با چند کامنت و لینک ، گروه جریان انحرافی ساکت شد !

چند وقتی بود عضو پایگاه اجتماعی افسران جوان جنگ نرم شده ام . اما وقت نمی کردم وارد شوم. امروز سرکی کشیدم و چند مطلبی فرستادم . البته هنوز حالت سرگرمی دارد و بیشترین کاربردش هم افزایی است. اما لابلای مرور کردنها و پیدا کردن برخی ایرادات و به نظر رسیدن برخی پیشنهادات ، به صفحه ای بر خوردم که بنظر می رسید توسط یکی از دوستان علاقمند به جریان انحرافی ایجاد شده .

عضو شدم .

یک مطلب فرستادم . فقط یک مطلب

موج امتیازات منفی شروع شد. از علت پرسیدم . دو سه نظری نوشتند. دو سه نظر را جواب دادم .

ساکت شدند.

امتیاز منفی ها متوقف شد.

چند لینک دیگر در نقد جریان آنجا منتشر کردم .

نهایتا کل فعالیت گروه فعلا متوقف شده :))

اینم تصاویرش.حیرت انگیز است.

 بنظرم بهترین روش تعامل با موضوع جریان انحرافی همینه 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

تصاویر اول : وضع مطلب در گروه :

تصاویر را جداگانه باز کنید تا دقیقا متوجه ماجرا بشوید

 

 

تصاویر دوم: تاثیر مطالب من در فعالیت کل گروه !!!

گروه عملا تعطیل شد !

 

اگر خوب دقت کنید ، می بینید که بعد از مطلب من تحت عنوان "یک سئوال از آقای احمدی نژاد" ، یک مطلب دیگر توسط مدیر گروه ارسال شد ، اما بعد از آنکه من چند مطلب دیگر فرستادم ، کل فعالیت گروه بناگاه تعطیل شد !!!

جالب اونکه ، مطلب یک سئوال از آقای احمدی نژاد در صفحات آزاد افسران هم منتشر شد که با استقبال مخاطبان مواجه شده . اگه لازم شد تصاویر اون رو هم میگذارم.

/ 6 نظر / 18 بازدید
احسان

بهت برنخوره اما خیلی جوگیری ابوذر جان!

وارث

بهتون تبریک میگم که اینطوری مانع فعالیت گروه شدید. ولی خب فردا دوباره به این گروه سربزنید شاید چیزهای جدیدتری دیدید. در مورد برگزیده شدن مطلب هم خیلی خوشحال نباشید چون احتمالا خیلی ها نخوندن مطلبتون رو و فقط به تیتر نگاه کردن. شایدم عده ای مثل من به اشتباه به جای دیگه روی منفی کلیک کنن دستشون تکون خورده و رفته روی مثبت. ولی سعی کنید به جای اینکه ابراز علاقه کنید به سپاه پاسداران گاهی هم به صحبتهای امام خامنه ای در مورد مسائل مربوط به رئیس جمهور دقت کنید و گرفتار این فضای بی بند و باری سیاسی علیه دولت نشید. موفق و موفق باشید زیر سایه اقا امام زمان و در رکاب امام خامنه ای

مينا

خب جريان انحرافي از خودتون جدا شدن. زبون هم رو خوب بلديد يه بار يكي شما رو ساكت ميكنه يه بار شما اونها رو. از فتنه چه خبر؟

حمید

کار خودت رو کردی... به علت توهین امین 71 رو 3 روز تعلیق کردند تو افسران

احسنت