استقبال چشم گیر ( آخ چشمم ! ) هاله سبز توهمی ها از کروبی ! :))

 

بنا به گزارش تمــــــــامی سبزها که اصولا مدتی است در کشور ما نماد و سمبـــــــــل صداقت و راستگویی و توهم ( ببخشیدد ... چیز ، منظورم واقع بینی بود ! ) شده اند ، شیخ حواس پرت ( آخ منظورم حواس جمع بود ! ) اصلاحاتتتتت ! ، امروز ساعت سه بعد از ظهر ، 15 دقیقه بعد از مطلع کردن حراست نمایشگاه مطبوعات ، به این نمایشگاه رفت !

گروهی از طرفداران کروبی هم که اصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلن توسط کسی قبلن هماهنگ نشده بودند ، هنگام ورود ، منتظر وی بوده ( منظورم نبوده است ! ) و با شعارهای زرد ( ای وای ، همون سبز منظورم بود اما مگه فرقیم داره ؟ ) از وی استقبال کردند ! اما به محض ورود کروبی به بخش اصلی نمایشگاه مطبوعات ، اینـــــــــــــــــــــــقدر حامیان اصلی کروبی زیاد بودند ، اینقدر زیاد بودند ، اینقددددددددددددر زیاد بودند ، که حامیان قبلی کروبی ، به این جمع بندی رسیدند ، ادامه استقبال را در منازل خود انجام بدهند ! :))

در نهایت ، اینقدر محبت بین جمعیت طرفداران اصلی آقای کروبی و ایشان بالا رفت که از ایشان با شعارهایی مثل مرگ بر منافق ( منظور همون درود بر کروبی بودش ! :)) ) پذیرایـــــی کامل را از این شیخ شجاع !!! بعمل آورده و شجاعت !! ایشان را با نعلیــــن ها و دمپائی های در حال پرواز بسمت ایشان ، پاس ( گاهی هم باطری سازی ، گاهی هم فجر سپاسی ! ) داشتند !

این ابراز محبت جمعیت مخالفان ( منظورم همون حامیان بودها ! ) به جایی کشید که محافظین آقای کروبی مجبور شدند برای هرچه گرمتر و نزدیک تر و فشرده تر کردن جمعیت حامیان و علاقمندان و عشاق آقای کروبی به ایشان ، دست به اسلحه برده ، به رسم مناطق لرستان ، چند عددی گوللللله!!!! در بفرمایند که خب در اینجا مجلس کاملا حالت لری بخود گرفته شیخ به وجد آمده از این استقبال ویژه و شعارهای مخالفان ( ای وای منظورم موافقان بود ) به وجد آمده از همگی مخالفین ابراز تشکر نمودند ! برای همین به احترام آنان عمامه از سر برداشته تا در خروجی مسابقه دوی هشتاد متر سرعت را برگزار نموده و کاپ برتر این مسابقه ی فرار را از دست شهرام جزایری (منظورم مردم مخالف بود ) ربودند !

در اینجا محافظین محترم ، فضای کاملا محلی و بومی به جلسه داده ، تیرهای جنگی را بسمت اسمان رها نموده تا بزم تکمیل شود. همانگونه که در تصویر قبلی هم می دیدید آقای کروبی هم گلوله ها را که برای گرم کردن محفل و برقراری جلسه حرکات موزون لری  نه برای پراکنده کردن جمعبیت مخالف ( آخ منظورم همون موافق بود ) به سوی آسمان آبی رها شده بود را جدی گرفته ، بشدت به تشکر و ابراز و محبت نسبت به مخالفان مشغول شدند . در عکس بعدی کاملا محفل حرکات موزون لری تشکیل شده و قابل مشاهده است :)))))))))) دسســــــــــا بالا ، آ ، حالا بیاد ، آه ، آه ، بیا آه !

در تصویر بعدی ، شیخ کروبی در حال برگزاری مسابقه دوی سرعت فرار از دست حلقه محبت جمعیت موافقان که کل نمایشگاه را همچی بگی نگی در برگرفته بود و در حالیکه محافظ محترم برای به وجد آوردن ایشان در همانجا اقدام به تیراندازی هوایی به سبک لرستان نموده بود ، مشاهده می شوه ! در ای عکس بعدی شیخ موفق شیه که د زیر ای تیرای هوایی که همچی شیخه شاد و شنگول کرده بیده ، روبان زرده به پی سر بی زاره و مسابقه د فراره  برنده بوه ! ( با فونت لری بخونید ! :)) )

ای جا شما ای د نعلینه که به مناسبته استخبال گرم و تبریک ای همه خالی بندی و و ای همه رفاخت با شهارام جان خانه جزایری به سمته ای شیخ قهرمان پرتاو و رها بوده مشاهده بوین !همی مشاهده هم بوین که ای شیخ با چه جسارت و با چه پررویی داره تلاشه مئنه که در تصاویر عکساسی ، در حال خوش و بش مشاهده بمانده ! و در همین حین محافظ محترم از ترس نعلین بعدی ای دسه بالا سر خوئش گرفته بیه تا دمپا بعدی بجا شیخ تو کله خوئش فرود نیاد !

بری با خبر شون از بخیه اخبار صحیح و راسته به ای سایتو زردا ، منظورم همی کل سایتا سبزائه مراجعه بوین ! :)) - با همون فونت لری بخونین ! :))

/ 32 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سهراب

با عرض سلام و خسته نباشید . امیدوارم که حالتون خوب باشه . وبلاگ خوب و ارزشمندی دارین بهتون تبریک میگم. ضمنا با نام پاسداران با افتخار لینک شدید. ان شاءا... خداوندشما را باامام زمان (عج) مهشور بگرداند. ومن ا... توفیـــق /سایه ی مقام معظم رهبری مستدام باد

سرباز بی ادعای مقام معظم رهبری

سلام تحلیل خوبی بود یه چند روزی میشه که وبلاگ وزین شما رو لینک کردم ولی شما ..... لطفا اگه میتونید یه سر به وبلاگ این حقیر بزنید و منو راهنمایی کنید منتظرم یا حق "سرباز بی ادعای مقام معظم رهبری" edalat313.mihanblog.com

یاسمن

آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند آدما دو دسته اند یا خوابند یا خودشونو زدند به خواب دسته دوم رو هیچ وقت نمیشه از خواب بیدار کرد

به خوت بیا

به خودت بیا گر در خانه کس است یک حرف بس است تا دیروز موافقت بودم امروز مخالفتم میدونی چرا؟؟؟ چند روز پیش خیلی عادی و بی ماجرا زندگی کردی نه؟؟؟ اما زندگیه همه مثل تو نبود برای بعضی ها آخره کار بود ... هر روز میام وبلاگت تا ببینم چه جوابی برام داری

به خودت بیا

عجب جوابه کوبنده ای [خنده]

به خودت بیا

چی ایراد داشت مگه؟[ابرو]

لبنانی

نوش جونش کاش ما هم در مراسم استقبال حضور بهم می رسوندیم راستی این بشرششلول بند از کجا اومده؟ من که میگم سپاه انصار ولی بعیده آخه تیر هوایی و این حرفها نمی دونمی چی بگم

ehsan

نشاشیدی شب درازه ...

قثق

فقفقفق