آخر تا کی منافق بودن ؟

من برای اینکه کسی این چیزها را یادش نرود عینا کل مطالب جوابیه خودم را مجددا نقل می کنم . اما قبلش می خواهم یک چیزی را تذکر بدهم .

بعضی ها تابحال سه بار گول درخشان را خورده اند.

۱- آن بار که فکر می کردند کسی نمی تواند پاسخ او را بدهد و او یکه تاز میدان قلم اینترنتی است . این ، دقیقا القاء ضد انقلاب بود. ضد انقلاب میخواست ما اینگونه فکر کنیم .

۲- آن بار که فکر کردند او وجود بی اهمیتی است و باید که به او بی توجهی کرد. این هم ، دقیقا القاء ضد انقلاب بود. ضد انقلاب میخواست ما اینگونه فکر کنیم .

۳- آن هنگام که فکر کرده اند حسین درخشان حزب اللهی شده است ! این هم ، دقیقا القاء ضد انقلاب بود. ضد انقلاب میخواست ما اینگونه فکر کنیم . جالب آنکه این بار هیچ دلیل و مدرکی چز چند خط دفاع کاملا حیله گرانه از اسلام و انقلاب مشاهده نمی شود.

بروشنی ، داد و فریاد صوری لایه های اصلی ضد انقلاب در رد کردن حسین درخشان ، برای نفوذ دادن او به درون جمع مذهبی ها و اصولگرا ها است و هیهات که فرزندان خمینی دست کفار را نخوانند.

******

بسم الله .

حسین درخشان ، در وبلاگش طی مطلبی سعی کرده است تا با استخدام ادبیاتی متفاوت از فضای عمومی وبلاگش پاسخی به دیدگاه من نسبت به خودش داده باشد. برای اینکار بخشهایی از یک مکالمه ایمیلی را که بین خودم و خودش حادث شده -  بدون آنکه آن را بشکل کامل منتقل کند یا جوابهای خودش را که منظور من را روشن تر می کند بیاورد - روی وبلاگ آورده و جوابهایی فقط به چند پاراگراف از جملات من داده . ضرورت دارد که بگویم تاریخ این گفتگوی ایمیلی که توسط خودش شروع شده بود بیش از یکماه پیش است .

من از همه مطالب عبور می کنم و فقط یک مبحث را روشن تر می کنم . زیرا وقتم بسیار کم شده و ضرورت دارد که به اختصار بنویسم .

حسین خان درخشان . قبول داری که تغییر ادبیات انقلابی به ادبیات غیر انقلابی همان چیزی است که غرب می خواهد و آیا این همان چیزی نیست که شما در حقیقت بدنبال آن هستی؟‌ اگر می گویی نیستی ،‌ بگو تا نشانه هایش را نشانت بدهم. همه درد ما همین است که امثال تو میخواهید اسلام ناب آمریکایی را جانشین اسلام ناب محمدی که خمینی به ما آموخت بکنید و این ، یعنی براندازی آرام در قالب تهاجم استراتژیک فرهنگی .

ضمنا چون گفتید که هرگز به اهلبیت علیهم السلام - توهین نکرده اید شما را به آن بخش از آرشیو وبلاگت رجوع می دهم که در آن یک هنرپیشه فاسد زن غربی را با نام بانوی دو عالم خطاب کرده ای. البته جای دیگری نیز به ساحت ربوبی و حضرت حجت ابن الحسن العسگری هم جسارت کردی. توهینت به خدا و امام عصر (عج) کجا بود؟ ‌آنجا که از طرف خدا با قریحه ء ناب ! طنز ! نوشتی که ظهور حضرت حجت بدلیل مشکل فنی ! عقب افتاده ! .

تو هنوز روی صفحه اول وبلاگت لینک شکستن فیلترینگ را حفظ کرده ای و آلودگی های فرهنگی از کنار وبلاگت می ریزد و آنوقت می گویی اسلام ناب محمدی که خمینی مروج آن بود مورد پسند تو است؟‌ چگونه کسی می تواند گول این جملات را بخورد ؟

پی نوشت :

- در وبلاگ حسین درخشان دنبال ترویج مشروبات الکلی نگردید. این که زندگی اپوزیسیون خارج از کشور است. در وبلاگ حسین درخشان رد زیر سئوال برده شدن کل انقلاب اسلامی تا ابتدای روی کار آمدن دولت آقای رفسنجانی را بیابید. براحتی در پست قبلیش - رادیو گفتگو - می توانید این را ببینید. آن تیمی که با حسین درخشان کار می کند ُ‌یا گول وی را خورده ، یا مطابق آنچه که من حدس می زنم ،‌وی را برای نفوذ به لایه های حزب اللهی آماده می کند.

- بروید و مطلب اخیر گل آراء‌حمزه ، دوست و همراه حسین درخشان در خارج از کشور را بخوانید.بخشی از آن را نقل می کنم :

...۴- حسین غربزده است و در برابر غربی ها حقارت نشون میده. البته بلده که چه جور جلوی ایرانی ها خودشو ضد موبور و اینها جلوه بده اما شخصا هنوز فکر میکنه که باید غربی تر شد تا بهتر شد. اون لهجه افتضاح انگلیسی اش هم یک نمونه خوب از این غربزده بودنه که چطور سعی میکنه با لهجه انگلیسی انگلیسی رو حرف بزنه و ژست بگیره. انگار که اگه حرفهاشو با اون لهجه بزنه، شنوندگان بیشتری در بین انگلیسی جماعت پیدا میکنه۶- حسین در آخر کار طرفدار دمکراسی و اصلاحات و ضد ولایت فقیه در ایران هستش. شما توی بلاگ های حسین رو بگردین و ببینین کجای این بلاگ ها از سیستم حکومتی ایران دفاع تئوریک کرده... ۷- جار و جنجالهای حسین مقدار زیادیش برای جلب توجه و سعود پله های ترقی سیاسی در ایرانه. حسین با اینکه مواضع سیاسی بهتری نسبت به اکثر ایرانی ها داره، اما طمع راه انداختن دم و دستگاه داخل ایران و رئیس شدن و نماینده مجلس شدن رو هم شدیدا در سر داره...

* من فقط برای بعضی ها که روزی گول این آدم را خوردند و لینک آن چلغوز ملغوزش رو گذاشتند متاسفم . خدا را شکر که همه چیز روشن شد.

* حسین درخشان تا امروز صبح ( ۵ شنبه ) هیچ جوابی نه در ایمیل و نه در وبلاگ به این مطلب کوچک نداشته است . فقط طی یک ایمیل کوتاه نوشته است که :

؛ لحن جوابت خیلی  ناجوانمردانه بود. انگار که بخاطر اینکه کسی بهت ایراد نگیره که با حسین درخشان صمیمی شدی اومدی و چهارتا لگد اضافی هم زدی. ولی خب، اصل حرفت رو من میگیرم و به اون جواب میدم. نه به لحن تفرعن آمیزت .

بنده هم جواب داده ام :

بسم الله .
من متن ایمیل ها را می تونم منتشر کنم تا مشکل لحنت حل شه . از اولین ایمیل تا حالا. خویه ؟ من تغییری تو لحنم ندادم . از ابتدا تا حالا. وبلاگم سند.

مظلوم نمایی چرا ؟ متنی که نوشته بودی متنی که مال تو باشد نبود. این لحن ، لحن عمومی وبلاگت نیست. الزاما منظورم نویسنده اش نیست. منظورم جهت گیری آن است. . پست قبلیت و پست جدیدت علیه دکتر مظفر وزیر آموزش و پرورش خاتمی که بعد از او حلقه پرورشی را از آموزش و پرورش حذف کردند تو را معرفی می کند. نه آنچه که در مورد مباحث بین من و خودت نوشتی. .
 
ضمنا :
تفرعن یعنی خود پرستی. یعنی مانند فرعون بودن !
ترکیب لفظی تفرعن آمیز بی معنا می شود
خود لفظ اول هم بی جا بود. .
یا حق.

* برای شناخت بهتر حسین درخشان همین پست جدیدش علیه دکتر مظفر کافیست

* مطالب جدید گل آرا حمزه در مورد درخشان را هم بخونید.

/ 6 نظر / 49 بازدید
امین شیخی

تا کی باید بزنیم تو سرو کله ی هم !!؟ چون زده بوده ی نظرشما! نظرمان را گفتیم ها!

علی

سلام...شما مثل اینکه نمی خوای از حسین درخشانو کنار بزاری ؟ ... خجالت نمی کشی که این همه بهش گیر دادی ؟! اونم که نمی تونه بهت چیزی بگه ؟! فی امان الله ... به امید دیدار

سولدوز

عزل مدير كل اوقاف استان درس عبرتی برای ديگران! http://www.suldoz.blogfa.com/post-527.aspx نظر سنجی انتخابات رياست جمهوری دهم http://www.suldoz.blogfa.com/post-615.aspx مدیری که حتی یک ساعت پشت میز مدیريت ننشست(1) http://suldoz.blogfa.com/post-627.aspx سولدوز

حمید

شما دیگه چرا دروغ ؟ تو هر پستش که یه عالمه کامنت داره!

یه بنده خدا

آقا تا کی توهم توطئه؟ تا کی تهمت؟ تا کی تک صدایی؟ جمع کنید تو رو خدا

ایرانی

جمع کن مفت خور خایه مال وطن فروش عرب صفت درغگوهای پست خونخوار در مورد شما مردم اینجوری فکر میکنند نه آونی که تو تلویزیون میگید.