سرما خوردم بدجور !

دارم دیوونه می شم ، باید امروز می رفتم پای CNC وای میستادم قطعه آخرم ام رو نظارت می گرفتم  ، سرما خوردم گردنم رگش گرفته اینقدر درد می کنه ، نمی تونم حتی 30 درجه بچرخونم . 30 درجه ؟ 15 درجه هم با خیال راحت نمی تونم ! حکمت چیه ؟ الله اعلم ! نکنه سی ان سی می خواسته قطعه رو بپرونه ؟ ممکن نیس.ت چه می دونم . داشتیم خیالمون از پروژه راحت می شد ها ! افتاد حالا به شنبه  !!!!!! چون استاد کار سی.ان.سی جمعه نمیاد. چند جمعه پیشش رو خراب کردم ، دیگه نمیاد این جمعه اش رو هم پای دستگاه وایسه !!!!!! تازه معلوم نیست حل من فردا خوب شه !!!! عجب وضعیه !

/ 6 نظر / 11 بازدید
کيک زرد

انشا الله قرصاتو بخوری خوب می شی!

مهدی

سلام. انشاءالله خوب بشيد. شاد باشيد.

پاسداران

بسم الله . آقا مهدی ، می دانيد از ديدن کامنت هايی مثل اين مورد اولی چقدر ناراحت می شوم ؟ می دانيد منظور من چه است که . شما که اين صفحه را می خوانيد شما که راه حل را داريد. شما ديگر چرا ؟ مشکا من درحقيقت توهينی است که به فردی که کامنت او جعل شده ، می شود. والا برای من که مشکلی ندارد.

پاسداران

کامنت اول چون مستهجن بود پاک کردم .

کيک زرد

خودتی مرد حسابی! آره تو مشکلت با اونی هست که کامنت به نامش جعل ميشه؟ مگر چند مورد از اين دست رخ می ده که سريع سوء استفاده می کنی. نه برادر تو توان شنيدن سخن مخالف را نداری. و آن را به حساب جنگ روانی می گذاری.

پاسداران

بسم الله . يارووو ! تو کيک بی رنگ هم نيستی وای بحال زرد ! والا تو تله ای اينجوری نمی افتادی ! من هيچ هيچ هيچ عين خيالم برا پاک کردن کامنت هايی که نامناسب بدونم نيست. اين رک و پوست کنده ! اصلا صلا هم دموکرات نيستم . اگر البته دموکراسی يعنی بازگشتن سگ و بستن سنگ ! اما می خواهم بهت بگم که کامنتی با اسم دکتر مهدی بوترابی جعل شده بود و از طرف ايشون فقط يک کلمه فحش مستهجن به من داده شده بود. حالا تو چی می گی ؟ :))