خانواده ی زن بی حجاب، مایه خنده ی فرشتگان آسمان

یکی از لحظاتی که فرشتگان الهی می خندند، زمانی است که زن بدحجاب و بی حجابی می میرد و بستگانش او را در قبر قرار می دهند و روی آن را با خِشت و گِل و خاک می پوشانند تا بدنش دیده نشود.

در آن هنگام فرشتگان می خندند و می گویند: تا وقتی که جوان بود و با اندام خود هر کسی را تحریک می کرد و به گناه می انداخت پدر، برادر، شوهرش از خود غیرتی نشان نمی دادند و او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند، او را می پوشانند!

/ 3 نظر / 519 بازدید
سایت جامع مهرخدا

با عرض سلام خدمت مدیریت محترم.سایت خوبی داری مطالبش هم زیباس در کل نشون میده که روش کار میکنی. پیشنهاد میکنم سایتتون را در لینک باکس ما ثبت کنید تا شاهد افزایش بازدید خود باشید... ضمنا میتونید آخر هر هفته لینکتون رو تغییر بدید و لینک مطلب مورد نظرتون رو قرار بدید.بعدشم نیازی نیست که باکس مارو داخل سایتتون قرار بدید. فقط کافیه لینک مارو داخل سایتتون قرار بدید و لینک خودتون رو داخل لینک باکس ما قرار بدید.ضمنا لینک شما علاوه بر اینکه در صفحه اصلی سایت قرار میگیره در لینک باکس نیز قرار میگیره.فقط توی 1 دقیقه بازدید خودت رو افزایش بده. سایت فرهنگی مذهبی مهرخدا|mehrekhoda.ir برای تماس با ما میتوانید از طریق پست های الکترونیکی زیر باما تماس بگیرید. Mehrekhoda_ir@yahoo.com Mehrekhoda.ir@gmail.com

وب سایت عاشقان ظهور مهدی عج

با عرض سلام شما لینک شدید ودر پست لینکستان سایت ما به ادرس www.ashganmahdi.ir/post/3 به ما شماره 80 ثبت شدید لطفا ما را نیز لینک کنید با تشکر.