حیوونکی ضرت انقلاف ...آخی...

حالا یک کلمه حرف حساب .

اصلا ما فرض می کنیم که اون فرشیه اصلی ای که من گفتم را الان بهش فکر نمی کنیم . ( اون چیه ؟ همون بحث به میدان آورده شدن نسخه پیشرفته و اصلی براندازی بدون خشونت دیگه ، یعنی براندازی نرم واقعی ، توسط درخشان و عناصر هم خطش . یعنی اینکه نظام را خیلی دوستانه و خودمونی و مکش مرگما ، به دقیقا سمت و سویی سوق بدهند که اصولا دعوای غرب با او بر سر همین چیزهاست. مثل حجاب و احکام دادگاهها و چیزهایی مثل موضوعات فمینیستی و اینها و دائما هم به نظام شوکولات بدیم که : آفففرین ،از ده بیست سال پیش که می دیدمت خیلی دموکرات تر و خوشگل مامانی تر شدی :)) – با افکت و زیر صدای کف و سوت و کمی هم ]...[ به سبک تیم خاتمی البته! :)) و تشویق ممتد حضار دوم خردادی که : نح زام دووسددداریم نح زام دووسددداریم -  :) .

و با این حساب ،‌یک تصفیه حساب البته کاملا بی سروصدا هم با کل تاریخ انقلاب اسلامی هم کرده باشند و بدون خون و خونریزی با یک محاکمه غیر محسوس ، با مردود و محکوم کردن کل سابقه و پیشینه انقلاب ، یک انتقامکی هم از کل انقلاب اسلامی و امام راحل و نظام هم بخاطر عملکرد انقلابیش بگیرند ...

خب ؟ فرض می کنیم به این فکر نمی کنیم و چیز به این تابلویی رو نمی بینیم . چون اگه به این نکته متوجه باشیم و حواسمون جمع باشه ، می فهمیم که خب این در واقع همون خط اصلی براندازی است و کسی پیگیر آن نیست جز کسانی که به لابیهای اصلی نظام سلطه وصل شده باشند و اینا و البته هرکسی هم هوشیارانه تو این پازل بازی کنه و زاویه ای رو براشون پوشش بده ، حتما باهاشون همکاره و بهشون وصله . خصوصا اگه اپوزیسیون باشه .  

اونوقت پس چی رو می بینیم ؟  فرض می کنیم که لا اقل این رو می بینیم که خود حسین کچل هم داره حرفی رو می زنه که حضرات اپوزیسیون باصطلاح دشمنش هم ، در موردش همینو میگن . یعنی حسین درخشان - و با این حساب دوستانش – در کنار تمام دشمنان خارج از کشورش یکصدا با هم دارن داد می زنن که بـــــابا ، بیخیل این حسین کچل شو ابوذر . این رو می بینیم .  نیگا کنین خدایی ؟!  خیلی باحاله ! قرار شد فرض یقینی یکی بودن کارگردان رو یه لحظه ندید بگیریم بگیم ایشالا گربس. خب. حالا این رو می بینیم ، چی می گیم ؟ درسته که معنای مستقیمش میشه جنگ زرگری . اما یه لحظه صبر کنین . خوب ، حضرات ضرت انقلافی که اینجا رو می خونین و همینطوری که گفتم فکر می کنین . باشمام . بعد از این تئوری ، اولین چیزی که به ذهن می رسه چیه خب ؟ خب بابا اینه که بدجوری کچل بزرگ کلا سرتون گذاشته . یه چیزی رو کرده تو آستینتون (بدل از پاچه) خودتونم حالیتون نیست خر برفت و خبر برفت می کنین . :)) 

فقط همین رو بهتون بگم که ، ورود داش حسین خان کچل کبیر ، با هماهنگی جریان متصل به خود حاج اکبر آقای هاشمی و بروبچز مشارکت و لایه های خواص (!) از همین اینا ، اتفاقا مورد تایید خیلی از دوستان اپوزیسیون خارج از کشور هم هست که اتفاقا با داش حسین خان هم دعوا دارن . خیلی پس به خودتون مطمئن نباشین . حالا هی خودتونو بکشین بگین از کجا و کی. شرمنده دیگه. بچه حزب اللهی هیچی نداشته باشه لا اقل حالا بهتون ثابت می کنم مرام افشا کردن رفیقی که حالا دو کلوم به ما گفته ، تو سیستم ما نیست اخوی :)) 

نیگا کنین تیپ واکنش حسین درخشان رو به پست من. می بینین چی نوشته ؟ نوشته که من گفتم حسین درخشان مهم ترین و خطرناک ترین دشمن جمهوری اسلامی است و بعد هم تشکر کردن فراوان که بهش احساس خود بزرگ بینی می دم و اعتماد به نفسش دوپینگ میشه . ( خود بزرگ بین که بودی از قدیم . یادت رفته ؟ :‌)) )

یه لحظه حالا فکر کنیم بی دغدغه.  تا بحال دیده بودین کسی هم تیپ این داش کچل خودمون ، به این صراحت داد بزنه بگه "آقا بخدا من اصلا مهم نیستم !. خصوصا اینقدرا که فلانی میگه ؟ " دشمناشم همینو بگن ؟ ( حالا یکی نیست بگه آخه یا این چیزی که این تو وبلاگش نوشته دروغه یا راسته . اگه راسته و من چنین حرفی زدم و این باعث قوت قلب ایشون شده یعنی ایشون خوشحجال میشه کسی بهش بگه ضد انقلاب موثر ! اما اگه دروغه ، که خب ماجرای مخفی کاری روشن میشه دیگه. )

 اینم واکنش فوری کچل کبیر :))آقا بخدا من مهم نیستم . به پیر به پیغومبر مهم نیستم . جون هرکسی دوس داری من مهم نیستم :)) ببین مخالفامم همینو میگن !

خیلی باحاله نه . خدایی نه غلام ؟ ما هم اینجا یحتمل بی حواس فرض شده ایم، اساسی گول خوردیم رفت پی کارش . نه ؟  :))  

ما که حالا بقول بروبچز آذری زبان ، هچ . ما که محکم پای بحثمون وایسادیم . اما خطاب به دوستان باصطلاح ضرت انقلاف عرض کنم که ... . چه عرض کنم خب‌؟ خداییی چی بگم . خودتون نگرفتین ؟ افتاد؟ دیدین کلاه رو سرتونو که تا جلو چشاتون اومده ؟ حسین آقا با این حساب ، اول کار شماها رو دور زده که حالا میخواد ما رو هم دور بزنه .

چه قشنگم هست ماجرا. کل حضرات اپوزیسیون ( دوستان حسین + دشمنان حسین ) بهمراه خود حسین متفق القول میان تاکید می کنن ابوذر بخدا حسین مهم نیست .

جون من ؟ خدایی ؟ آخی.... باشه . تو ناراحت نباش واسه قلبت خوب نیس. اون با من تو غصه نخور میچایی سکته پر میشی جورجی عزا می گیره ها.  من که حالا اصولا به همون تئوری اصلی قائلم که هرکس از اپوزیسیون ادعا کند که اولا مخالف درخشان است و دوما محکم ایستاده که درخشان هیچ نقش و اهمیتی در جریان تعامل کلان نظام سلطه با جمهوری اسلامی ندارد ، با او در یک پازل کلان تر؛ هم جبهه است و آن ، پازل حساسیت زدایی از او است.

حالا این وسط ، پیاده نظام بی خبر از همه جای اپوزیسیون هم که خبر ندارند از مسیر اصلی براندازی دووررر خورده و - جمیعاولاتفرقوا - سر کارررررر رفته اند ، بدانند.  بدانند که فعلا آمریکا سرشان را با این بازی تحریم و اینا کلاه گذاشته و سناریوی اصلی و روی میز ، جور دیگه و به شکل دیگه و از طریق آدمهایی که مخشونم قد نمی ده ، داره پی ریزی و اجرا میشه . بدانند که عقلای اپوزیسیون در این بازی نقش حساسیت زدایی از او را در پیش گرفته و بازی دعوا و جنگ را در کنار حساسیت زدایی مضاعف پی می گیرند.  

پس چی ؟  چی ؟ ما که همه چی. اما برا دوستان گل باحال ضرت انقلاف ، هیچی.  

یه فکری خلاصه ء کلام برای خودتون بکنید که تو این بازی سیاسی ، خصوصا چون همه تون در طیف ضرت انقلافی ،  به سکولاریزم لجام گسیخته ومجاز ، - که چه عرض کنم ، واجب عینی - بودن دروغ معتقدید ، بدانید که سرتون گول مالیده شده رفته پی کارش. هیشکی اندازه درخشان آدم کارگزاران و مشارکت نبوده و نیست. جون به جونش کنی همون منافقیه که بود. بدجوری سرتون کلاه رفته نه ؟ آخی…  

آقا ما مخلصیم . :)

/ 1 نظر / 21 بازدید
مصطفی

سلام عزیز جان... درست میگی. من جزء اولین خواننده های مطلبت بودم بلافاصله به سایت درخشان رفتم و بهش گفتم : این حرفهای پاسداران در مورد تو درسته یا نه؟ اونم بلافاصله واکنش نشون داد... خیلی از وبلاگتون خوشم میاد... متن آخر منو هم ببین