شما را نمی دانم اما ، من يکی خيلی نگرانم .

نمی دونم با وبلاگ ظنزهای حاج کاظم که کنار صفحه لینکش هست چقدر آشنا هستید. ولی بد نیست آشنا شوید و فیض ببرید. من از طریق وبلاگ ایشان و کامنت های اخیر با چهار پنج وبلاگ خیلی خوب آشنا شده ام . آنها را هم معرفی خواهم کرد. این یکی از مطالب اخیر وبلاگ نزهای حاج کاظم قبل از عفو انگلیسی ها است . بهتر است با هم بخوانیم :

حاج کاظم : راستش شما را نمیدانم ، اما من یکی خیلی نگرانم . این حکومت ما اصلا به عاقبت کارهایی که میکند توجهی ندارد . مثلا همین دسته گلی که اخیرا به آب داده است را در نظر بگیرید . همین دستگیری 15 ملوان و تفنگدار بیگناه انگلیسی را . برای آنکه عمق نگرانیم از این فاجعه عظمی روشن شود  ، چند نکته را ناچارم ذکر کنم : 

UK_cache.png1 -  انگلیس یکی از اربابان دنیاست که بویژه در منطقه ما حق آب و گل دارد . بیخود که به این بابا لقب " روباه پیر استعمار " نداده اند . ملکه ای دارد که در وان شیر حمام میکند . جاسوسانی دارد که در " موساد " و " سیا " کرسی استادی دارند . مستشارانی میفرستد به کشورهای منطقه که با اشاره سر انگشت مبارکشان حکومتها عوض میشود . از همه اینها گذشته یک زبان چرب و نرمی دارد به نام " بی بی سی " که سالیانه بیش از سه میلیارد پوند از حکومتش میگیرد تا با معجون استرلیزه  لطایف الحیلش ،  مغز تمام روشنفکران مدعی  دنیا و خصوصا جهان سوم را شستشو دهد و علیه دین و ارزشهای فرهنگیشان بشوراند . آنوقت این حکومت بی مبالات ما الکی الکی میاید 15 نفر از بهترین عزیزان این بلاد فخیمه را بازداشت میکند که چه ؟ که به آبهای سرزمین ایران تجاوز کرده اند . کسی نیست به حکومت بی فکر ما بگوید آخر مگر اینها بار اولشان است که تجاوز میکنند ؟  آخر مگر میشود اسمشان متجاوز باشد و تجاوز نکنند ؟ آخر اگر تجاوز نبود ، چطور اینهمه حکومتهای ولد الزنای نامشروع در منطقه متولد میشدند ؟  جل الخالق . عجب حرفهایی میزنند این سردمداران حکومت آخوندی ! 

2 -  تا حالا هر وقت صحبت از " انرژی هسته ای حق مسلم ماست " میشد ،  گروه 1 + 5 ،  یعنی 5 عضو دائم شورای امنیت باضافه نخودی آلمان ،  دور هم مینشستند و برای ما شاخ و شانه میکشیدند . حالا با کمی هوش و حواس جمع غیر هپروتی ،  و ارتباط بر قرار کردن بین عدد 15 انگلیسیهای شریف دستگیر شده  و عدد 15 تعداد کل اعضای شورای امنیت ،  بدیهی است تعداد شاخ و شانه کش ها از همان اول بدون نیاز  به رشوه دادن و تهدید آمریکا میشود 15 تا ،  از این گذشته چون یکی از این از این بازداشت شدگان ، علیا مخدره است ، حالا حکایت میشود اجلاس 1 + 14 .     گرفتید ؟ 

bush.gif3 -  من کاری ندارم به آنهائی که مته به خشخاش اخلاقیات میگذارند  و ایراد بیخودی میگیرند که چطور یک زن و چهارده مرد . . .  نچ نچ .  نگرانی من از چیز دیگریست . و آن اینکه تا حالا این شبه مردان " فیمینیست " ، زورکی ریش و سبیل گرو میگذاشتند برای حقوق برابر زنان با مردان  و  دنبال " کمپین " یک میلیون امضایی (!)  بودند ، در حال حاضر وقتی میبینند یک زن از پس چهارده مرد بر میاید ، خب طبیعی است من نگران شوم که به حقوق برابر هم رضایت ندهند  و چهارده  برابر حقوق مردان را برای موکلینشان مطالبه کنند .   حالا " بوش "  را بیاور و باقالی بار کن .  

4 -  یک نگرانی جدی دیگر من این است که تکلیف تئوریهای  پر محتوای محققین گرانقدری  چون  " هنفر " و " روبرت دریفوس " و سایرین چه میشود . این بیچاره ها تمام عمر شریفشان را بلانسبت سگ دو زده اند و آسمان و ریسمان تاریخ را به هم بافته اند  تا با دلایلی که مو  لای درزشان نمیرود ثابت کنند روحانیون اسلام و بخصوص شیعه ،  نمک پرورده ها و جاسوسها و آب به آسیاب ریزندگان انگلیس هستند و الحق هم که درمأموریت محوله توفیق عظیمی کسب کرده و توانسته بودند حتی بسیاری تحصیلکرده های این مملکت را با لاطائلات خودشان بفریبند .  اما حالا دستگیری ملوانان و تفنگداران همین ارباب بلا منازع انگلیس توسط حکومتی که بوسیله همین روحانیون شیعه اداره میشود تا حدود زیادی رشته های این عزیزان و مریدانشان را پنبه کرده و بیچاره ها باید حالا چقدر خودشان را جر دهند تا به مدعیان منور الفکری تو دهنی خورده وطنی دوباره خرفهم ، ببخشید شیر فهم کنند که بابا همین دستگیری هم به دستور خود ملکه عجوزه بلاد وقیحه صورت گرفته است  و حزب اللهی های دگم اندیش کور ذهن نمیتوانند این مطلب پیش پا افتاده بسیار ساده را بفهمند که به قول مرحوم جنت مکان دائی جان ناپلئون ، کار ، کار خود انگلیسیهاست ! ! ! 

Noorizadeh(1).jpg5 -  اما آخرین و بزرگترین نگرانی من ،  احوالات پریشان این روزهای " دکتر علیرضا نوری زاده " عزیزخودمان است . آخر حکومت آخوندی ما چرا چنین اقدامات خود سرانه ای انجام میدهد و ذره ای هم به این بیچاره فلک زده فکر نمیکند ؟  این انگلیسی مادر مرده که در خاک فتنه خیز انگلیس دفتر و دستکی در اختیارش گذاشته اند و حقوق و مزایای کلانی میگیرد تا در تخریب ایران و تشیع نقش " روبرت دریفوس ثانی " را به زبان شیرین فارسی ایفا کند ، یک تفریح البته بسیار کوچک و مختصر دوپینگی هم دارد که با این اقدام خودسرانه حکومت ما واقعا در معرض آسیب جدی قرار میگیرد . شما تصورش را بفرمائید اگر آنطور که آگاهان خبر داده اند دولت وقیحه بریتانیای کبری ، شعارهای با مصرف داخلیش را ناچار شود عملی کند و رابطه و مراوده اش با ایران قطع بشود ، جیره ماده اولیه " فور " این پیرمرد زپرتی هم نقصان فاحش پیدا میکند ، و در آن صورت چه به روز این روزی نامه نگار ، تحلیلگر و فعال سیاسی بخت برگشته میاید ؟ شما این روزها کمی به حال این بدبخت عنایت کنید که علیرغم ناخوش احوالی ، خواب و خوراک ندارد و مرتب به chanel one  ،  VoA  ،  رادیو فردا و بی بی سی و هر جای دیگر که صدایش کنند  میرود ، باور بفرمائید دل سنگ کباب میشود به حال نزار این مظلوم بینوا که با لبهای کبود ، چشمان گود افتاده و آب بینی تازه بالا کشیده شده ، چه تلاش جگر سوزی میکند تا در عین خارش طاقت فرسای تن و بدن خمار ، آرامشش را حفظ کند و از تمام زرت و زورت های پامنقلی سیاسیش بهره بگیرد و توی کله ناباور مستمعین این بوقهای تبلیغاتی فرو کند که به تمام مقدسات قسم این ۱۵ناوی نجیب انگلیسی که فرستادگان تام الاختیار ولی نعمت من هستند در محدوده آبهای ایران نبوده اند و دستگیریشان غیر قانونی ،  گروگانگیری و ناشی از ندانم کاریهای طبق معمول محمود احمدی نژاد است ؟ البته خدا خیرشان بدهد آقایان صفا حائری ، علی افشاری ، شایان سمیعی ، ناصر محمدی ، محسن سازگارا ، رامین کامران و بقیه  وطن فروشان دیگر هم سعی میکنند کمکش کنند و لی لی به لا لا یش بگذارند اما نه بگمانم درد واقعی این بیچاره را بتوانند درک کنند . خداوند هیچ جانداری را نگران روزی اش نکند ، آمین یا رب العالمین ! 

/ 10 نظر / 6 بازدید
مهدی

بسم الله کم نیاری ها .

مهدی

راستی این بمبی که انداخت شیمیایی بود . فکر کنم از بوش همه تو انگلیس خفه شدند .

ارمينه

سلام ابوذر جان هدف تجديد ديدار بود مطلبتو خوندم مقالت تو رجا رو هم خوندم ای چنگی به دل زد !

پاسداران

بسم الله . اينکه همه خفه شده اند و جيکشان در نمیآد را باهات موافقم . اما ما اگه می خواستيم شيميايی بزنيم بايد تو دفاع مقدس می زديم که نزديم . اينجا هم همين بمب خبری کافيه . :)

بودن

سلام این بمب خبری چه ترکشهایی در کشور خودمون پخش کرد و خیلیا رو مجروح کرد. منتظر بمب بعدی هستیم تا بازم مانند سالهای گذشته مجروح شویم.

سيد حبيب موسوي

بابا من هم خيلی وقته اينا رو ميگم . اما کسی تو گوشش نمی ره ديگه. من به خاطره خودشون می گم

بودن

سلام مثل اينكه نوري زاده بدجوري اين حاج كاظم رو سوزونده كه اينطوري داره ازش ناله ميكنه.البته بگم كه من با صحبتهاش چندان موافق نيستم كه منو به طرفداري از اون متهم نكني. بديهيه كه اگه از جمهوري اسلامي تعريف و تمجيد ميكرد اونوقت يه آقاي محترم و مومن و نوراني بود! راستي مجاهدين (به قول شما منافقين) هم ازش دل خوشي ندارن و اونو جاسوس اون رژيم و اين رژيم ميدونن!

بودن

راستي،لينكت به وبلاگ حاج كاظم لينك وبلاگ خودته.لطفا"اصلاحش كن.

دانشطلب

توبه شکنی از شخص پرستی و حدیثی که هرگز تمام نمی شود

مهدی

بسم الله برو سایتهاشون رو دوباره بخون . بهت گفته بودم صداش فردا پس فردا در می یاد . ببین چی دارن می گن . بمبتون مشقی بود .