از فرق سر تا نوک پا: خيلی بی سرو صدا

بسم الله.

نمی دانم مطلع شديد يا نه ، که همچی خيلی بی سر و صدا ، جناب رجب خان ، همان يک کلومه فارسی هم که توی قسمت پيغام پس ار ارسال کامنت گذاشته بود که به مخاطب می گفت سيستم کامنتينگ وبلاگش نظارت استصوابی دارد ، پراند !

احتمالا فورا يادش آمده که من راست می گويم ، مخاطب وبلاگش عمدتا از سمت دوستان و آشنايان از ما بهترون است و زشت است کلمه ای بنويسد که به خط فارسی چشم و چار ايشان را بزند کور کند - ببخشيد ! - آزار دهد . پس مشکل را فورا حل فرموده است.

ضمنا من در وبلاگ ايشان به ذخائر ذيقيمتی !! :)) از عکس که می تواند ما را با نمايندگان مجلس ششم و اينکه در اين چند سال ، به چه امر مهمی ! در حوزه قانون گذاری مشغول بوده اند آشنا نمايد دست يافتم ! و آن ، آرشيو آن جناب از عکسهای سفر ملالک فخيمه خارجه و فرنگ است. البته فکر های خيلی بد بد نکنيد. اولا : تصاوير اصولا ، منطقا و هرچی ديگر که حساب کنيد کاملا پاستوريزه است. دوما : من کار بدی نکردم . لينک اين عکسا روی صفحه اصلی وبلاگ ايشان هست. هرچند اگر دوباره از زير زمين سايتشان - مثل احضاريه فرزند ايشان به اداره اماکن ناجا - هم در آورده بوديم باز ايشان هرگز سياست را فدای حيثيت خانوادگی و گير کردن در توجيه ، نمی کردند : !!) ( اصلا چه توجيهی دارد سياست فدای امور به اين کم اهميتی شود هان ؟! ) و مثل دفعه قبلی ، کماکان با افتخار بسيار ، پورت ۸۰ سايتشان باز بماند . يعنی که يعنی من اصلا وبلاگ پاسداران را نخوانده ام !

آنوقت اگر شما از ايشان بپرسيد که خب پس کلمه فارسيه تو کامنت ها کجا رفت ، من هم از دست شما می رنجم ها ! خدايی درست است به مردم گير الکی می دهيد ؟ :)

سرويس کامنت های مربوط به عکسها پر بود از فحاشی های بی دليل به ايشان که لابه لايش دو کلمه حرف حساب هم گه گاه پيدا می شد. بدجور اين فحش ها بودار می زد. شايد قرار است صاحبان آن حرفهای حساب ، فحاش بنظر بيايند. نمی دانم . ايشان در مورد اون عکسهای فخيمه و وضعيت کامنت دانی ، يک کامنتکی هم به اين مضمون از بنده دريافت کرد:

بسم الله . جالب است. چقدر شما دموکرات هستید ! کامنت های فحش را هم که تایید می کنید ! پس بفرمائید این سیستم نظارت استصوابی - نظارت پیش از انتشار کامنت ها - چرا روی کامنت ها نصب است؟! ديگر وقتی شما اينقدر دموکراتيد که ديگر بکارتان نمی آيد :) خدای ناکرده خدای ناکرده زبانم سال نشود :) اگر این کامنت ها را دوستان و آشنایان با هماهنگی قبلی و اجازات مربوطه و بعضا شاید هدایت و ارشادات ویژه ، درج کرده باشند ! :) خب یک نکته هم عرض شود و آن اینکه شما مثل اینکه در مدت سفر بیشتر در حال انتخاب لوکیشین بوده اید تا موضوعات کاری . البته اگر کاری اساسی در مجلس ششم در راستای منافع ملی - با تعریف حقیقی ، نه شخصی شما ! - انجام شده باشد ! :) البته مطابق منافع ملی دیگران هم خیر. مطابق منافع ملی خودمان . که البته بنده معتقدم این یکی -تطابق اقدامات مجلس ششم با منافع ملی و فرامنطقه ای بیگانگان - بروشنی رخ داد و خوشحالم که کم کم صراحت در گفتار دوستان ملی مشارکتی هم دارد پیدا می شود و این چیزها رادیگر انکار نمی کنید. کماکان به نهار احتمالی برسید.:)

جالب می شود ايشان دوباره کامنت های من را عين مرغ ، از هرگونه علامت اضافی دستوری مانند علامت سئوال و شکلک پاک پاک نمايند. شايد هم کل کامنت قربانی شود. از شما چه پنهان اقا رجب خيلی پيش بينی نشده رفتار می کند. :))

/ 5 نظر / 7 بازدید
بنده خدا

salam pasdare eslam khoda hafeze shoma bahsad khaste nabashid bande modati digar linke shoma ra khaham gozasht

roohollah

salam, man taze ba inja ashna shodam. mishe ye kam roshantar sohbat koni va begi dar morede kodum weblog sohbat mikoni? mamnunam

rahgozar

mazerat mikham mishe in sorudhaye samte chap ro ye sar bezani zaherankheylihashun kar nemikonan

ذبیح

ابوذر از سردار علی خبری داری؟ یکی می گفت با چاقو زدنش. راسته؟ بچه نگرانشن . مگه قرار نبود این چیزا یه روز تموم بشه؟؟؟

پاسداران

بسم الله . اولا اين جناب ناسردار ناعلی اصلا برای من موضوع مهمی نيست. لطفا آن را برای کسی دغدغه نکنيد. ضمنا من در مورد وبلاگ رجبعلی مزروعی صحبت می کنم . توضيحات بهتر در پست های قبلی هست. کسانی که مطالب صفحه را تعقيب می کنند در جريان هستند.