پس لرزه های تسونامی احمدی نژاد

بسم الله .

کامنت های جالب و محل تاملی دارد اين روزها برای بچه بسيجی ها می رود. قشنگ ترين آنها که شايسته ء جايزه ء سنگ پای پنج ستاره بوده و از سوی من به آن اعطا می شود اين بود. خدايی ببينيد چی می گويد . عينا از روی آخرين افاضات آقای رامسفلد کپی شده است :

۷۰ درصد مردم انتخابات رو تحريم کردندو پروژه تحريم کاملا موفق بود. وقتی عده زيادی در نهادهای اجرايی انتخابات بجرم تقلب دستگير می شوند و آمارهای اعلام شده از شورای نگهبان و وزارت کشور با اختلافات و تغییرات ناگهانی و چند میلیونی در ظرف چند دقیقه مواجه می شود و حوزه های رای گيری در مقايسه با انتخابات سال ۸۰ بسیار خلوت تر می نمايد، چيزی جز تقلب محض و رای سازی های ميليونی بجای نمی گذارد. تمام انتخابات تقلب و رای سازی بود و اين حقيقتی است که امروز در اتوبوس و تاکسی دهان به دهان می گردد .

رامسفلد هم همين حرف را می گفت !

گفت مردم ايران احمدی نژاد را نمی خواهند . اما شرودر آلمانی گفت ما بايد به خواست مردم ايران گردن بنهيم و اروپا بايد به روشنی مشخص کند که با خواست مشروع ايران در استفاده صلح آميز از انرژی هسته ای موافق است.

آن چيزی است که در اتوبوس و تاکسی دهان به دهان می گردد اين است که احمدی نژاد اگر از جان خودش نگذشته باشد پيروز و موفق نمی شد و در ادامه هم نخواهد شد . تهمت ، حربه ای زنگ زده عليه بچه مسلمانها است. يادتان رفته تهمت تير خلاص زن را ؟ اين حرفها تازه اولش است.

اگر شماها می دانستيد که در اتوبوسها و تاکسيها دهان به دهان چه چيزی واقعا دارد می گردد که اينقدر در خصوص انتخابات دچار آچمز نمی شديد ! احمد شيرزاد در شرق نوشته بود دستشان زير ساطور رفته و قطع شده اما اين ضربه آنقدر شديد و ناگهانی بوده که هنوز نفهميده اند چه بلايی سرشان آمده . بالاخره مردم ايران به شما يک نکته را حالــی کردند و آن اينکه اگر بخواهيد با دماسنج غربی وضعيت ايران را درک کنيد ، فقط می توانيد وضع هوا را پيش بينی کنيد - بقول بی بی سی . - و می گويم که اگر روالتان همين باشد ، بايد منتظر شوکهای بعدی هم باشيد.

شما ضد انقلابها در عمرتان تا بحال نتيجه يک انتخابات را شده که بالاخره قبول کنيد تا اين بار ، بگوييم رد کرديد ؟ تا بحال يک انتخابات نبود که محتوايی که نپسنديد داشته باشد و بعد هم شما سنگ پای قزوين بودن - با کمال عذرخواهی از هموطنـان آن خطه - را کنار بگذاريد و نتيجه را قبول کنيد ؟ رفراندومی هم که خيلی عشقش را هم داريد از اين قاعده مستثنی نيست و شما عمراْ نتيجه ای را که دوست نداشته باشيد به رسميت بشناسيد.

می رويم سراغ کامنت بعدی که او هم همين نشان سنگ پــای پنج ستاره را از من دريافت کرد:

ابوذر کجايی؟ هرچی به حاج حسن زنگ زدم جواب نداد. شمام معلوم نيست کجايی. من ۷۸ تا شناسنامه دارم که هنوز رای نخوردن. می ترسم نرسم همه اش رو رای بدم. با من يه تماس بگير . اين پيغام رو هم زودتر پاک کن.

اين کامنت ، همان بوی گندی را می دهد که کامنت قبلی می داد . يعنی دامن زدن به شايعه تقلب در انتخابات و سند سازی برای آن... همه اسنـاد شما در مورد موضوع مد نظرتان همين مدلی است ؟ قسمت بسيار توپش اينجاست : اين پيغام رو هم زودتر پاک کن ! چيچی رو پاک کن ؟ سوتی به اين باحالی ؟ خدا پدر و مادر پرشين بلاگ را در اين يک مورد بشدت بيامرزد که کامنتی را که نوشتی خودت نمی توانی پاک کنی ! حالا حالا ها با اين پيغامت کار دارم . پاک کنم چيکار ؟ يکی نيست بگه مردم عادی برای دادن يک دونه رای حدود چهل دقيقه وقت لازم داشتند اونوقت هرنفر بخواهد حدود ۸۰ رای با ۸۰ شناسنامه بدهد چقدر وقت لازم است ؟ يک کمی هم برويم تو نخ تناقض های کامنت پنج ستارهء بالايی با اين يکی پنج ستاره ، ماجرا چاپلينی تر هم می شود !

اين ها را ول کنيد.

ببينيد اين تندر چقدر از دستگيری بمب گذارها ناراحت است - آقا راستی چی شد ؟ جدی جدی گرفته اند اينها را؟ ای ول ! :)) -

چی شد ابوذر خان؟! نگفتی چرا جلو قاچاق فروشان مواد مخدر رو نمیگیرند؟ وقتی کمتر از یک روز بمبگذاران رو شناسایی میکنند چطور نمیتونن این قاچاقفروشایی رو که علنا و جلوی روی همه مردم (مثلا میدان انقلاب و ولیعصر و پل سید خندان و ...) مواد مخدر میفروشند بگیرند؟

اولا وزارت اطلاعات دولت اصلاحات ! بايد جواب بدهد اصلا چرا اين بمب گذاريها انجام شد . دوما بايدجواب بدهد چطور به اين زودی دستگير شدند. بعد هم بايد بگويد اگر دستگير شدند چرا ضدانقلاب خبر دارد و بچه مذهبی ها نه . و بعد هم ، آقا اصلا راست می گه. پس وزارت اطلاعات دولت اصلاحات چرا جلوی مفاسدی مثل فساد و فحشاء و باند بازی و رانت خواری و مفساد اقتصادی و اعتياد را نمی گيرد. يک حرفی زد اين تندر باز پاچه ء وزارت اطلاعاتی به تيغ گير کرد که بی.بی.سی او را شفاف ترين سيستم امنيتی ناميده است ! بدبخت وزارت اطلاعات ما که مرود تاييد بی.بی.سی قرار بگيرد ! ديدی تندر خان ؟ حرف می زنی برای خودتان دوباره مسئوليت می سازی ؟ راستی تندرخان . از اعضاء آن شبکه محترم چاپ شبنامه به نام دکتر احمدی نژآد که در اصفهان دستگير شدند چه خبر ؟ شما که اخبار پشت پرده ات خوب است. اين را هم بريز بيرون خب. :))

و اما با بچه حزب اللهی ها.

مواظب گوهر گرانبهای انتخابات باشيد. طعم شيرين شصت ميليون رای در کام مردم نبايد تلخ شود. اين امر رهبر معظم انقلاب و مقتدايمان است. ضمنا : هرکس را هم که ديديد به اصل انتخابات حمله می کند به هيچ وجه ازش نگذريد. بسيار مودبانه ،‌با  آرامش ، با دريايی از استدلال غرقش کنيد تا مردم خودشان بانگاههايشان او را محاکمه کنند . من خودم هربار يکی از اينها گيرم می آيد و براحتی جواب می گيرد نگاهها و احساس مردم در خصوص او را به خوبی متوجه می شوم . مردم فوری ياد موقع انتخابات و نوع تبليغات عليه احمدی نژاد می افتند.

همين . استدلال کنيد و با آرامش جواب بدهيد. مردم بقيه اش را استادند. :))
(اگر راننده تاکسی طرف را قيمه قرمه نکند خوب است. :) )

ضد انقلاب هم مثل آقای احمد شیــرزاد منتظر پس لرزها هی تسونامی احمدی نژاد در دستگاههای نفتی ،‌ اقتصادی ، فرهنگی و سياسی و حملهء موج اعتدال برای حذف برنامه زيری های غير علمی و عناصر رانتخوار و مفسد باشد . بيادتان باشد پس لرزه ء پس از زلزله بسيار مخرب تر از خود زلزله است.

/ 45 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . اونوقت معنای لفظ تماميت خواه چی می شه ؟

تندر

در نهایت این را بدان که صبر و حوصله من در پاسخ دادن به صحبت های شما نه ناشی ازضعف من است و نه بیکاری. چندین بار توهین کرده ای و فحش و ناسزا گفته ای ولی من باز هم ادامه داده ام. از فحشها و ناسزاهایت سعی میکنم که ناراحت نشوم و انشاالله نخواهم شد. اما اگر دوست نداری برایت کامنت بگذارم بگو. اگر هم نمی خواهی علنا بگویی برایم ایمیل بزن. ولی یک بار هم یه این عبارتهای زیر نگاهی بینداز. اینها همه از تنها یکی از کامنتهای جنابعالی استخراج شده است! اگر من هم با این جملات با شما سخن میگفتم عکس العمل شما چه بود؟( خودت را زياد خسته نکن…خيلی خيلی ديگر داريد زرنگ می شويد ها . بد نگذرد. سنگ پا را روسفيد کرديد ! بد تر از گربه از هر طرف بيافتيد چهار دست و پا روی زمين می آييد !...اينجروی مسخره بخواهی پيش بروی ارزش بحثهايت به صفر ميل می کند و يواش يواش بدرد آنجايی می خورد که خودت می دانی…اين نهايت بدجنسی و بدذاتی و بی صفتی آدم است که ... اما حالا شکست در انتخابات را نشانه کج بودن سيبيلش هم نداند!...دهان من را بيشتر ازاين باز نکن…)

تندر

می دانی که قطعا اینتلیجنت سرویس انگلیس با این استدلال شما آشناست و با توجه به سابقه استکباری خودشان می داند که حساسیت مردم ایران به آنها زیاد است بر این اساس فرض کنید که از فردا به تعریف و تمجید خامنه ای پرداخت(فرض محال که محال نیست)، در آن صورت باز هم شما میگویید که خامنه ای عامل آنهاست؟ چه دلیلی دارد که در هر مورد خودمان فکر نکنیم و به تحلیل های آنها بچسبیم؟ در مورد آموزه های دینی که از امیرالمومنین در باره انقلاب رفرنس دادی من جایی ندیدم که امیرالمومنین در باره انقلاب ایران چیزی فرموده باشند. در مورد بازخوانی تاریخ هم تا جایی که بتوانم تاریخ را از زبانهای مختلف میخوانم و خوانده ام. هم "ناگفته های" حاج مهدی عراقی را خوانده ام و هم خاطرات فردوست و هم خاطرات اسدالله علم و هم ریشهری و... به هیچکدام هم به طور کامل اعتماد نکرده ام و نمی کنم. اگر شما هم منبع خاصی در نظر داری معرفی کن و منهم اگر بتوانم مطالعه میکنم. من جایی در باره حزب الله و وابستگی حزبی و کارت شناسایی چیزی نگفته ام شاید این را هم خطاب به کس دیگری گفته ای!

تندر

ادامه)اما در مورد شکست و پیروزی و نسبت آن با حق و باطل بودن خدمتتان عرض کنم که نه پیروزی اصلاح طلبان را در 2 خرداد دال بر حقانیت آنان می دانم و نه شکستشان را در این انتخابات دال بر باطل بودن همه چیز آنها. هر تفکری ممکن است در یک مقطع زمانی شکست بخورد و در مقطع دیگری پیروز شود. حال به نظر شما حق و باطل بودنش با شکست و پیروزی عوض می شود؟! من کجا شکست جناح راست را در دوم خرداد ناشی از باطل بودن محض آنان دانستم که شما اینگونه قضاوت کردی و هر برچسبی نظیر "بی صفت" و "بد ذات" و "مسخره" و "سبیل کج" و ...را به من چسباندی؟ من گربه نیستم که از هر طرف بیفتم چهار دست و پا روی زمین بیایم! در هیچ موردی هم ادعای حقانیت محض نکرده ام و با کمال فروتنی اعتراف میکنم که ممکن است بسیاری از عقایدم نادرست باشد ولی افتخارم این است که همه تلاشم در جهت ارتقا تفکرم و اصلاح آن است. در مورد بی بی سی هم خودم را به هیچ کوچه چپ یا راستی نزدم! و ادعا کردم که این نحوه استدلال صحیحی نیست که بگوییم که چون بی بی سی فلان چیز را تایید کرده پس آن چیز باطل است. اگر هم استدلالهای من تا کنون برایت قانع کننده نبوده یک مثال دیگر برایت بزنم.(ادامه دارد)

تندر

(ادامه)اما مسئله دیگر اینکه کامنتهای من را کامل بخوان و بعد پاسخ بده. من هیچ وقت نگفتم یواش یواش داری رو میای! نمی دانم این را خطاب به من گفتی یا کس دیگه.چند بار گفتم و باز هم میگویم که من نه مشارکتی ام و نه مجاهدینی ونه طرفدار منتظری و نه طرفدار چشم و گوش بسته گروه یا شخص دیگر. این که باز بر این مسئله اصرار میکنی نمیدانم منظورت چیست. من میتوانم این موضوع را صد بار دیگر هم اعلام کنم ولی برای شما خوب نیست که یک موضوع را که من بارها گفته ام دوباره اظهار بی اطلاعی کنی. در مورد اعمال دیگران هم برای چندمین بار می گویم که من پاسخگوی اعمال دیگران نیستم. در مورد قتل شمس آبادی و مهدی هاشمی و واحد نهضتها و ... هم من نه پاسخگوی اعمال دیگرانم و نه قاضی ام که جنابعالی این مسائل را به من میگویی.(ادامه دارد)

تندر

سلام.ما که هیچ جا از مردم نشنیده بودیم نه شرقی نه غربی حکومت اسلامی!!! معلوم است که در تحریف تاریخ ید طولایی داری. در ضمن به همه شما توصیه میکنم که دم از اراده مردم نزنید و اگر واقعا نظر مردم برایتان مهم است یک بار شخص خامنه ای خودش را بعنوان رهبر به رای بگذارد. اینقدر هم استقبال مردم را علم نکنید و واقعا اگر خامنه ای با این استقبالها از رای مردم مطمئن است خودش را به رای بگذارد تا جلوی یاوه گویی! امثال من گرفته شود. اما در مورد بحث ولایت فقیه یا هر چیز دیگر، این را بدان که هدف من از بحث واقعا رسیدن به یک نتیجه کامل تر است. اگر استدلال درستی از شما یا هر کس دیگری ببینم با کمال شهامت و افتخار آن را میپذیرم. من که با داشتن عقاید فعلی ام نه نفع مادی میبرم و نه از دست دادن آنها ضرری به من می رساند پس دلیلی ندارد که بخواهم بر آنها بصورت غیر منطقی پافشاری کنم.(ادامه دارد)

پاسداران

بسم الله . تک جديد ضد انقلاب : طراحی پوشش معتدل ! جديدا ضد انقلاب مودب شده ! فحاشی ؟ توهين ؟ ناسزا گويی ؟اينکه به مخالف ولايت فقيه بگوييم ضد انقلاب ، فحاشی و توهين و ناسزا است ؟ ضد انقلاب و صبرو حوصله ؟ ! در جملات من هم هرچه يافتی سزا بود و ناسزايی در آن نمی بينم.

پاسداران

بسم الله . فرهنگ علوی و دينی را نمی شناسی والا استدلال نميکردی که ::درآموزه های امير مومنان در مورد انقلاب ايران چيزی نيافتم !!:: پس با اين حساب ، چون در قرآن هم چيزی در مورد تعداد رکعات نماز صبح ننوشته ، آتش به اختيار . نه ؟‌! در مورد امير مومنان هم به گفتگوی او و يکی از هم رزمانش در صف جنگ با جمليون مراجعه کن تا ببينی آنچيزی را که وجودش در مجموعه معرفت علوی را انکار کردی چقدر روشن و شفاف ، موجود است. اعرف الحق اعرف اهله جمله ء کی جز امير مومنان نيست. کسی که ورودی های اطلاعات تاريخی مانند ناگفته های حاج مهدی عراقی ، يا ری شهری و امثالهم را که در دوران معاصر او تهيه ومنتظر شده و براحتی قابل بررسی و ارزيابی است نمی ژذيرد ، وای بجال آموزه های دينی ای که ريشه ء آن با وی چهارده قرن فاصله دارد وهميشه در معرض انکار وتفسير به رای بوده ! ديگر چيزی از آموزه های دينی را قبول نخواهد کرد. و اما حرفی جدید متناسب با جهت باد از جیان ضد انقلاب ::: حال به نظر شما حق و باطل بودنش با شکست و پیروزی عوض می شود؟! ::: انی که حرف ما است در اين ۱۵ سال ! شما مگر نبوديد که می گفتيد حق بشکل اطلاقفی با مردم است. و مردم می توانند العياذ ب

پاسداران

بسم الله . در مورد تحريف تاريخ ، اين رشته ، رشته ُ تخصصی امثال شما است . بد نيست به عکسهای حذف شدهء کتابهای تاريخ دوره ء ابتدايی و راهنمايی از راهژيمايی های مردم که توسط برادر عمداد الدين باقی حذف شدند توجه کنی - با خريد کتابهای درسی دوره های قبلی - يا بعضی اين عکسها هنوز تصاوير پلاکاردهای مردم که اين شعار روی آن حک شده در خود دارند. با انکار جنابعالی حقيقت پاک می شود ؟! خجالت هم خوب چيزی است. در مورد اينکه اين انتخابات اتفاقا از روی همراهی مردم با رهبری بود يا نه هم بد نيست که به مکاتبه > محمد قوچانی با علی معظمی در وبلاگش مراجعه کنی تا ببينی تند ترين تئوريسين های مخالف احمدی نژاد هم قائلند که :::۱- توهم اينکه مدم با نظام قهر رده اند فروريخت ۲- توهم اينکه مردم ضد دين شده اند فرو ريخت ::: حالا شما چه تفکری اين وسط می خواهی ارائه بدهی که به صحت مقرون باشد معلوم نيست. در مورد رهبری و رفراندوم هم بارها قبلا مفصلا توضيح داده ام و برای تکرار ضرورتی نمی بینم . به کامنت پست های قبلی مراجعه کن. جناب آرش خوب يادش هست.

پاسداران

و آخرين بارت هم باشد که يا از رهبری نام ببری يا فقط با نام فاميلی !