خواهد رسيد هنگامه نبرد

نقل به مضمون هایی از سید مصطفی و سید مرتضی : <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

- هر وقت آمریکا بداند که این قلب حسین است که در سینه ء مامی تپد ، می فمهد که الان ، ما تمرین شهادت می کنیم، هنگامه نبرد که فرا رسد ، ( که می رسد و مشتاقیم )، شما که از تمرین ما می ترسید ، باشد که نبرد ما را نظاره کنید.

 

- هنگامه نبرد است که مردان و نامردان از یکدیگر باز شناخته می شود ، پس ای شیپورها بنوازید و ای طبل ها به صدا در آیید.

 

پی نوشت : یعنی میشه ؟ ای خدا ! یعنی میشه ؟ ...

/ 10 نظر / 66 بازدید
نسل خمينی

الجهاد باب من ابواب الجنه هر چند که ما جنگ طلب نيستيم ولی هنگام جنگ به چشم دری از درهای بهشت به آن نگاه می کنيم . ولی اين منافقين هستند که از نام جهاد هم فرار می کنند.

ایروانی

واجب شد صفحه شما برای همیشه بیاد توی لیست من . زیبا مینویسی . اما باید از اول خوانده بشود .. از اول اول .... پایدار باشید .

امير

سلام آقا ابوذر گل بهم افتخار اينکه لينکمو بذاری تو وبلاگت رو ندادی لااقل بگو چه جوری می تونم هدر وبلاگمو عوض کنم و چيزی رو که ميخوامو بذارم چاکرتیم

dana

salam weblogetun kheyli ghashang bud age mi she be webloge man yani www.dana72sunrise.persianblog.ir tashrif biyavarid har chizi bekhahid tush hast.kheili ham mofide

امین

اگه شد هستيم. ۴شنبه رفتيم قم. شهيد آورده بودن. يه جانباز شيميايی رفت. يا علی

پاسداران

بسم الله . نسل خمينی ، هميشه آماده جهاد است و اين رازی است سر به مهر ، که هميشه هستی کافران را بر باد می دهد.

پاسداران

بسم الله . جناب ايروانی . سلام عليکم. از آشنايی با شما بسيار خوشجالم . از اينکه بچه های مشغول به تحصيل وخدمت در حوزه های تخصصی مثل شما داريم . انشاء الله موفق باشيد. در اولين فرصت وبلاگ شما را نیز بطور کامل مطالعه می کنم . موفق باشيد. يا حق.

پاسداران

بسم الله . امير جان . سلام . انشاء الله يک کم ديگر دست به قلمت راببينم جرات لينک دادن را هم پيدا می کنم . خدا قوت.Header وبلاگت را هم ، از هم ساده تر ، می تونی در فرانت پيج عوض کنی. عکسی را هم که می خواهی آن بالا بگذاری قبلش در يک سرويس رايگان هاست تصوير آپلود کن و کد آدرس را در فرانت پيج استفاده کن. بازهم در خدمت هستم انشاء الله .

پاسداران

بسم الله . جناب دانا. سلام . موفق باشيد . وبلاگتان را هم ديدم . چيز خوبی بود. دانش عمومی را خوب جمع آوری کرده ايد. برايتان آرزوی موفقيت بيشتر دارم .يا حق.

شرق شناس

سلام اميدوارم مثل هميشه روشنگری داشته باشی. اگر دوست داشتی يه سر به وبلاگ من بزن. چيزهای خوبی می‌بينی