درگيري نظامی نيم ساعته 12 سرباز آمريكايي با يك گربه‌ي عراقي (!)

دوازده سرباز آمريکايی بمدت پانزده دقيقه بسوی يک گربه عراقی شليک کردند !

داری سیبلو ! خلاصه آره ...!درگيري نظامي 12 سرباز آمريكايي با يك گربه‌ي عراقي (!) در منطقه‌ي خالديه، انعكاس گسترده‌اي را در رسانه‌هاي عربي جهان داشت. به گزارش ايسنا به نقل از پايگاه اينترنتي المحيط، سربازان يك كاروان نظامي آمريكايي متشكل از 12 تن و دو دستگاه خودروي نظامي از نوع «همر» در حالي كه از منطقه‌ي خالديه در حال عبور بودند، با شنيدن صداهايي از يك بشكه‌ي بزرگ در نزديكي خود به سرعت سنگرگيري كردند و بيش از 15 دقيقه به سوي هدف مشكوك شليك كردند.

اين سربازان آمريكايي كه گمان مي‌كردند در اين بشكه يك عامل انتحاري با مقادير زيادي مواد منفجره وجود دارد، حتي پس از آن كه ميزان زيادي از ذخيره‌ي سلاح خود را به سوي اين بشكه خالي كردند، حاضر به بررسي محتواي داخل بشكه نشدند.

پايگاه المحيط نوشت، پس از گذشت نيم ساعت سربازان‌ آمريكايي كه به شدت وحشت كرده بودند، سرانجام يك شهروند عراقي را كه در حال گذر از آن منطقه بود، با تهديد مجبور كردند محتواي داخل بشكه را ببيند و سرانجام مشخص شد عامل انتحاري كه آمريكايي‌ها را به وحشت انداخته بود، يك گربه بود!

اين پايگاه نوشت: ميزان ترس و نگراني سربازان آمريكايي از عمليات مقاومت و عمليات انتحاري عامل اصلي وقوع اين حادثه‌ي طنز بوده است كه در رسانه‌هاي عربي انعكاس گسترده داشته است.

/ 0 نظر / 6 بازدید