جماعت ضد دروغ ! بازم دروغ ؟ آخه بازم دروغ ؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان ، سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) با انتشار تصویر دختری با سر و روی خونین، ادعا کرد که وی در ناآرامی‌های روز عاشورای تهران به این حال و روز افتاده است و در کنار آن ، پیام حمایت مریم قجر عضدانلو ( مریم رجوی ) از هتک حرمت روز عاشورا را نیز درج کرده است !

جالب آنکه برای بالابردن ضریب القاء این دروغ مسخره ، روی چشمهای این دختر نوار سیاه رنگ گذارده اند تا مخاطب فکر کند این کار برای حمایت از وی است تا وی قابل شناسایی و دستگیری توسط جمهوری اسلامی نباشد !

این

در حالی است که عکس یاد شده تصویری معروف از یک دختر عرب تبار در حال قمه‌زنی است که از چند سال پیش در سایت‌های شیعی و ضدشیعی بازتاب گسترده‌ای داشته است. با اندکی دقت در اصل تصویر می‌توان دریافت که گروهک منافقین برای سوء استفاده از این تصویر که به لحاظ زمانی و مکانی هیچ سنخیتی با حوادث اخیر ندارد، حاشیه‌های آن را که نوشته‌هایی به زبان عربی در آن مشهود است، حذف کرده است. تصویر اصلی، دختری را به همراه عده‌ای دیگر نشان می‌دهد که در شهر نبطیه در جنوب لبنان مشغول قمه‌زنی هستند.

تابلوی مؤسسه بیت الهدی ـ مرکز فروش لوازم حجاج در شهر نبطیه ـ و تابلوهای دیگر به زبان عربی نیز در زمینه تصویر کاملاً مشهود است.

جعل تصاویر از شیوه‌های قدیمی منافقین برای فریب افکار بوده است. پیش از این، گروهک تروریستی منافقین برای تحریک احساسات مردم و توجیه جمع‌آوری کمک‌های مالی در اروپا ـ که از سوی خود منافقین «گدایی شرافتمندانه» خوانده می‌شود ـ با جعل عکس‌هایی از کتاب «کودک، ایمان، رهایی»، مدعی شده بود که والدین این کودکان به دست حکومت ایران اعدام شده‌اند. این در حالی است که کتاب یاد شده در بردارنده شکار لحظاتی از زندگی کودکان نقاط مختلف ایران توسط عکاسان صاحب نام کشورمان است که از سوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است. برخی عکس‌های این کتاب، پیش از آن در نشریات کشور از جمله روی جلد مجله «اطلاعات هفتگی» نیز به چاپ رسیده بود.

چند سال پیش نیز گروهک منافقین با انتشار گسترده عکس بازدید سید محمد خاتمی ـ رییس‌جمهور وقت کشورمان ـ از موزه عبرت در سایت‌های عربی، صحنه‌های بازسازی شده شکنجه نیروهای انقلابی توسط ساواک را شکنجه اسرای عراقی در ایران عنوان کرده بود. جالب آنکه خبرسازیهای سازمان منافقین در رسانه های رسمی غربی بعنوان خبر قطعی پوشش داده می شود که از جمله خبرگزاریهایی که در این مورد خبر سازمان منافقین را پوشش دادند ، می توان به خبرگزاری فرانس 24 متعلق به فرانسه اشاره نمود.

/ 9 نظر / 7 بازدید
بودن

سلام روز به روز چهره حکومت چهره حقیقی خودش رو نشون می ده.سو ء استفاده از احساسات مذهبی مردم و جریحه دار کردن اون، به گلوله بستن و زیر گرفتن و... به جاهای بدی رسیدن ابوذر...

حسین (چاوز)

وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ

علی

ای بابا، من هم یه روزی دنبال دروغ های این جنبش به اصطلاح سبز و سران آن میگشتم تا به بعضی از رفقا ثابت کنم که همه ادعاهاشون درست نیست و راست و دروغ قاطی شده .... الان با این جریان سیل آسای دروغ و نیرنگ از سوی جماعت باقیمانده آنها و حامیان بیگانه شون، اونها هستند که دنبال چند تا حرف راست میگردن تا ثابت کنند که همه حرفهاشون هم دورغ نیست!!

بودن

سلام سو ء استفاده از احساسات مذهبی مردم و جریحه دار کردن اون، به گلوله بستن و زیر گرفتن و... ادعای خیلی قدیمیه؟!! اینا که مال روز عاشوراس! ساندیس هم دوای دردشون نمیشه! خودت آینده رو مشاهده کن.

بودن

راستی، واسه پست "وبازهم" بد نیست که به عکسهایی که از خود خبرگزاریهای دولتی از خانمهای بدحجاب منتشر شده نگاهی بکنی تا بدونی که از عوامل حکومتی هم از اونا استفاده می کنن.

بودن

سلام جوابی هر چند خیلی دیر: 1- ادعا؟! فیلماشون که هست. 2- منظور از آینده همین امروز نیست! 3- وقتی چیزی واسه جواب نداری خب بایدم اینجوری بگی.

بودن

1- منظورم سو’ استفاده حکومت از خانمهای بد حجاب بود. 2- آره تک دونه! همش برنامه ریزی شده بود. 3- بازم میگم چون متوجه نشدی. منظور سو’ استفاده حکومت از خانمهای بدحجابیه که تحت عنوان امنیت اجتماعی چه برخورد هایی که باهاشون نداشت.

بودن

سلام اینجوری دلت رو خوش کن! خب بایدم بمونی! چون باور نمی کنی. همون طور که انقلاب به تدریج رخ داد و حکومت پهلوی رو سرنگون کرد این حکومت هم سرنگون خواهد شد. به قول معروف دیر و زود داره،سوخت و سوز نداره. حالا فهمیدی؟