صهیونیست ترسو چطوری؟ کجایی؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید یک صهیونیست اخمخ که آی دی من را داشت ،‌ درست دو روز پیش از آغاز تجاوز زمینی اسرائیل سفاک به غزه بناگاه در چت بزبان انگلیسی سراغ من آمد و یادم نیست که بحث را از کجا شروع کرد. اما یادم هست که دقیقا روی چه نکاتی تاکید داشت و چه نکاتی برایش دردآور بود.

او می گفت که : به لبنان تخریب شده نگاه کن

من هم به او گفتم من فعلا نگاهم روی مرکاواهای منهدم شده است

این خیلی اذیتش کرد.بشدت روی آدم کشی و سگ صفتی خودش تاکید می کرد. اما وقتی یاد مرکاواهای پنچر شده و کف آفتاب دیده می افتاد لال می شد. یادم هست وقتی فهمیدم فارسی متوجه می شود ،‌ خوشحال شدم و فشار خیلی بیشتری به او وارد شد. بطوری که دائم می گفت : End of conversation اما من به او گفتم بازی ما و شا همیشه اینگونه بوده . شروع با شما بوده اما پایان از سوی شما نبوده است.

چیز دیگری که واقعا برای او دردناک بود این بود که از او پرسیدم زندگی زیر صدای دائمی آژیر حمله هوایی چطور است ؟ خیلی سوخت. برای اینکه کم نیاورد گفت خوب است. گفتم حالا که لذت می بری ، ما مسلمانها هم برای اینکه دائما در عیش باشی و لذت ببری ، برای بصدا درآوردن دائمی صدای آژیر حمله موشکی آماده هستیم .

این حرفها خیلی اذیتش کرد.

برای من خیلی چیز ها لو رفت.

به برادران حماس هم می گویم : با فشار هرچه تمام تر ، تمامی شهرکهای مسکونی رژیم اشغالگر قدس را هرچه محکمتر بکوبید. مانند شهرک عسقلان که موجب فرار تمامی ساکنان آن شد. به افراد آنها اجازه فرار ندهید. راهبرد اسرائیل این است که پیش خود گفته آنقدر می کوبم که یا تسلیم شوند ، یا همه کشته شوند یا اسیرشان کنم . مقاومت عادی شما فقط او را متوقف می کند و البته این باعث می شود شما زمان بیشتری برای کوبیدن مناطق مسکونی آنها داشته باشید. بدون شک ، این نقطه شکننده اسرائیل است. بدون شک . تردید نکنید. بر حجم آتش موشکی خود بیافزایید. مناطقی را که دارای بیشترین تمرکز جمعیتی است با قدرت هرچه بیشتر بکوبید. حجم آتش خیلی مهم است.

فشار بر شهرک های صهیونیست نشین ، اسرائیل را به زانو در می آورد. نقطه ضعف اسرائیل همین است. شمشیر را تا انتها در نقطه ضعفش فرو کنید و بچرخانید.اسرائیلی ها نباید حتی یک شب را بدون صدای آژیر بگذرانند. آرام آرام برد موشکها را تا دیمونا بالا ببرید. بگذارید اسرائیل بداند وعده سید حسن نصرالله اجرا شدنی است.

در پناه خداوند متعال و به یاری اباالفضل العباس علمدار دشت کربلا پیروز هستید.

راستی. کشته شدن معاون دوم تیپ ویژه گولانی و زخمی شدن فرمانده آن را به صهیونیست های ترسو هدیه می کنم.

/ 3 نظر / 21 بازدید
PRIDE ZION

پیروزی سعد حریری تقدیم به تو

pride zion

پس ترس چرا من رو پابلیش نمیکنی؟