به خودش نزدیکتره حتی از احمدی نژاد نمیدونم این کامنتو منتشر میکنی یا نه؟ اگر هم منتشر کنی لابد میخوای کلی فحش بابتش بهم بدی باشه بده اشکال نداره ما مخلصیم!

حسن

پشت شماره9 غلامرضا نوری نماینده مشارکتی شهرستان بستان آباد از آذربایجانشرقی بود که جزو نمایندگان مخالف هم صحبت کرد ایشان کارمند جهاد کشاورزی بوده که ستبقه ایشان برای همه روشن است در دور اول رد صلاحیت شد که با واسطه فرهنگی نماینده تبریز درست شد