شروع مجمع وبلاگ نويسان مسلمان

بسم الله .

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

یواش یواش کارهای اجرایی مجمع وبلاگ نویسان مسلمان  به پایان رسیده و آرام آرام وقت آن است تا از دوستان پیش کسوت تر و صاحب قلم و قوی تر ، برای عضویت در شورا و تهیه اساسنامه و بعد از آن هم جهت عضویت عمومی ، و تقویت حلقه ها از بقیه دوستان دعوت کنیم .

کار طراحی صفحات و همچنین برنامه نویسی صفحات اولیه که توسط دوستان مهربان محمد مسیح مهدوی ، برادر ایلیا و قسمت ناچیزی توسط بنده صورت گرفته بود ، به اتمام رسیده و فهرست وبلاگ نویسان مسلمان ، در صفحه لینک ها گنجانده خواهد شد.

 

مرامنامه ای هم تهیه شده که تنها مبنای ما برای اینکه فردی را در جمع خود خودی بدانیم یا نه ، آن است. این مرامنامه را هم بچه ها دارند تهیه می کنند و تا چند روز دیگر انشاء الله پس از بحث و تبادل نظر با تعداد دیگری از بچه ها ، منتشر می شود. اما بخشهای مهم آن را گفتم که منتشر کنم تا بچه هایی که علاقمند به کمک و همفکری و هماهنگی اجرایی و گسترده هستند چهارچوب کلی را بدانند و وارد میدان شوند.

 

اصولا ، فکر اولمان که هدفمان از جمع شدن بچه ها است ، اعتلای محتوای وبلاگ فارسی ورسیدن آن به سطحی که شان اوست و آسیب زدایی فرهنگی فضای وبلاگ فارسی از هرزنگاری است. دوست داریم تا حساسیت های دینی واعتقادی و ملی خود را با کمک به هم ، برجسته کنیم و دفاع از آنها را بنا بر رسالت قلم متعهد ، در فضای سایبر بدوش بگیریم . این ها کاری است که عمده بچه ها بشکل انفرادی قبلا انجام می دانند و ما به تمرکز این نیروی جوان ، خوش فکر و مومن و خدا جو و قدرت الهی این نوع جمع ها ایمان داریم که یدالله مع الجماعه .

 

از این گذشته ، خیلی رک و صریح ، باید مرزبندی های خودمان را اعلام کنیم تا هویت ما روشن شود. اینکه چه کسینای هستیم و چه خواهیم کرد و مطالبه مان و نگاه ما به یکدیگر و به جهان بیرون و سایبر ، بر پایه کدام جهان بینی استوار است. ما جهان بینی اسلام سیاسی معاصر را انتخاب کرده ایم و امام خمینی (رحمه الله علیه ) را بعنوان پرچمدار این جهان بینی ، بعنوان بنیانگذار عصر نوزایی و تجدد نوین تفکر اسلامی و حیات مجدد امت اسلام ، در صدر ذهن و نظر خود داریم . ولایت مطلقه فقیه را نیز بعنوان شق اجرایی احکام اجتماعی اسلام ، الگوی سالم و اسلامی حکومت می دانیم و به آن معتقدیم .  اسلام را بعنوان دین خود ، رسما اعلام می کنیم و حرکت بر اساس آرمان جهان اسلام را تز و ایدئولوژی خود می دانیم . مبارزه با جریانات انحرافی فکری از جمله حجتیه ، بهائیت ، وهابیت ، صهیونیزم و ... بشکل تئوریک را نیز در نظر داریم . حرفهای دیگری هم هست که ان شاء الله بعدا منتظر می شود. حتما انشاء الله در تهران ، پایگاهی برای جمع شدن و حضور و تبادل افکار بچه ها با خودشان و دیگران معرفی خواهیم کرد تا رفتار سکولاریستهای اینترنت در مخفی کاری را به سخره بگریم . ما کشور را از آن خود می دانیم و به آن افتخار می کنیم و برای اعتلای نام و جوهره وجودی این کشور خدا پرستان ، ایران اسلامی ، تلاش خستگی ناپذیر خواهیم کرد.خدمتگذاری به خلق خدا را بزرگترین مبارزه با استکبار جهانی و شیطان بزرگ می دانیم و از راه خدمت به خلق خدا ، رضای او را می طلبیم . شهادت در راه هدف ، آرمان و آرزو و آمال ما است و از خداوند متعال آن را خواهانیم .

 

با اینها که نوشتم ، تقریبا باید دست همه بیاید که چهارچوب و حدود کار ما چقدر انشاء الله گسترده و بسیط است. انشاء الله بقیه اش هم برای بعد. این هم لوگو و آدرس آن . لینک می شود به آن داد. http://tinypic.com/fm1g1c.jpg

/ 57 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین (گله دار ابوذر)

یاعلی. از کسی که به قول خودش رفرنس اونCIA هست دیگه امیدی نیست . اما انصافا این رفرنس رو خودت پیدا کردی یا دادی برات پیدا کردند جیگر !!!. حالا اونی که خیلی بلده اورد و ادا در بیاره آخرین مرده!!! ایستاده یعنی تنها مرده ایستاده!!! یعنی اینکه قبلی ها که ایستاده بودند الان جنازه افتاده شدند!!!! مدارت برقرار و پاینده باشی

عاشورائیان

بسم الله النور // همینان که توی دانشگاه ها عزیز دردانه رئیس رؤسا هستن ... لب تر کنن رئیس دانشگاه هر چی بخوان میریزه جلوشون ... اما وقتی که بچه های حزب اللهی چهارتا قلم و کاغذ می خوان باید صد بار برن پیش رئیس دانشگاه ... مگه دروغه خودم یه روزی هم دچار همین بحث شدم ... آخرشم باید بری از جیب خودت بخری // همینا اگه بسیج نبود که از وجودشون توی این دنیا خبری نبود، حالا واسه بسیج قد علم می کنن ... خدا هدایتشون کنه

آرش

حسین تو به رفرنس چیکار داری؟ نکته رو بگیر. ببین داریم راجع به چه موضوعی صحبت میکنیم.

پاسداران

بسم الله . آخرين ، يعنی اينکه الان تنهاست. نه ؟ :)) آرش. موضوع رفرنس هم می دونی که خيلی منطقی است. محتوايش هم که روی اينترنت باشد که جالب تر ! برای اينکه در مرود خودمان به جمع بندی برسيم ، رفرنس سی . آی . ای را استفاده کنيم ! ديگه اين نهايت خود فريبی و دشمن پرستی است. هرچند جوابی در مورد محتوا را هم قبلا داده ام .

آرش

ابوذر تو يه رفرنس ديگه بده. اگر کلمه South Korea Export Partners رو تو گوگل تایپ کنی این اولین نتیجه ایه که میاد. تو اگر دوست داری رفرنس دیگه نشون بده. اگر فکر میکنی این اطلاعات غلطه دلیلشو بگو. اگر هم غلط نیست چرا ازش استفاده نکنیم؟

حسین (گله دار ابوذر)

ياعلی . آخه ربطی به قضيه عنوان نداره بلکه اينم تو ميدونی و منم ميدونم که موتورهای جستجو گوگل هم ميتونن اون چيزی رو که تو می خوای نشون بدن نمونه اش همين قضيه خليج فارس بود که گوگل بمباران شد. و اما بعد چرا راه دور ميريم مگه نه اينکه گوگل يک موتور جستجوی قوی هست که تمايلات شديد صهيونيستی داره و سايت های حزب الله رو فيلتر کرده. اما نکته بعدی هم اينکه ما اصل رفرنس رو قبول نداريم چرا که منم ميتونم براساس خواسته هايم یکسری امار و ارقام دلبخواه بدهم از کجا من مطمئن باشم که سيا اغراضی رو دنبال نکرده

آرش

حسين: عجب آدمه بیگانه پرستی هستي: با کامپيوتر با مايکرو پروسسور شرکت صهيونيستی اينتل نشستی داری با ويندوز شرکت صهيونيستی مايکروسافت عليه شرکت صهيونيستی گوگل کامنت ميذاری؟ گوگل رو دو تا دانشجوی دانشگاه استنفورد راه انداختن. البته من دين و مرامشون دقيقاْ يادم نيست که چی بود. برامم مهم نيست چون نژاد پرست نيستم.

پاسداران

بسم الله . بی ربط بباف . ضمن اينکه نژاد پرستی چه ربطی به دين وعقيده دارد ؟ نژآد ! چه ربطی به دين و عقيده دارد ؟!

pease

I love Israel.

پاسداران

بسم الله . ا ببخشين شما موشه کاتساو -- ببخشيد موسی قصاب نيستيد ؟