انهدام شبکه جاسوسی اسرائيل در لبـنان

بسم الله

روزنامه لبنانی «السفیر» به نقل از سازمان قضایی نظامی این كشور از كشف شبكه جاسوسی رژیم صهیونیستی در این كشور خبر داد.

روزنامه السفیر در شماره روز سه‌شنبه خود به نقل از منابع نزدیك به سازمان قضایی لبنان نوشت: «برخی عناصر این شبكه جاسوسی پیش از این به اتهام همكاری با اسراییل بازداشت شده بودند كه پس از گذراندن مدت محكومیت خود بار دیگر همكاری با این رژیم را با هدف ضربه زدن به منافع ملی لبنان، از سرگرفتند.»
به نوشته این روزنامه، مزدوران اسراییلی شبكه جدیدی را راه اندازی و اقدام به برقراری تماس با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی«موساد» كردند اما به وسیله سازمان امنیتی لبنان شناسایی و دستگیر شدند.
بر پایه این گزارش، این شبكه با هدف زیر نظر گرفتن فعالیت‌های حزب‌الله لبنان، مكان‌های رفت‌و‌آمد مقام‌های این حزب و شناسایی مراكز آموزش نظامی مقاومت اسلامی حزب‌الله، به جمع آوری اطلاعات می‌پرداخت.

/ 2 نظر / 5 بازدید
al zarghavi

سلام/ حزب الله بهترين جنبش سياسی و نظامی در جهان اسلام است به خصوص شاخه لبنانی آن که عملکردش به نسبت عرب های مفتخور به مراتب بهتر بود و به فرار اسرائيل از لبنان منجر شد. در حالی که مصر / سوريه و اردن با آن ارتش کذائی خود مرتبا سر افکندگی به بار می آوردند.

al zarghavi

راستی برادر به نظرت بهتر نيست که حماس و جهاد اسلامی هم برای اتحاد بيشتر در جهان اسلام گروهی به نام حزب الله فلسطين تشکيل دهند؟ من که فکر می کنم خيلی عالی باشه.