افشای دروغی حیرت انگیز !

امروز از ظهر ، فضای خبری عناصر رسانه های منحرف در اینترنت ، با یک بمب عملیات روانی با مارک و ملیت آمریکا و صهیونیزم و اسرائیل ترکید.

در این بمب فریب ، در پایگاه خز و خیل و چرندنویسی بالاترین ادعا شده بود که :

این موج عملیات روانی ، فورا توسط سرباز پیاده های صهیونیزم بین الملل - آرام آرام بنظرم می رسد اصولا خارج از ایران هستند و در مراکزی مانند دیجیتال اوتریچ وزارت امورخارجه آمریکا فعالند - به رسانه های اجتماعی کشیده شد.

از جمله اینکه این بازتاب با این شکل در صفحات اجتماعی پایگاه کلوب ایجاد شد و با تعلل شاید تعمدی مسئولان سایت کلوپ - که از نظر سیاسی دارای دیدگاههای خاصی هستند - منجر به یک جریان زشت و حقارت بار رسانه ای شد.

این موج به فیسبوک نیز رسیده و به این شکل گسترش یافت :

و حالا پاسخ ماجرا !

با وجود آنکه افراد مختلفی بارها از منتشر کنندگان این اخبار ، منبع خبر را سئوال کرده اند، هیچ پاسخی از سوی آنان به این درخواست داده نشده و باید گفت انتساب این سخنان به آیت الله سید احمد خاتمی کذب است.

علاوه بر آن ، آیت الله خاتمی نه تنها در هفته گذشته خطیب جمعه نبوده اند، بلکه ایشان تا چهار هفته ی پیش بعنوان خطیب نمازجمعه تهران سخنرانی نکرده اند.

خطیب جمعه هفته گذشته ( 91/9/17 ) آیت الله موحدی کرمانی ، خطیب هفته قبل آن (91/9/10 ) آیت الله صدیقی و خطیب هفته ی پیش از آن (91/9/3 ) آیت الله امامی کاشانی بوده اند.

پی نوشت اول :

1- آنچنان که مرور کردم ، در صفحات فیسبوک و کلوب ، افراد زیادی به منتشر کنندگان این خبرها ، کذب بودن مطلبی که آن را منتشر می کنند را تذکر دادند. اما برای نمونه ، فردی با کد agahinameh321 با ایجاد صفحه ای در روز جاری در پایگاه کلوب اقدام به انتشار این مطالب کرد که با وجود تاکید مکرر مخاطبان ، هرگز نه عذرخواهی کرد و نه مطلب خود را حذف کرده . جالب آنکه آقای آگاهینامه ی مذکور ، به خود این اجازه را داده تا به بهانه ی این باصطلاح اطلاع رسانی ، به اجداد آیت الله حاج سید احمد خاتمی (اهلبیت عصمت و طهارت) توهین کند.

2- افراد بسیار بسیار زیادی ، با مشاهده ی این خبر ، جوزده و دیوانه وار شروع به فحاشی به آیت الله خاتمی و مسئولین کشور و مقدسات اسلامی نمودند و اصلا به خود اجازه ندادند تا کمی در این مورد تحقیق کنند. چقدر سادگی و جوزدگی در میان عناصر اینترنتی ما زیاد است. براستی که در فتنه ی 88 هم همین طیف افراد بودند که با تحریک شدن احساساتشان و خاموش شدن ماشین تعقل و فکر ، به میدان آمدند و آن جنایتها را مرتکب شدند.

پی نوشت دوم :

چند روزی است که یک آقای وبلاگ نویسی که ادعای حزب اللهی بودن دارد، در پستی مدعی شده که مسئولان از وبلاگ نویسان "ماله کشی" خطاهای آنها را می خواهند. کسی دیگر هم در تایید مطلب او ، ادعا کرده از وبلاگ نویسان ، خطاپوشی خواسته می شود ! و کسی دیگر هم با سوء استفاده ی زشتی از مطالب این دو ، ب فحاشی به برخی دیگر از مومنین روی آورده . من بدون ورود به این بحث ، ادعای تمامی این حضرات را زیر یک علامت سئوال بزرگ می کشم و آن این است که :

آقایان و خانمها !

اگر کسی از شما ماله کشی ، یا خطا پوشی خواست ، شما را بخدا ، نه ماله ای بکشید و نه خطایی بپوشانید. اما اگر شما واقعا هوادار اسلام و انقلابید و حتا می خواهید به نقد جمهوریت وارد شوید ( صرف نظر از سهو قلم ناشی از ضعف تئوریکتان که دو رکن در جمهوری اسلامی بنام جمهوریت واسلامیت فرض و بحث می کنید ) ، می شود بگویید چرا در ایستگاههای متعددی مثل این ایستگاه که فقط مواجه با فریبکاری دشمن هستیم ، جای شماها همیشه خالی ، و سنگرتان سوت و کور است ؟

پس کجایید آنجا که حقایق به این تلخی زیر پا گذارده می شوند ؟ نکند دشمن هم از شما خواسته تا شما بر اشتباهات او هم ماله بکشید ؟ این وسط هم شما فقط سمت دشمن را برای "ماله کشی" ! انتخاب کرده اید و سکوت ! کرده اید ؟ کجایید حضراتی که ادعای نخبگانی و روشنفکری تان همه را آرزده است ؟ سنگرهای اطلاع رسانی و رسانه ای انقلاب اسلامی از شما قهرقهرو ها بدجوری خالیست . به حال خود فکری کنید. می ترسم کلا سنگر عوض کنید.

/ 2 نظر / 12 بازدید
افق

سلام خداقوت واقعا ممنونم. اینکه به مطلب فکر کردید و پاسخ دادید. خدا خیرتون بده. از پی نوشت دوم شما بخصوص خیلی استفاده کردم و خیلی خیلی ممنونم که حرف دل ما رو هم زدید.

vahid

سلام دوستان پیشنهاد میکنم انیمیشن فوق العاده زیبا سوپر هایتک در خصوص پهپاد آمریکایی رو حتما ببینید http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=7459