ضد انقلاب خود را برای اعتراف آماده می کند!

خروجیهای رسانه ای جریان ضد انقلاب و ته مانده های جریان فتنه نشان می دهد اینها در حال زمینه چینی برای ماستمالی ناکارآمدی جریان تحریم خود هستند. البته در ماجرای اغتشاشات خیابانی هم ، اینها هرگز از زشت بودن و غلط بودن عمل خود ناراحت نشدند، بلکه مشکل آنها این بود که "این تاکیک فعلا جواب نمی دهد!". چون هرچی میگیم بیاین نمیاین خب نمیگیم بیاین که نگفته باشیم ضایع نشیم :))

حالا هم بازی تحریم . البته الگوی خارجی تحریم فیلم هم که قبلا سابقه نداشتف یعنی دوعت مخاطب به ندیدن فیلم ، نشان می داد که این الگو کارآمد نیست. ما هم که خودمان به عنوان نفر اول رفتیم فیلمهایی را که بد می دانستیم خوب و دقیق دیدیم که بتوانیم نقدش را بنویسیم و خواستار وارد آمدن ضربه مالی به کارگردان و تیم تهیه اش بودیم و شد.

پس اینها هم پس از تحربه ی سوپر معکوس اخراجی ها که به فروش چهار میلیارد تومانی فیلم منجر شد - افقی که فیلمهای زردی مثل ازدواج در وقت اضافه آن را آرزو داشتند و به آن در خواب هم نرسیدند ! - و نشان داد که عاملیت فاکتور تحریم و پیامهای سیاسی فیلم که در کنار جذابیت طنز اخراجی ها توانسته بود مردم را پشت گیشه ها جمع کند می تواند اثر این تحریمها را در هم بشکند.برای همین موضعگیری امروز عناصر فتنه این است که تلاش خود برای تحریم را فراموش کرده بگویند اصلا اخراجی ها فیلم نبود که ما نگران زیاد بودن یا کم بودن فروشش شویم!

حالا باید دید موضع حضرات پس از ناکامی تحریم این فیلم چه می شود.

علامتهای مقدمه چینی این حضرات برای اعتراف به فروش بالا مشخص است . در برخی پایگاههای این عناصر اینگونه می خوانیم :

فیلمﺿﺪ ﻣﺮﺩﻣﻲﻗﻼﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﻃﻼ« ﺍﻛﺮﺍﻥ ﺷ ﺪ...ﻫﻤﻪ ﺑﺴﯿﺞ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﺗﺎ ﻗﻼﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﻃﻼ ﺑﻔﺮﻭﺷﺪ . ﻫﻤﻪ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﺣﮑﻮﻣﺘﯽ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﺗﺎ ﻓﯿﻠﻢ ﻗﻼﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﻃﻼ ﺩﺭ ﻧﻮﺭﻭﺯ ﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻓﺮﻭﺵ ﺑﺎﻻﺋﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ، ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ ﮐﻪ"ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﻓﯿﻠﻤﯽ ﮐﻪ "ﺟﺮﯾﺎﻥ ﻓﺘﻨﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﻭ ﺭﺳﻮﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ، ﺧﻮﺷﺸﺎﻥ ﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ!"

این درحالیست که از قدیم ، فیلم دیدن را کسی به معنای حمایت کامل برداشت نکرده بود. مگر منطقی است که بگوییم کسی که فیلم را ندیده از آن حمایت کرده ؟ شاید با توصیه ی دیگران به دیدن فیلم آمده باشد. اما قضاوت شخص او پس از دیدن فیلم شکل می گیرد. مثل خود من که این دو فیلم مهوع را دیدم و کاملا مخالف آنها هم بودم . کسی هست که در تهران بشود بگوییم اخراجی ها را ندیده ؟ پس همه فیلم اخراجی ها را پسندیده اند و نقدی نداشتند ؟ این حکم در مورد فیلم جدایی هم جاری است . من این فیلم را هم دیده ام .

آنچه که حضرات دنبال آنند ، یک فریب عملیات روانی است که البته بدبختی شان در این است که بخاطر غیر منطقی بودن و پشتوانه ی عقلی نداشتن ، عملی هم نمی شود آخه ! :) برای همین خودشان را برای زدن پشتک واروی بعدی آماده می کنند ! :))

/ 4 نظر / 13 بازدید
سربازان امام مهدی(ع)

بسم رب الشهدا با سلام دوست عزیز در رابطه با مطلبی که فرمودید شما سرباز گمنامید،به شما عرض کنم هرکسی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی (در هر لباسی) خدمت کنه،یکی از سربازان امام مهدی (ع) هست.امیدوارم که آگاهی لازم را کسب کرده باشید. شادی روح شهدا صلوات (اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

1001

سلام حاجی!! یک پا منتقد و تحلیلگر سینما شدی ها.

سربازگمنام

سلام به ابوذر عزیز بنده مطالب شما را دنبال می کنم و جدیدا هم وبلاگی زدم که من نیز دل نوشته ها و درد های جامعه را می نویسم خوش حال می شوم سری بزنید و نظر دهید و اگر مایل بودید لینک کنید سپاس شما انشالله سال خوبی باشد به امید ظهور

باقر

سلام به تقویم ها اعتمادی نیست ...اگرتحولی در نگاه ودلت رخ داده سال نو مبارک خداونددرقرآن کریم می فرمایند: محمّد صلّی‌الله علیه‌وآله فرستاده خداست و كسانى كه با او هستند در برابر كفّار سرسخت و شدید و در میان خود مهربانند. به امیدموفقیت روز افزون درسال جدید یاعلی