اوقاتی که فراموش نشوند...

بسم الله .

حداقل از خودم بعيد می دانشتم اين مناسبت ها را فراموش کنم ...

 

دانشجوی شهید شهید سید محمد حسین علم الهدیشانردهم ديماه ،‌سالـروز حماسه هويزه به فرماندهی شهيد سيد محمد حسين علم الهدی در سال ۱۳۵۹ است . اگر يادتان باشد و بايد که باشد ، هويزه همان شهری است که صدام دوبار بطور کامل آن را با خاک يکسان کرد و يکبار هم آستان قدس روضی آن را بازسازی نمود. شهيد سيد محمد حسين علم الهدی دانشجويی بود که فرماندهی سپـاه هويزه را بر عهده داشت و با مابقی همرزمان دانشجوی خود ،‌تا نفر آخر مقاومت کردند وتانکهای عراقی از روی جنازه آنها عبور کردند . شرح کامل ماجرا را می توانيد در سايت آوينی بخوانيد

اين روز سالگرد شهادت امير شهيد سرلشکر منصور ستاری نيز هست . امیر سرلشکر شهید منصور ستاری خواص: متولد ۱۳۲۷روستای ولی آباد از توابع ورامین متولد و پس از پایان تحصیلات در سال ۱۳۴۵با درجه ستوان دومی به  نیروی هوائی پیوست  دوره فامیتر کنترل رادارهای متحرک را در آمریکا سپری کرد در سال ۱۳۵۱به عنوان افسر کنترل شکاری در ایستگاه های همدان و مدتی پس از آن در ایستگاه رادار آبادان مشغول به کار گردید . در سال ۱۳۶۲مسئولیت معاونت عملیاتی فرماندهی پدافند هوائی به او محول و در سال ۱۳۶۴به سمت معاونت طرح و برنامه نیروی هوائی منصوب شد  تاسیس دانشگاه علوم و فنون هوائی ( شهید ستاری فعلی) ، تاسیس هواپیما سازی اوج ، ساخت هواپیماهای پرستو ، و دها پروژه آفندی و پدافندی که امروزه نقش کاربردی در ارتش  دارند از آثار به جا مانده از آن شهید والا مقام می باشد . این شهید والا مقام در تاریخ ۱۵/۱۰/۱۳۷۳ به همراه جمعی از فرماندهان نیروی هوائی بر اثر سقوط  هواپیما در حوالی اصفهان به شهادت رسید .

۱۷ ديماه سالگرد کشف حجاب رضـاخانی هم هست. سال ۱۳۱۴ . به ياد اين روز لعنتی بر او و پسرش و خاندان پهلوی می فرستيم .

مقاله رشيدی مطلق عليه حضرت امام هم در همين روز - سال ۵۶- منتشر شد. دشمن انديشه ، از ديرباز اثر و قدرت قلم مسموم را می شناخت و بکار می گرفت . اما اين بار باعث تيشه خوردن به ريشه خودش شد.

قيام خونين مردم قم هم در ۱۹ دی پيش آمد .
۱۹ دی سالروز عمليات کربلای ۵ هم هست.
شهادت ميرزاتقی خان اميرکبير بدست خاندان قاجـار هم در روز ۲۰ دی خر داده است. شورايعـالی انقلاب فرهنگی هم در روز ۲۲ دی بفرمان حضرت امام (ره) تشکيل شد.

اين تاريخ ها نبايد از يادمان برود

/ 4 نظر / 6 بازدید
پاسداران

بسم الله . همانطور که گفتم ، وقتی می خواهيد به فکر من حمله کنيد داد از ارتداد خود می زنيد. می گويی :::: جدا چقدر آدم ضعیف و عاجزی هستی که وقتی جواب درست و حسابی نمیتونی بدی، پیام رو بکل پاک میکنی. اسم خودتو میذاری مرد؟ :::: حالا بايک جمله تو ، من مرد می شوم يا از مرد بودن ساقط می شوم ؟ بقول حضرت امام قدس سره : فکر می کنند که با يک کلمه ء متجدد لبخند می زنيم و با يک کلمه متحجر اخم می کنيم . اگر اين که ما در آنيم تحجر است پس ما متحجر ترينيم . کامنت بی اهيمت و ضررت را هم پاک کردم . چه فکر کردی ؟

پاسداران

بسم الله . جناب مرتد . توهين به اهلبيت بسرعت پاک می شود. نامش را هم دغل بودن بگذار . مثل اينکه اولين بارهايی است که به وبلاگ من می آيی . بدان که من در پاک کردن کامنتهای منحرف لحظه ای ترديد نمی کنم . بد نيست بروی و کامنت های آرشيو را بخوانی تا با روحيه من آشنا شوی.

امیر مرتد

ببین تو واقعا پررو هستی ها. فسقلی، تو بدون کوچکترین آشنایی با من به من تهمت آمریکا پرستی رو زدی، صرفا به «جرم» اینکه مثل تو و همپالکی های گمراه، دورو، متحجر و واپسگرای تو، عرب پرست نیستم. وای چه گناه کبیره ای !! ... مرد حسابی، از دید من ایرانی، که با ایرانی بودنم افتخار میکنم، تو و امثال تو، هیچ فرقی با اون ایرانی های گمراهی که در حسرت شهرفرنگ مسیوزن ندارید. اونا غربزده هستند، شما ها عربزده. فرقتون بیشتر از یک نقطه‌ی ناقابل نیست.