درباره ی آقای فیلترینگ (نریمان غریب) : کشف حد مشترک -1

آقای فیلترینگ ، نریمان غریب Nariman gharib یا هرچی که اسمش هست، کسیه که الان در وبلاگ خودش یک خود رهبری بینی شدیدی در پیگیری موضوعات فیلترینگ حس می کنه. این کار رو قبلا آقای امیرمیرمیرانی یا همان جادی خودمان انجام می داد و به قول خودش خیلی خط مقدمی می رفت !

من یک چیزی رو فهمیدم که میخام اینجا بازش کنم . میخام ببینم ، وقتی نریمان غریب از فیلترشدن سایتها حرف می زنه ، دقیقا منظورش چه تیپ سایتهاییه و اگه با سیاستهایی در فیلترینگ مخالفت می کنه ، چه نوع سیاستهایی رو میگه . درد نریمان غریب چیه و آیا هیچ نیروی خودی انقلاب اسلامی واقعی کوچکترین فصل و حد مشترکی با او داره یا نه .

از درون برخی از محتوای منتشره توسط خودش میشه اینها رو درک کرد. نریمان غریب ، آقای فیلترینگ است ، چون در وبلاگش خودش شدیدترین کنترل امنیتی و سانسور محتوایی را برقرار کرده و اجازه درج کامنت نمی دهد. چنین کسی حق ندارد در مورد دیگران حتی کلمه ای حرف بزند. این ترسو می ترسد دستش رو شود. اشکال ندارد. بهترین روش در مقابل چنین آدمی ، حمله است. و چه حمله ای بهتر از استفاده از اقدامات خود فرد :

این شما و این آقای فیلترینگ ، بدون سانسور :

1- نریمان غریب ، "کل مدافعان نظام در فضای مجازی" را هدف قرار می دهد :

اگر توجه کنید ، در این عکس ، نریمان غریب تصویری از نخستین گردهمایی مجمع فرا (مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی) را منتشر کرده و کلمه ای را که فقط به خودش می توان گفت ، به آنها نسبت داده . فصل مشترک این افرادی که مورد حمله ی نریمان هستند زیاد است : حضور در نهادهای حاکمیتی ، قرارداشتن در مصادر انتصابی ، اتصال به بدنه ی نظام و فصل مشترکهایی در مورد معیارهای کلی فضای فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مبتنی بر افق و طراز انقلاب اسلامی. پس وقتی نریمان غریب تمرکز را فقط روی یک نفر می برد ، این یک فریب است. این کار نریمان یک "برندسازی" برای ادامه ی کار است. والا آنچه که مورد هدف اوست، تمامی کسانی است که در دغدغه های اینگونه ، رویکرد مشترک داشته باشند.

اگر از سوی نریمان غریب مورد هدف قرار نگرفته اید ، باید کمی نگران شوید. شاید در جبهه ی انقلاب اسلامی سلاحتان را به سمت دشمن نریمان گرفته اید. شاید هم جبهه را گم کرده اید. یک جای کار ایراد دارد. بسرعت نقشه را پهن کنید و قطب نما " کلمات رهبری " را جلویتان بگذارید. چه شده . کجایید . چه می کنید. به این سئوالات پاسخ دهید. مشکل حل می شود.

در مورد وضعیت روحی و روانی آقای فیلترینگ ( نریمان غریب ) قبلاً نوشتم . حالا در مورد مواضع علنی او، شماره های بعدی را هم بخوانید...

پی نوشت :

آقا من خالصانه ، از دوست آقای فیلترینگ ، یعنی آقای اریک اشمیت ، بواسطه ی همکاری صمیمانه ای که اسکریپتهای سئوی گوگل با من علیه آقای فیلترینگ یعنی نریمان غریب دارند تشکر می کنم . رسماً کنترل داده ی در فضای رسانه ی دیجیتال جهانی یعنی اینترنتی در مورد استرینگ نریمان غریب در کنترل وبلاگ من قرار گرفته . خب، چه اشکالی دارد ؟ چیزی که عوض دارد گله ندارد. حالا تو هرچی من کامنت مبیذارم سانسور کن هی کامنت های من رو حذف کن ، من هم کاری می کنم کسی در اینترنت چیزی در مورد تو جز آنچه که من بنویسم نداند. خوبه :) اگر تو فکر می کنی در مورد یک بچه مسلمان ورودی گوگل را کنترل کرده ای ( و این چقدر برای تو مهم و با ارزش است ) حالا می بینی که ورودی گوگل در مورد خودت در کنترل من است :)) بازهم فیلترکن . بازهم سانسور کن. تا می تونی جلوی آزادی اطلاعات و نشر رو بیگیر . بازم کامنتهای من رو حذف کن نذار کسی ببینه . مثال مثل تو توی دنیای فناوری اطلاعات کم نبوده .

بازهم تشکر می کنم D:

 

/ 0 نظر / 17 بازدید