پرشین بلاگ ، بیهوده ترین سرویس وبلاگ نویسی

چندسال از آرشیو وبلاگم دیگر در دسترسم نیست، آنوقت حضرات آمده اند نوشته اند ایمیل بزن بهت کمک کنیم ! ایمیل بزنم و درخواست کمک کنم؟ این عیب سیستم شماست، نه درخواست من ، برای چی باید به این چرتکه ی مخروب ایمیل بزنم ؟

باید حرف علی قدیری را قبول کنم و به بیان بروم و وبلاگم را روی بلاگ دات آی آر ببرم .

/ 3 نظر / 928 بازدید
حمید درویشی شاهکلائی

سلام بر شما ۱-من دانشجوی دکتری فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق هستم. ۲-سرویس‌های مختلف وبلاگ‌نویسی را از سال ۸۱ تجربه کرده‌ام. ۳-هرچند ثبات داشتن بهتر از مهاجرت است، اما دوره پرشین‌بلاگ واقعا چندسالی است که گذشته. ۴-بیان خیلی خوب است. مدیران ارزشی و برنامه‌نویسان خلاقی هم دارد. خدا بر توفیقاتشان بیفزاید. مسجدنما، مدرسه‌نما و بسیاری از وبلاگ‌های ما الان روی بیان هستند اما به شدت هزینه‌بر هستند. بیان برای دامنه سالانه پول می‌گیرد. برای کدجاوا پول می‌گیرد. برای کلمه‌های کلیدی پول می‌گیرد. من دو تا از وبلاگ‌هام را به خاطر هزینه‌های سالانه‌اش مجبور شدم دوباره به میهن‌بلاگ منتقل کنم. تبصره- بیان یک بسته رایگان دارد که تا مدتی ممکن است نیاز شما را رفع کند ولی شما که قطعاً وبلاگ‌نویسی را ادامه می‌دهید، در برخی زمینه‌ها احتمالاً مجبور به پرداخت‌های سالیانه می‌شوید.

حمید درویشی شاهکلائی

اجمالا به نظر من، به میهن‌بلاگ بیاید. در هر صورت هم نشانی وبلاگ جدیدتان را همین‌جا بگذارید.

همان

من یک کپی از آرشیو وبلاگت گرفته بودم. برای اینکه تناقضهایی که لاجرم تاریخ به تو در مدت کوتاهی تحمیل خواهد کرد با بهت نشان بدهم. نگران نباش. یک کپی از همه وبلاگ حزب الله داریم. جاش امن هست. این تظاهرات ها که کم کم گسترش پیدا کرد و شما آمدی اروپا پناهنده شدی بهت می دهم یک کپی اش را!