اینا؟

اینا شکنجه شدند ؟

با چی ؟

با قرصصصصص؟‌!!

کتک ؟

بی خوابی ؟

نیشگون ؟

قلقلک؟!؟!؟!؟!

با چی ؟

خب با چی ؟

... !

 

آره ! تو راست میگی ! :))

باشه !

آخه فکر شو کردی ، چقدر داری جا می مونی ، ‌با این حرفا ؟ ...

میگم حالا اگه اینا دارن بر اثر شکنجه (!!!!!!) این هه حرف می زنن ، شماها که شکنجه نشدین ، شدین ؟ بیاین حرفای اینا رو رد کنین دیگه ! خب بکنین دیگه ! خب د چرا وایسادین خب ؟

بابا !

دس ور دارین تو رو سر جدتون !

مثکه دنیا رو آب ببره شما ها رو خواب می بره !

/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بودن

سلام زیادی عصبانی شدی پسرجون! اگه از رهبر قاتلت بگم چی؟ در ضمن شوخی و جدیت هم که قاطیه!

تماشا

خطاب به بودن! که بودن نبودن این جور آدما مثل همه آخر زورتون رو هم بزنید بیشتر و بلند تر آبروتون میره[نیشخند] و اما خطاب به جناب آقای ابوذر دوست گرامیم تو سایتتون بعضی مواقع دیدم که کلی جواب اینا رو می دید من خودم به شخصه ترجیح می دم غیر از مواردی که اشکال منطقی (اگه داشته باشن )وارد می کنن بهشون جوابی ندم تو مسخره کردن کار اینا مثل همون اعراب جاهلی هست که به رسول خدا (ص) سنگ می زدن وقتی کمیت استدلالشون لنگ میشه دست به سنگ میشن اینا از جنس همون افرادی هستن که روبروی امام حسین (ع) وایستادن.....

حسنقلی

ای بابا!!!1 چرا حجاریان رو آزاد کردند؟ برادر تو یه چیزی بگو! تازه داشت از استخر استفاده می کرد و داشت برای اولین بار "تفکر" می کرد! نامردها چرا این همه امکانات خوب رو ازش گرفتید؟ چه گناهی کرده که باید از زندانی که نه توش شکنجه میشه نه تحت فشاره تازه کلی هم امکانات داره و برای تولید علم و تئوری محل خوبیه بیرونش کنند؟؟؟

بچه محل

اگه می‌دونستم اونقدر از نقد می‌ترسی که سیستم نظرخواهی رو که آزادترین و طبیعی‌ترین حق یک مخاطب هست نیاز به تایید می‌کردیم محال بود وقتم رو بیش از این تلف کنم

بودن

سلام تو اینجوری فکر کن تا شاید دلت خوش بشه.پاسخت رو نگاه کن،عصبانیت ازش می باره. طبق معمول مثل اونایی که حرف تو دهنت می ذارن،مخالفهات رو بچسبون به منافقین و... لکه ننگ کشتار مردم از دامن رهبرت پاک نمیشه و روزی دامنش رو می گیره. مطلب قبلی کجاش جدی بود؟

گروه پارتی زن ها

سلام آقای ابوذر من از شجاعت تو خیلی خوشم می آید . خیلی جربزه داری شاید هم خیلی خربزه داری راستی خربزه فروشی هم خیلی شغل خوبیه ... نه؟ راستی خیلی پررویی البته این پرویی خیلی خوبه من فکر می کنم که ادم کچلی باشی به همین خاطر گفتم پررویی خوشم می اید حال این بی بی سی رو گرفتی برو اتاق پذیرایشون را هم بگیر تا بعد..

بودن

سلام 1- منظورم از جدی نبودن این بود که چون جوابی نداشتی،طبق معمول به مسخره بازی و دلقک بازی رو آوردی. 2- سردارای سپاهی که تو سنگشو به سینه میزنی،از منافقین هم جنایتکارترن. 3- کشتار مردم تو خیابونا در روزهای متعدد مقاومته؟! اون بیشرف هایی که امثال تو رو کوک می کنن واسه ماسمالی کردن جنایاتشون باید جواب پس بدن که میدن. نظر گذاشتن منم در اینجا واسه اینه که نسبت به ماهیت حاکمین آگاه بشی،هر چند که امثال تو رو شستشوی مغزی درست و حسابی دادن. افسوس و صد افسوس که سپاهی هایی که در جنگ با دشمن می جنگیدن،امروز به کشتار و جنایت علیه همین مردم افتادن. ذوب شدن در ولایت فقیه همینه دیگه. موفق باشی.

مروا

دستش درد نکنه هر کی شکنجه شون کرده !! مطمئنم خود حجاریان و ... ممنونشن ! آخه یه چیزهایی رو یادشون آورده

یه ایرانی

شماها منو یاد گهی میندازید که یادم رفته روش سیفون بکشم و الان ناراحتم چرا روتون سیفون نکشیدم.......

ایران

می دونی !!! نه بابا اگه می دونستی اوضات این نبود ! [لبخند]