A logic Exam!

Besmellah !

Teacher, in logic Exam, Asked this question from his student :

- Is This a Question?

Student answered to Teacher:

- If That was a Question , this is An Answer!

/ 16 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

موضوع سخنرانی آغاجری در همدان فقط اصل اسلام بود. برای رسیدنش به مقصود حالا به روحانیت هم حمله هایی کرد. موضوع صحبت او صرفا پروتستانتیزم اسلامی بود و برای خودش مثلا شاهد مثالهایی از شهید مطهری و آقای شریعتی می اورد. بله ، خود آقاجری هم زرنگ است. گفت من درست گفتم اما خوب نگفتم ! دودوزه باز تر از آغاجری ندیده ام که اول به کروبی نامه نوشت و عذرخواهی کردو آمد ودم از مقلد بودن خودش زدو چه و چه ! بعد آمد و بیرون گفت نه ! من هرچه گفتم درست بوده . شاید به مصلحت نبوده !!! اگر واقعا مثل آغاجری اعتقادت به پروتستانتیزم و انحراف دین اسلام و پاسخگو نبودن اسلام به نیازهای بشر است خیلی رک و راحت بگو تا باتوجه به اهمیت موضوع من کل بحث را همینجا تمام کنم و برویم یک بحث سنگین و مهم و عالی و دقیق روی فقط همین موضوع کنیم . چطوره ؟من کاملا آماده ام !

پاسداران

پس شما هم قبول داری که بالاخره قانون اساسی نیازمند مفسر است !!! . اما به یک تناقض می رسی ! مفسر قانون اساسی باید توسط خود قانون اساسی تعیین شود یا کس دیگری ؟ شما مطمئنا تسلیم قانون اساسی نخواهید بود والا اصل چهارم قانون اساسی را که وزن خود را حتی بر اصول مربوط به ولایت فقیه هم انداخته مانند اصل ۱۱۰ انکار نمی کردید ! اصل چهارم این است که در کشور نمی تواند هیچ قانونی خلاف نص صریح اسلام تصویب گردد و همه چیز زیر سایه اسلام است. شماها کار را به باصطلاح اصلاح قانون اساسی می گشید . مشکل تفسیر کننده نیست. مشکل خود قانون اساسی است. شماها با خود قانون اساسی مشکل دارید. والا اینکه چه کسی قانون اساسی را تفسیر کند رسما در قانون اساسی ذکر شده ! ضمنا اگر تفسیر قانون اساسی توسط شورای نگهبان معنایش قیومیت است چرا همین تفسیر توسط دولت همین معنا را ندهد ! تجریه هفت سال دولت دوم خردادی در این مسئله تجریه نو و کاملی نیست ؟ بازهم باید انرژیو توان کشور هدر برود ؟ خلاف قانون اساسی ادعا کردن و دم از ناقص بودن قانون اساسی زدن هیچ با ادعای دفاع از قانون اساسی همخوانی ندارد. حالا اینکه شورای نگهبان در مجموعه قوه مقننه باشد یا مجریه که د

milad

۱-منتظری ثمره ی عمر امام نبوده بلکه رفيق شفيقش بوده. مگر منتظری ۲۰ سالشه که يه جوری صحبت می کنی که انگار جای نوه اشه! ۲-من حرف های هاشم آغاجری اعتقاد دارم اما معتقدم خوب بيان نشد. برای همين هم می خوام وارد بحث جايگاه روحانيت بشم.مطمئنم حرفهايی دارم که تو رو به فکر کردن وا مي داره.۳-مصاحبه با بي بی سی هم جرم نيست و نشانه ی جاسوس بودن نيست. (‌پير مرد يه لاقبا رو چه به اين کارا آخر عمری؟)۴-تهمت و افترا بستن هم کار راحتيه. کدوم پرونده ی بمبگذاری. نبوی کسيه که به خاطر اينکه اسرار نظامی انقلاب رو فاش نکنه در ساواک با ماده ی بهداشتی خودشو مسموم می کنه اما در آخر نجات پيدا ميکنه ( در سن ۳۲ سالگی و جوانی‌). همين حسن نيت کافيه.لازم نيست شهيد باشه تا برای ما با ارزش باشه. ۵-نکنه آقايان عسکر اولادی و فارسی و لاجوردی لباس های ساخت وطن می پوشيدن اون زمان؟

milad

ما منتظر حکومت آمريکايی يا اسرائيلی نيستيم. منتظر حکومتی هستيم که هر نماينده ای را که دلمان بخواهد وارد بهارستان يا سعدآباد بکنيم. ما دنبال حکومتی می گرديم که اداعای قيموميت نکند. برای ما تعيين نکند که چه کسی صلاحيت نمايندگی شما را دارد؛ چه کسی ندارد؛ چه حزبی می تواند باشد ؛ چه حربی نمی تواند باشد. حکومتی که نماينده ی مردم (رئيس جمهور ) مفسر قانون اساسی باشد نه منصوب منتخب منتخب مردم‌‌ ( شورای نگهبان‌).نماينده ی قانونی مردم بايد بگويد چه کسی از قانون اساسی سرپيچی کرده و بايد از پستش بيرون برود نه کسی که به ۲ يا ۳ دستگاه وابسته است. هر کشوری که آزاد بود و در اون مردمسالاری واقعی بود آمريکايی نام دارد؟؟پس ما می خواهيم آمريکايی باشيم! ای مخالفان آزادی؛ ای قيم تراشان؛ ما آمريکايی هستيم و از اين آمرييکايی بودنمان بميريد.

پاسداران

فلانی چيچی گفت را چيکار داريم . قانون اساسی چی می گه ؟ حواست کجاست ؟ فقط ادعاکن !

پاسداران

جنگ روانی خطرناکی در جمله های پايينی کردی که خودت می داني و من . برای همين پاک می شود. شما يعنی حکومت ( يا حداقل دولت ) را شرکت عمومی می دانيد ؟ پس چرا بهزاديان معاونت مالی و اداری وزارت کشور وقتی خاتمی رای آورد رفت در وزارت کشور ايستاد و گفت هرکس به خاتمي رای نداده برود و زود استعفا بدهد؟

milad

ضمنا من دولت که نه حکومت را اصلا شرکت (!)نمی دانم که حالا عمومی باشد يا خصوصی

پاسداران

اگر اينطور بود برای چه در کامنت حذف شده ات گفتی که حزب اللهی ها حکومت را شرکت خصوصی می دانند؟ گفتم شايد شماها شرکت عمومی می دانيد بر همين اساس فکر کرده ايد حتما ما شرکت می دانيم از نوع خصوصی اش ! زرنگ !... میانی دموکراسی و سکولاریزم که دروغ و خالی بندی است را خوب بلدی ها !

پاسداران

ببینم شماها از کجا یادگرفته اید اینهمه زرنگی را ؟ یک چیز دروغ را می اندازی وسط و به طرف مقابل می گویی می داند و انکار نکند ؟! جل الخالق ! این رو از کدوم قوطی عطاری گیر آوردی ؟ :::::آمار بالای آرای سفيد مربوط به سپاه و بعضا ارتش رو که نمی تونی ناديده بگيری::::!!!! همینه دیگه می گم جنگ روانی باز بگو نه ! تا روش تو همینه که من می بینم کامنت هات معمولا تو صفحه من محذوفه !

milad

شگردی رو که توش استادی به من نسبت نده عزيز برادر. همين کار را دقيقا تو و همفکرانت و افراطی تر هايت می کنند