بازهم فرار ، بازهم لباس و آرایش زنانه !

در میان اخبار مربوط به رویدادهای 16 آذر در دانشگاه‌های تهران، خبر "فرار " یکی از اعضای انجمن اسلامی منحله دانشگاه امیرکبیر با "لباس زنانه " افکار عمومی را به تعجب واداشت.

مجید توکلی روز گذشته پس از آنکه نتوانست با سخنرانی ساختار شکنانه و اهانت آمیز خود بر تعداد تجمع کنندگان حامی میر حسین موسوی بیفزاید، با مشاهده حضور پررنگ دانشجویان حامی انقلاب اسلامی احساس خطر کرد و با آرایش و لباس زنانه آماده فرار از دانشگاه شد.

او که همانند زنان محجبه، مانتو به تن کرده و مقنعه و چادر به سر داشت و حتی یک کیف زنانه را نیز برای محکم کاری به دوش انداخته بود، در رسیدن به هدف خود ناکام ماند و توسط مامورین امنیتی دستگیر شد. این در حالی است که عکس وی در بسیاری از تجمعات دانشجویان افراطی به عنوان نماد "مقاومت جنبش دانشجویی " در میان تجمع کنندگان توزیع می‌شد."فرار با لباس زنانه " البته پیش از این هم، اتفاق افتاده است. بنی صدر نیز در اوایل انقلاب و پس از آنکه خیانت هایش به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مشخص شد، با لباس زنانه از کشور گریخت و به فرانسه پناهنده شد.

مجید توکلی پیش از این نیز سابقه توهین به مسئولان نظام و حتی زندان را در کارنامه خود دارد. وی که متولد سال 1365 در شیراز است، در سال 83 و در رشته کشتیرانی وارد دانشگاه امیرکبیر شد اما به دلیل آنکه در چهار ترم پیاپی معدل درسی او زیر 10 بود، از این دانشگاه اخراج شد. او پس از اخراج از دانشگاه و در جریان حضور احمدی نژاد در دانشگاه امیرکبیر هم، از دانشجویانی بود که نقش مهمی در پروژه اهانت به رئیس جمهور ایفا کرد. وی همچنین به همراه دو دانشجوی دیگر به خاطر انتشار نشریات موهن علیه ائمه اطهار(ع) در دانشگاه امیر کبیر، مدت 15 ماه را در حبس بود. اما گویا 15 ماه زندان برای توکلی کافی نبود، چراکه وی در روز 17 بهمن ماه سال گذشته نیز در جریان ممانعت نیروهای امنیتی از برگزاری مراسم سالگرد بازرگان، همراه با سه دانشجوی دیگر دستگیر شد و 115 روز دیگر را در زندان گذراند.

گفتنی است توکلی از جمله سردسته های اهانت کنندگان به مقدسات در نشریات دانشجویی بود. بانیان این نشریات حتی دیگر دانشجویان را دعوت به همراهی و ایجاد آشوب کرده بودند: "دموکراسی و آزادی بدون هزینه به دست نمی‌‌آید و البته در هر فرصتی هم محقق نمی‌شود(!) زمان آن اکنون است و فردا بسیار دیر است باید برخاست و قداست‌های تصنعی(!) و مقدسات مردم‌فریب را ساقط کرد. "

این جملات در قالب مقاله‌ای با عنوان "هیچ کس مقدس نیست! " برای فراهم کردن یک فضای اعتراض عمومی منتشر شده بودند. حمله به اهل بیت نیز دستمایه‌ای بود برای حمله به رهبریت نظام.

در لا به لای مقالات جملاتی دیده می‌شد که هر انسان آزاده‌ای از بیان آن شرم می‌کرد. "علی(ع) و محمد(ص) هم گناه کبیره می‌کردند: علی نه نور بود و نه آسمانی و نه معصوم... علی یک انسان خطاپذیر و غیر معصوم بود. فراتر از آن محمد نیز چنین بود، حال تکلیف ولی فقیه بسیار روشن است. " رئیس جمهور منتخب مردم فاشیست لقب گرفته بود و رهبر انقلاب دیکتاتور!

/ 10 نظر / 12 بازدید
یاری

ایکبیری بی ریخت............ بنی صدر خوشگلتره [قهقهه][قهقهه][قهقهه][سبز][سبز][سبز]

آرش

زنده باد مجید توکلی. راستی چادر که قبلاً ارزش بود؟

مهدي رفعتي

درود من بر شما بنده كاري به مرام ومسلك بني صدر ندارم اما اگر قصد داريد تاريخ را آن گونه كه رخ داده منعكس نماييد لطفا وارانه نمايي نكنيد.خود شما بهتر از هر كس مي دانيد بني صدر گريخت اما نه با لباس زنانه.اين تصويري هم كه گذاشته ايد يك تصوير ميكس شده است..تصوير واقعي چندي قبل در پارسينه منتشر شده بود.پرسش اين است چرا پس از نزديك به سي سال يادتان افتاده اين تصوير وجود داشته و چرا در اين سي سال آن را جايي منتشر نكرده ايد.زماني كه تصوير دوم را نيز در كنار اين تصوير ميكس شده كه اولين بار روزنامه جمهوري اسلامي(هوادار سرسخت آقاي هاشمي رفسنجاني )در نمايشگاه مطبوعات امسال توزيع كرد ،قرار مي دهيد(تصوير توكلي) كمتر كسي آن را باور مي كند.لباسي كه اين آقا (توكلي)قبل از گريختن پوشيده با آن لباس مبدل زمين تا آسمان تفاوت دارد.لطفا اگر مي خواهيد واقعيات را منعكس كنيد بدون تعصب و سياست زدگي آن را بازتاب دهيد پيروز باشيد

+درورد بر مجید توکلی و مجید توکلی ها +مرگ بر دیکتاتور هایی که فکر میکنند با پوشاندن لباس زنانه بر مردان این سرزمین می توانند مردان و زنان این سرزمین را تحقیر کنند +مجید توکلی لیبرال بود... تا اونجات بسوزه +امثال توکلی حتی در زندان هم با دستان بسته چهره کریه شما را خوب نشون می دن

sigol

http://www.autnews.es/node/4901 باید به او بالید که کودتاگران را در دو دام انداخته است. جار زدن رسوایی خودشان. یک: روسری و چادر به اجبار زشت و مضحک است. دو: قانون و قضای حاکمیت چنان هراس انگیز است که دانشجو را وادار به فرار با لباس مبدل می کند. (فرض بر درستی خبر)

sigol

خوبه کامنتایی که جوابی براشون ندارید رو منتشر نمی کنید. انتظاری جز این نمی رفت.

جوجه مهندس

ااااااااا....... این خانومه محترم چرا ریش و سیبیل داره...!![قهقهه][قهقهه] دمت ولرم حاجی... موفق باشی [گل]

آرش

حتما میخواید بگید که اینقدر نیروهای امنیتی شما قویند که تونستند تشخیص بدند که این خانمی که داره از دانشگاه میاد بیرون مجید توکلیه. حتما هم مجید توکلی اینقدر آدم کودنیه که موقع بیرون اومدن ریش سیبیل هاش معلوم بوده. آقای بسیجی برید خودتونو سیاه کنید. لباس زنونه پوشوندید تن بچه مردم که تحقیرش کنید و به ریشش بخندید. اسم خودتون رو هم میذارید مسلمون و بسیجی و مردم رو هم می خواید ارشاد کنید. ضمن اینکه شما این مطلبو ظاهرا از سایت خبرگزاری فارس اوردید که از هر 10 تا مطلب 9 تاش برعکسه. اگه باور نمی کنی برو اون مطالبی رو که راجع به 16 و 17 آذر تو دانشگاه تهران نوشته بخون. حداقل برا من که اونجا بودم مبرهنه که همه وقایع با 180 درجه تحریف نوشته شده. به هر حال آقای بسیجی شما ماشاالله حاضر جوابیو دست به قلمت هم خوبه ولی با این کارا نمیتونید واقعیتو کتمان کنید. good luck

آرش

خوب خدا رو شکر که ظاهرا دیگه علاقه ای به مناظره نداری

آرش

آقای بسیجی چرا یه خط در میون جواب میدی؟