همدلی ،‌همکلامی و همراهی مسئولين

بسم الله .

نمادی از همراهی مسئولين از همه جناحها و رويکردها : همه حسينی مسلک .

 

احمدی‌نژاد: همه‌ قله‌های بلند را فتح می‌كنیم .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

قلب ملت ایران با عشق نسبت به امام حسین(ع) و مكتب حسینی می‌تپد، انقلاباسلامی ایران نیز با همان هدف و از همان جنس بود و نهایت به آزادی و آزادگی جمهوریاسلامی ایران - كه به عنوان تنها راه نجات و راهنمای همیشه مطرح است - منتهی شد.

رییس‌جمهور خاطرنشان كرد كه انقلاب اسلامی ایران با هدف قیام حسینی و جنس حركتعاشورایی بود و در نهایت به آزادی و آزادگی جمهوری اسلامی ایران منتهی شد.

دكتر محمود احمدی‌نژاد همزمان با عاشورای حسینی با حضور دربارگاه حضرت عبدالعظیم حسنی در مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) ویاران باوفایش شركت كرد.  وی در جمع خبرنگاران با بیان این كه قیام انقلاب اسلامی دنباله‌ی نهضت عاشوراییو درس گرفته از نهضت حسینی است، گفت: پیروی از ویژگی‌های ارزشی، فكری و اهداف وآرمان‌های نهضت عاشورایی در انقلاب ملت ایران ما را به نهضت حسینی پیوند زده است.

 

وی گفت: قلب ملت ایران با عشق نسبت به امام حسین(ع) و مكتب حسینی می‌تپد، انقلاباسلامی ایران نیز با همان هدف و از همان جنس بود و نهایت به آزادی و آزادگی جمهوریاسلامی ایران - كه به عنوان تنها راه نجات و راهنمای همیشه مطرح است - منتهی شد.

 

احمدی‌نژاد در ادامه با بیان این كه سرنوشت محتوم دشمنان اسلام چیزی جز نكبت،ننگ و نابودی نیست، خاطرنشان كرد: ملت ایران با مكتب حسینی همه‌ی قله‌های بلند رافتح می‌كند. وی از خداوند متعال برای ملت ایران عزت و سلامت روزافزون مسالت كرد و گفت: منروزهای پیروزی و عزت بیشتر ایران را می‌بینم و انشاءالله امام حسین (ع) و امام زمان (عج) نگهدار ملت ایران باشد و این ملت همچنان عزیز و پایدار بماند. وی انقلاب اسلامی را ناشی از فرهنگ حسینی دانست و افزود: عزت و شرف ما در گروفرهنگ حسینی است.

 

رفسنجانی: تاکنون مزاحمتی برای غرب نداشته‌ایم، اما این شرایط ثابتنخواهد ماند... نمی‏فهمند با این کار رگ‌ها‌ی خود را قطع می‏کنند .

... مسلمانان به عقایدشان بیشتر از اینکه به آن فکر کنید پایبند هستند و هیچ مسلمانی درجهان نیست که  از توهین به  پیامبر خشمگین نشود ... چقدر بی عقلی می‏توانددر انجام این کارها وجود داشته باشد. این افراد اسم چنین کارهایی را هم آزادیمی‏گذارند، اگر در آزادی امکان دارد که به یک چهارم جمعیت جهان توهین کنید، این آزادی را همبرای فرد فرد مسلمانان قائل شوید که بر شما فشار آورند.

در صورتی که پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل حتی در مقام گزارش عبورکند، آمریکا و اروپا اشتباه بزرگی مرتکب شده اند، زیرا در شرایط فعلی ما مزاحمتیبرای کسی نداریم، اما اگر اینگونه برخورد کنند مسائل شکل دیگری به خود می‏گیرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام سخنران خطبه‌ها‌ی این هفته نماز جمعهتهران با بیان این مطلب اظهار داشت: ظلمی فاحش تراز اینکه ما را از دستیابی به حقبین المللی  محروم کنند نیست. ما چیزی فراتر از حق خود نمی‏خواهیم، اما آمریکا واروپا شرایطی را فراهم کرده اند که همه چشم‌ها‌ به وین و شورای حکام دوخته اند کهآنان چه تصمیمی خواهند گرفت.

 

وی افزود: پنج قدرت جهانی که می‏توانند با استفاده از حق وتو هر تصمیمی را درشورای امنیت وتو کنند اگر چنین ظلم و بی عدالتی از خود نشان دهند و چنین اقدامی رادر تاریخ ثبت کنند چه انتظاری دارند مردم در آینده به این مجمع بین اللملی اعتمادکنند زیرا اگر اعتماد نباشد زنجیره امنیت جهانی از هم می‏پاشد. هاشمی رفسنجانی با تاکید بر این که طرفهای غربی نباید این ظلم را مرتکب شونداظهار کرد: اگر هم این ظلم را مرتکب شدند گمان نکنند فایده این اقدام را خواهندبرد. حداوند این ملت را که 50 سال در حال میارزه بوده است و شهید داده تنها نخواهدگذاشت.

 

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: دنیای اسلام در سایه انقلاب اسلامی راه خودرا پیدا خواهد کرد و دشمنان آن چه همکاری کنند و چه همکاری نکنند دنیای اسلام ازراهی که وارد شده برنمی گردد و دنیا باید بپذیرد یک چهارم جمعیت دنیا حق دارد درمسائل جهانی حضور داشته باشد.

 

هاشمی رفسنجانی همچنین در خطبه اول نماز جمعه تهران با اشاره به قیام امام حسین (ع)، حادثه روز عاشورا را یک قطعه تاریخی بی نظیر در تاریخ بشریت و در تاریخ اسلام

/ 2 نظر / 10 بازدید
پاسداران

بسم الله . فلفل نبين چه ريزه درشتاشو سوا کن ! فعلا که همين ۱۶۰ سانتی شک همه تونو در آورده ! اين حرفها رو به رجايی هم می زديد ! با شکنجه تو ساواک هم نتونستيد از پس امثال رجايی بربياييد . اشکتان درآمده . گريه نکن. از پس احمدی نژاد هم بر نمی آييد ! :)) وقت کردی يک نگاهی به حرفهای سزار اطلاعاتی آمريکا بيانداز ! :))

پاسداران

بسم الله . يک سئوال ديگه. تو تو حموم چيکار می کردی که ببينی ديگران چه می کنند يا نمی کنند ؟ البته من اين احتمال را منتفی می دانم . احتمال ديگر ، براساس ‌اين است که کافر همه را به کيش خود داند ! :))